Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bumtaratabumbumbum

    Moc pěkně napsané. Na hype train už jsem nastoupil dávno, ale teď mám dojem, že jsem z economic class přestoupil do business class. Tak nějak cítím, že mám zhruba poslední rok na to rozloučit se s rodinou a přáteli, protože až to konečně vyjde, tak už se s nima asi neuvidím.

    • Derp_1337

      To se říkalo i o GTA5 a nakonec to všichni přežili =)

      Samozřejmě nějaké teenagerské vztahy se rozpadly, ale u teenagerů jsou podobné věci běžné.

      • Bumtaratabumbumbum

        No jo, ale GTA5 se netýkalo mě, protože GTAčkům jsem nikdy moc neholdoval (hrál jsem jedničku, trojku a SA a vždycky mě bavilo jen chvíli dělat bordel po městě a pak už nic moc), ovšem Mount & Blade, to je úplně jiná písnička.

  • Kallessin183

    Tak dnes jsem informoval šéfa, že někdy v březnu přístího roku si beru dovolenou, že to ještě upřesním...

  • iSpirit

    "Bannerlord je ještě lepší, než jsem čekal"


    Kdo pak nám to asi psal? Mistr vnucovaní svého názoru Pecháček. Tohle je hrozná novinařina. Už se na to konečně vyser.

    • ales.smutny

      Ano, je zcela šokující, že autor zprostředkovává své názory na hru, kterou si mohl zahrát...

    • Bumtaratabumbumbum

      No vidíš, a přesto některým z nás se tento styl líbí. Navíc, vzhledem k tomu, že už po té době, co je Vašek na gamesech, vím jaký má vkus (hodně se kryje s tím mým), tak když napíše, že se mu něco hodně líbí (a pak napíše proč - což tady v článku napsal), tak já už vím, že s největší pravděpodobností z toho budu mít stejné pocity a proto je i jen takovéto vyjádření celkem dostatečně informativní. 

      Na konec ještě znovu zdůrazňuji, že v článku Vašek popsal důvody svého nadšení, takže přestože je článek emocionálně zabarvený (uznávám, že se to někomu líbí, někomu ne), informativní je i tak.

      • iSpirit

        jo, lidi mají rádi bulvár. Pecháček  je někde na pomezí bulváru a blogýsku. 

        • Bumtaratabumbumbum

          Bulvár je podle mě dost mimo a nefér přirovnání. Co se týče blogu, tak uznávám, že některé Vaškovi články trochu takovou formu mají, což ale na druhou stranu rozhodně nepovažuji za něco špatného, už jen vzhledem k tomu, že např. na RockPaperu to mnohdy bývá zrovna tak a přesto právě RockPaper stále považuji za jakýsi etalon kvalitního herního webu. Mě osobně baví číst články, které jsou psané jinou formu, než jakou bych na první dobrou čekal, pokud i tak jsou schopny předat očekávanou informaci, což opět podle mého názoru Vašek vždycky splní.

        • Tak proč to čteš? 🤔🤔🤔

    • up_er

      Tak ty budeš dobrej pacient. 😯

      • Femt0

        Pacienti jsou na Games chráněným druhem.

  • triptich

    od vaška sa iné ako hajp smerom k bannerlord ani neočakáva. v tomto som s ním zajedno.

  • zdenek.sipek

    beta.taleworlds.com

    Vyplnte si formular a treba budete vybrani do multiplayer bety

  • Xeen

    Návrh ankety:

    Co z těchto možností bude dříve?

    A: Bannerlord

    B: Brexit


    Můj názor je, že oba asi předběhne FIFA 2025

  • Už to dělají moc dlouho a ani to nevydají normálně ale v early access? WTF?

  • Morlang

    hajp!

  • Toto jsou fake news? Na GC bylo ve stánku Mount And blade hratelné pouze PvP 6v6, kdy se dalo dostat ke kampani? 

    • Derp_1337

      Tak něco jiného je stánek přístupný pro veřejnost a něco jiného je prezentace, kde bylo pozváno jen pár novinářů.

    • ales.smutny

      Behind the doors, předem domluvená prezentace pro novináře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit