Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    V lednu uvidíme zda datum vydání znovu neodsunou. Na data vydání jsem ze zkušenosti dost skeptický. 😐

    • Kissino81

      Minulé léto jsem si kvůli tomu koupil herní notebook. To bylo oficiální datu.m

  • frank.horigan

    Je to “jen” remake. Obsah, námět, game-mechaniky mají v podstatě od začátku hotové, popřípadě “načrtnuté”. Engine hotový, to že si nemohli vybrat a začli odznovu na jiném samo o sobě nevěstí nic dobrého. Mám dokupy 3 dema na dvou různých enginech. Jedno z nich vyšlo před více než 5roky. 

    Původní hru jsem NEdohrál jako náctiletý. Remake bych rád dal celý, ale obávám se jestli nebudu dřív slepý v důchodu. Zoufalost

  • Zahrál jsem si demo. Jako remake to vypadá pěkně. Jen mě to přišlo všechno moc tmavé. 

    • Jo no. Bude nutné poštelovat gamu nebo hrát v noci. A podle videí to není jen první úroveň, která byla poměrně tmavá i v originálu. Autoři remaku se evidentně snaží tlačit dusivější atmosféru a chtějí, aby ty neonové barvy ve tmě vynikly. Ještě jsem neviděl, jak to bude vypadat s nočním viděním nebo zapnutou baterkou. Teoreticky by to mohlo být zajímavější, protože v originálu se tyhle hračky využily jen na několika místech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit