Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    Ho hó, tak to vypadá tedy hodně dobře! Už je v seznamu přání. Zní to skvěle.


    Jinak si opravte: Občas > občan  /  stoupa > stopa

  • triptich

    zaujalo, ale znie to príliš ambiciózne. mám pocit, že to bude nekonečne nekonečno v EA, alebo to vypustia v nehrateľnom stave. uvidíme. nápad každopádne dobrý, takže sledovaná hra.

    • Derp_1337

      Též mám ten pocit, že to bude až přiliš ambiciózní. Early access aspoň na 8 let, než se hra dostane do stavu, jaký vývojáři slíbili.


      Samozřejmě přeji vývojářům vše nejlepší a rád bych si zahrál tak skvělé RPG, ale po zkušenostech se Star Citizen nemám moc velké očekávání u příliš ambiciózních her. Než se hra dostane do přijatelného stavu, tak za tu hromadu let hype vychladne.

      • triptich

        star citizen má aspoň dostatočný balík peňazía teda šancu. toto asi nebude tak štedro zadotovaná hra, čo vytvorí tlak a... videli sme to na no man´´ s sky. veľké oči, ale reálne hru treba vydať, lebo peniaze.

        zhodneme sa v želaní všetkého dobrého vývojárom. snáď swvojim ambíciám dostoja.

  • Kallessin183

    Jsem jediný, nebo vám ostatním taky přijde, že Gamescom nabídl mnohem víc zajímavých her než E3...

    • Derp_1337

      Letos se dost vývojářů nedohodlo s pořadateli E3 a neudělali tam žádnou prezentaci. V momentě kdy dokonce i Sony oznámilo, že tam nepřijedou, tak jsem věděl, že to bude slabý ročník.

  • Hidden

    O tehle hre slysim prvne a z popisovanych dojmu dokazala rozhodne zaujmout, urcite budu sledovat. Diky! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit