Přejít na výpis diskuzí

Dojmy z Gamescomu: Sandboxové RPG Project Witchstone nešetří superlativy - oprávněně

21.8.2019 17:24
Patrik Hajda 7 příspěvků

Když vám vývojáři představují vlastní hru, umějí být pěkní tlučhubové. Naslibují nám hory doly, vychválí nezajímavé, obyčejné mechanismy do nebes, udělají vše pro to, abyste uvěřili, že právě tenhle jejich projekt je něčím výjimečným. A vy pak uvidíte hru v běhu a hodně rychle vychladnete. Project Witchstone...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

Ho hó, tak to vypadá tedy hodně dobře! Už je v seznamu přání. Zní to skvěle.

Jinak si opravte: Občas > občan  /  stoupa > stopa

• triptich

zaujalo, ale znie to príliš ambiciózne. mám pocit, že to bude nekonečne nekonečno v EA, alebo to vypustia v nehrateľnom stave. uvidíme. nápad každopádne dobrý, takže sledovaná hra.

• Derp_1337

Též mám ten pocit, že to bude až přiliš ambiciózní. Early access aspoň na 8 let, než se hra dostane do stavu, jaký vývojáři slíbili.

Samozřejmě přeji vývojářům vše nejlepší a rád bych si zahrál tak skvělé RPG, ale po zkušenostech se Star Citizen nemám moc velké očekávání u příliš ambiciózních her. Než se hra dostane do přijatelného stavu, tak za tu hromadu let hype vychladne.

• triptich

star citizen má aspoň dostatočný balík peňazía teda šancu. toto asi nebude tak štedro zadotovaná hra, čo vytvorí tlak a... videli sme to na no man´´ s sky. veľké oči, ale reálne hru treba vydať, lebo peniaze.

zhodneme sa v želaní všetkého dobrého vývojárom. snáď swvojim ambíciám dostoja.

• Kallessin183

Jsem jediný, nebo vám ostatním taky přijde, že Gamescom nabídl mnohem víc zajímavých her než E3...

• Derp_1337

Letos se dost vývojářů nedohodlo s pořadateli E3 a neudělali tam žádnou prezentaci. V momentě kdy dokonce i Sony oznámilo, že tam nepřijedou, tak jsem věděl, že to bude slabý ročník.

• Hidden

O tehle hre slysim prvne a z popisovanych dojmu dokazala rozhodne zaujmout, urcite budu sledovat. Diky! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit