Přejít na výpis diskuzí

Dojmy z Gamescomu: Unity of Command II nabízí kompromis mezi klasickou tahovou strategií a maximálním realismem

21.8.2019 19:58
Václav Pecháček 4 příspěvky

Na západní frontě už jsem strategizoval tolikrát, že to chce něco pořádného, abych byl vytržen z mírné letargie. Naposledy se to povedlo asi Steel Division: Normandy 44, ale od té doby už mě to zpátky do Normandie nijak netáhne. Za límec mě ale začíná popadat Unity of Command II, zajímavý mix mezi hardcore...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • SixThe9th

  Za me rozhodne jedna za tri nejocekvanejsich her roku. 


  Ackoli jsme se na Games.cz prvnimu dilu prilis nevenovali, ostatni jako nikdo dalsi z cz/sk periodik na rozdil od masivne pozitivniho kritickeho ohlasu jinde ve svete, predloni se mi alespon podarilo hru predstavit ctenerum formou hodinoveho Gamesplaye, pri kterem mi sekundoval tehdejsi sef stabu Petr Polacek a naleznete jej zde: 


  https://games.tiscali.cz/video/gamesplay-hrajeme-tahovou-strategii-unity-of-command-307095

 • to už jsem hrál v Order of Battle

 • triptich

  ako pri každej ťahovke bude záležať na vyladenosti. hardcore komunita ohrnie nos, casual hráči ako ja zas nebudú mať čas/chuť prenikať do systémov, keď sú tu prístupnejšie hry, ktoré vedia potrápiť, ale aj zabaviť. toto bojové pole je nemilosrdné, uvidíme, ako sa s ním vývojári popasujú.

  • SixThe9th

   Prvni dil byl zasahem na zlaty stred hratelnosti, historicke autenticnosti a velmi pritazliveho vizualu. Doporucuji vyzkouset. Dvojka sice topi pod kotlem radou novych mechanik, ale zaklad maji stejny, na Steamu se hra navic bezne povaluje za hubicku vcetne obou DLC. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit