Přejít na výpis diskuzí

Dojmy z Gamescomu: V Planet Zoo se rodí nový král tycoonů

3.9.2019 14:59
Patrik Hajda 4 příspěvky

Čím je Railroad Tycoon pro vlakové strategie a RollerCoaster Tycoon pro strategie se zábavními parky, tím je Zoo Tycoon pro správu vlastní virtuální zoo. Stále to ještě platí, ale titul krále bude hře za dva měsíce odebrán propracovanou simulací Planet Zoo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • exmaxx

Jó, ti tapíři...

• triptich

snáď to naozaj dosiahne kvality starého zoo tycoonu. ak áno, moje peniaze majú.

• Je to pěkné, ale to PR u toho dema se skoro nedá poslouchat. Je smutné jak vychvalují herní prvky a vlastnosti, jak kdyby to bylo něco nového, přitom prakticky vše, krom toho vlaku měl už Zoo Tycoon z roku 2001, jen se pak nějak svět na 20 let zbláznil a místo pořádných a komplexních her se jen zjedondušovalo. Jsem rád, že se to už zase obrací a zejména u strategií se zase začínají objevovat solidní kusy.

• Uvidíme jak to bude. Myslím, že spousty věcí tu právě ještě nebylo a dát to dohromady v takovéhle grafice a ukázat do takových detailů je rozhodně hodně velký úspěch. Obecně se ale bojím o hratelnost jako takovou, protože to je aspekt, ve kterém mě zatím vždy Frontier zklamalo. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit