Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    "při návratu do vesnice jsem si mohl být prakticky jistý, že najdu hned několik nepřizpůsobivých poddaných, co jednoduše odmítají pracovat"

    *15*
    • Konečně hra podle skutečnosti :)
    • Lukass
      Takze ne chyba AI ale realita:)
    • Nevěrím že tohle psal pecháček. :D
      • jamar28
        Určitá slova holt časem získávají nové významy, někdo se tomu nestíhá přizpůsobit a takové slovo použije nevinně, ačkoliv v daném kontextu to vypadá jako eufemismus pro...no my víme pro koho. *15* Já myslím, že to vůbec nebyl záměr, ale vypadá to dobře. *15*
  • MickeyMutant
    Mně se nelíbí, že vesničanky jako by neexistovaly. Ve dvojce už to měli ošetřené - ženy a muži mohli zastávat stejné role. Lovit zvěř, farmařit, kutat rudu a lámat kámen. Tady aby lovkyně, selky, zlatokopky nebo kamenolomky člověk pohledal. Nejspíš jsou všechny zavřené doma, kde vaří, smýčí, hlídají děti a šukají po světnici. Kdyby vývojáři mohli remasterem napravit jen jednu věc, tak bych na jejich místě volil tuhle. Píše se rok 2018, prokristapána!

    EDIT: A samozřejmě dřevorubky. Jak jsem mohl zapomenout na jejich sexy měkké "Húsasmitter" a "Timberhochwandi".
    • :D:D:D Díky Mickey
  • Ty voe...neposkvrněná jak lůno bohyně Artemis....uffff....to je hodně ufffff, Vašku :D :D
  • Veskoslav
    Dokud to nebude na Steamu, tak zcela ignoruji.
    • Windowsáckej store je celkem v pohodě, takže nevidím důvod, proč podporovat Steam.
      • Tak pak hlavně nechoď brečet sem až objevíš jeho druhou tvář
      • KrPa
        hlavne aby kazde studium a hra mela svuj vlastni klient ze?
      • UWP hry nemaji exclusive fullscreen, nepodporuji 3rd party overlays,aj. Nejsou to zadne zasadni veci a kdo vi, jestli je nekdy zavedou, ale tak do te doby budu mnohem radsi za shromazdovani her na Steamu.
    • Vždyť je to úplně jedno, v 10 je stejně ten jejich store už zakompovaný, tak co.
  • A co by pan autor chtel po microsoftu? i kdyz to delaji nejaci zabari pro ne pracujici :-) Tohle stejne jako AoE2 si necham ujit, doba to byla krasna, byl jsem mlad a rad hral tyto hry ,ale jiz se to nevrati a radeji budu nostalgicky vzpominat, nez-li hrat tyto nepovedene remastery a kazit si vzpominky :-)
  • Nechápu, když mám AoE 2 HD, má smysl to kupovat?
    • Tilwaen
      Pokud si chceš zahrát jedničku, tak ano. Pokud máš radši dvojku, zřejmě ne.
    • Ne. Je to vyloženě trapné vytřískávání pěněz.
  • Takže to není remaster AoE2 ale 1,..co chvíli se starat o pole při bitvě?..to fakt ne, takové porodní bolesti při hře už nestrpím *1*
  • Díky za článek, s koupí této hry ještě počkám, třeba něco málo opraví.
  • Snad se Relic ze svých chyb poučí a naservíruje nám plnohodnotný remaster této klasiky! ;)
  • Vždyť je to BETA! Kdyby byla bez chyb, už by tu byla dávno konečná verze hry. Z tohoto důvodu nechápu lamentování nad AI. Až hra vyjde, uvidíme.
    • vaclav.pechacek
      Taky doufám, že se to ještě změní, ale plná verze má vyjít už za 14 dní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit