Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V německé armádě během První světové války prý byli černoši. Aspon podle DICE.
    • Potřebovali by do týmu Vávru.
    • Mohli se k nim případně přidat nebo to byla německá kolonie, jako třeba Askari: https://en.wikipedia.org/wiki/Askari
    • tak jistě a nejméně polovina vojáků byli geyové a samozřejmě to byla ta hodnější polovina *5*
    • Teoreticky to možné je, protože Německo mělo kolonie v Africe i Asii. Stejně tak Británie používala vojáky z kolonií (Indy, Afričany atd.)
      • JamesFaith
        Němci je měli jen v Africe. Sice o jejich nasazení uvažovali, ale logisticky to bylo příliš náročné.

        Černé koloniální oddíly používali v Evropě především Francouzi, v mnohem menší míře Britové a italský pokus skončil hned v začátku fiaskem.
      • Na Africké frontě by to možné bylo, ale rozhodně ne na západní.
    • XorxoxTalarius
      Tak to se tesim na Battlefield z druhe svetove kde bude v nemecky zidovsky batalion
      • Jde vidět, že máte velkou neznalost historie pánové :)

        V nacistickém Wermachtu ale i SS bojovali židi, i černoši. Židé dokonce čítali kolem 100 000 - 150 000 mužů.
        • XorxoxTalarius
          Source, or did not happened *3*
  • Za mě rozhodně super, i když jsem nehrál, hodně mi v tomto odvětví (masové 3D online FPS) chyběla právě tahle dobová tématika. Takže určitě kupuju, jen mě štve, že z nás budou zase tahat prachy v podobě DLC.
    • Tak tento styl prodeje nepodporuj koupí jejich produktu...
  • Týpek
    https://www.youtube.com/channel/UCT5Z68YkDs7Rsf7FaAtJpSA/videos

    A Francie bude asi DLC, takže něco jako Warhammer bez Chaosu. *16*
    • Ale možná bude zadarmo... *1*
  • cumpi3
    Ttady je to tezky, kdyz nejake veci tu vyvolavaji automatickou reakci jako kalousek na novinkach...I kdyby hra byla ultrazabavna, tak je to proste hnuj
    • Promiň ale proč dělat hru z první světové , když pak nedodržíš historickou přesnost? Proč sakra němci jezdí britskými MK.I a naopak? Koukni na nějaká videa o prsvní světové a zjistíš, proč mě to tak štve.
      • Pravdepodobne je to proto ze Renault FT bude hrat roli lehkeho tanku, MK.1. bude hrat roli stredniho tanku a nemecka obludka A7V bude neco ve styly APC jak o tom mluvil nejaky z tech co si BF1 zkusili na E3. Je to nerealisticky a historicky nepresne.

        Je to zminene i v tomhle clanku - http://games.tiscali.cz/preview/battlefield-1-bude-historicky-autenticky-ale-ne-na-ukor-zabavy-275999
      • KrPa
        Tak nech BF1 masam a pojd hrat verdun.
      • JamesFaith
        Takže ve hře, kde se obsazují cizí vozidla, byli vidět Němci v britských tancích?

        Jak šokující.
        • Ne, ale Německé A7V s britským značením a nakopak britské MK. I (V) s nemšckám značením mě teda trochu nutí k zamyšlení...
      • Kozy
        Hra od EA a čekáš historickou přesnost, kolik ti je?
      • Protože děláš hru a ne simulaci
        • Děláš hru z první světové, né sci-fi miš-maš. Určitá historická přesnost by tam být měla.
      • cumpi3
        Kdyby tam behali nackove proti indianum, asi bych na historickou nepresnost taky brblal...ale sakra...ja si uziju jakoukoliv nerealistickou hru, kdyz je zabavna...mafia, gta, stary battlefieldy, tolik her z druhe svetove..adventury, kde ne kazdy postup je logicky...ale pro nekoho je realismus nejdulezitejsim, ba dokonce jedinym kriteriem pro zabavnost
  • KrPa
    A ta vzducholod se bude chovat jako normalni vzducholod nebo jako vzducholode z Red Alerta 2 *1*
    • Kirov reporting!
  • Je trošku vtipne pozerať -jak tady lidi remcaj že BF nie je napr. strategia OOOMG
    BF je BF čim ďalej lepši, kto chce jogurt, nech si da polievku...UŽ STE TRAPNIII
    • Alebo este jeden.

      Kolko fanusikov ma novy battlefield ? Dvoch.
      - prvy snoop dog ktory bol natolko zhuleny ze nezistil ze hra rovnaku hru ako pred rokmi.
      - druhy, byvaly profihrac quake3 ktory ma rad podobny herny styl zasadeny do coolovej novej ww1 grafiky
      • ty si teda naozaj naozaj vtipny povieeem ti
        povedz čo hraš, aby som aj ja povedal zopar vtipov, lebo zhovadiť sa da všetko, aj tvoja stara mama
        počuuuvaj...
        mne sa zda že tu hru trošku predčasne pochovavate, dpc kto chce simulator...mame tu ARMU
        kto chce hopsačku mame tu CoD a ine chuťovky, nech sa pači aky zmysel ma p*čovať že BF je BF
        jaj niekto proste rad p*čuje *1*
        • Ja hram act of aggression, tipujem ze to ani nepoznas.

          Je to moj nazor, ze unreal styl hry sa hodi skor do aren a scifi prostredia ako prvej sv vojny.
          • Jasne že to poznam, ja hram zase SC2 deň čo deň, hraval som BF3, štvorku nie, ale važne uvažujem
            že sa k BF vratim...
            BTW velmi sa mi pačil WiC ale bohužial MP sa už nehrava...
            • Bf je dobry ako oddychovka ale po case by ma z toho bolela hlava.
              Proste natlacili sto hracov na malu plochu.
              Preto ma viac bavia hry na kola typu cs go a cod. Zostanes sam proti trom, kazdy sa na teba pozera a ty vyhras kolo napr.
              V bf sa nikdy nestane ze ty ako jednotlivec ovplyvnis hru.

              To je to co sa mi absolutne nepaci. Ci je to dota, starcraft alebo overwatch, counterstrike.
              V kazdej jednej hre vie jednotlivec ovplyvnit hru
      • Jeden lepší vtip jak druhý.to jsi vymyslel o přestávce ve škole ? Zkus to během hodiny.Budeš v ním mít více času :)
        • Na yt ich je dost.

          Co je tragicke ze jeden je pravdivy. Skutocne je tam viac respawnov ako jumpov v cod co tu hru meni na unreal tournament.
          Aj tu mas dost komentarov ze ten zbesily styl je uz prehnany
          • Ano "skutečně" máš "pravdu".Díky za tvojí pravdivou statistiku.Všechno sis pečlivě propočítal a pak jsi přišel a odhalil nám tuto "skutečnost".

            Je to asi takhle.Nechci hrát rychlou zběsilou hru s miliony respawnu.No tak si půjdu asi zahrát CS.Chci si zahrát rychlou akční válečnou hru s wow momenty tak asi pujdu hrát CoD.Chci střílet korejce tak půjdu asi do homefrontu.

            Víš co je tragické ? Chcete tam mít všechno, ale ve finále byste to sami nehráli.
            • Pocuj, pozri si ten match a povedz mi ze to nebol blaznivy chaoticky masaker.
              Trosicku viac moznosti by neuskodilo. Vacsie mapy menej hracov.

              No nechame sa prekvapit, hra este nevysla
          • Nahodou dosť respawnov nie je nikdy dosť *1*
            ale ked mi daki keket skače popred mušku, mam chuť zistiť jeho IP adresu... *16*
    • Pocul si ten vtip?

      Kolko skokov sa zaznamena v priemernom zapase v cod iw ?
      Menej ako respawnov v novom battlefielde
    • Paulcz
      Spíše je to stále to samé ne? Nebo v čem to je lepší?
      • Takže je to uplně stejný BF jako ty předchozí s tím rozdílem, že tam jsou/budou jiné mapy, technika z 1 sv. války, vylepšenou grafikou a dalšími drobnostmi, kterými se nebudeme zaobírat.

        Samozřejmě tam hráči nebudou jak by si zdejší přispěvovatelé představovali, sedět hodiny v zákopech, běhat s noži v rukách, protože tehdy byly automatické zbraně vzácnost,nebudeme kulhat ne-li se rovnou plazit, když dostaneme zásah do nohy.Jo a nebudeme jezdit tanky rychlostí chůze jak by si diskutéři přáli, protože historická přesnost nadevše.

        Prostě nemužete mít všechno.Naštěstí vás to nikdo nenutí kupovat.
        • Pokial si nejaky prispievatel myslel že bude hodiny sedieť v zakope kilovať bodakom a potom sa hodinu plaziť k medikovi, tak mi je naozaj luto sk*rvene ho oj*bali !! *1* *1* *1*
      • No ako v čom čim je BF podla mňa BF...
        je to vojna, kto chce hrať vojnu nech hra BF, kto chce poskakovať panakom aby ho netrafili v trapnych scifi arenach nech hra niečo ine...
        ano, ako sam vojak ťažko ovplivniš celkovy zapas, ale ked sa zohrate s kamošmi, alebo najdeš par
        vojakov s ktorymi si budete rozumieť je to INY zažitok... a toto som ja v inej MP hre nenašiel
        stale rovnaka a stale lepšia v čom ?? v tom STVARNENI vojny
        a že 1.sv nie je 1.sv !!! to niektorym luďom nevysvetliš, akože HOBIT nemôže byť dobry film lebo Tolkien je Ježiš Kristus a natočiť sa neda *1*
        • Paulcz
          Kdo si chce hrát na vojnu hraje ARMU nebo nějaký mody, třeba i Battlefield - Project reality nebo něco takovýho. Případně Red Orchestru, Darkest Hour což je něco mezi CoD a Armou. BF je právě to poskakování s panďulákem v aréně :) Když to někoho baví proč ne, ale válečnou hrou bych to fakt nenazýval :)
  • Upřímě ten pocit je všechno jen né první světová...pobýhá tam tuna vojáků s SMG a LMG (naprostá kravina). Poloautomatické pušky jsou očividně standartem... Hra pak ve výsledku je stejně rychlá jako BF3 nebo 4.

    Jako atmosfére boje super jen to prostě není moc první světová...teda vlastně téměř vůbec.
  • Řeknu jedno tajemství - hry se dneska dělají pro prachy hoavda (upraveno redakcí)! Ne aby se zavděčili mizivýmu procentu lidí.
    • KrPa
      Bohuzel je to pravda
      • ale je to nesmysl.... za 1. vývojáři musí něco žrát a za 2. za vděčíš se 1% lidí a zbylých 99% si to nekoupí
  • Stacilo mi videt gameplay z jedne mapy te prebarvene naspeedovane "hry" ala COD a uz ted je mi jasne, ze bude obsahovat ani ne 1/3 toho co mel starodavny BF 1942. Ale hlavni je samozrejme husty trailer a ze to COOL vypada. *11* Jak mam rad hry z prvni a druhe svetove, tak stejne budu radejji hrat Squad, ktery mi i ted v alfa fazi bez vozidel/letadel prijde asi milionkrat zabavnejsi nez tento paskvil. *11*
    • "Stacilo mi videt gameplay z jedne mapy te prebarvene naspeedovane "hry" ala COD a uz ted je mi jasne, ze bude obsahovat ani ne 1/3 toho co mel starodavny BF 1942. Ale hlavni je samozrejme husty trailer a ze to COOL vypada."

      evidentně nejsi cílovka, tvůj výkřik do tmy tu je bezcenný...
    • Doted pamatuju jak jsme se s klukama se kteryma jsem hral Flashpoint strasne BF 1942 smali protoze to byla silena arkada :D
      • To jo ale Flashpoint taky nebyl pro každého. To takhle budete mít 10 kamarádů, z toho 2-3 budou hrát Flashpoint a po chvíli se nudit a zbytek Call of Duty / Battlefield - dokud nebude ráno a nebudou muset do práce. *1*
        • Ja jen ze mi prijde legracni jak nekteri spilaji po BF 1942 a ja vzpominam jak jsem kroutil nad tou hrou hlavou jak strasne nerealisticka je a ted se vlastne na BF 1 docela tesim :D
    • Ono nieje tragedia ked cod je tym cim je. Zabavnou rychlou hrou.
      Tragedia je to ze pri pohlade na bf1, trailer a hype okolo toho ziskas pocit akehosi vynimocneho titulu.
      A zistis ze je to len unreal tournament bez jumpov v prostredi 1sv vojny.

      To je nieco ako slana zmrzlina
  • To tam bude aj boj z konskeho sedla? *8*
    • Tipujem.
      Ci sedis na konovi alebo na vznasadle, hra bude rovnaka ;)
      Tam prakticky absolutne nezalezi ci lietas na lietajucom koberci alebo dvojplosniku ked herne mechaniky su totozne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit