Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VaZqeZ_EU
    Jen pro info: Pillars of Eternity 81% přeloženo! *2*
    • Já se jen trochu bojím, aby to dokončili a ještě o kvalitu no :/
    • radsi se naucte anglicky *3*
      • Corvus
        Tenhle blábol... ten už je tak otřepanej, že snad nestojí ani za komentář, ale překonám se. Já anglicky umím, ale pro mě jako pro Čecha je samozřejmě přirozenější a plynulejší číst tuny textu v RPG česky. *12*
        • I know. I was just trolling, bro. *1*
        • Naučte se anglicky, nebudete litovat.

          Například pro mě jako Čecha je přirozenější a plynulejší číst tuny textu v RPG anglicky. Prostě proto, že mám navyklou RPG terminologii v angličtině, za těch 20+ let, co RPG hraju.
          • Tak seš natvrdlej nebo co? Píše že anglicky umí ale že radši čte velký texty v češtině a ty mu na to odpovíš ať se naučí anglicky, že za 20 let hraní RPG se do toho vžije? :facepalm:
        • Sr_Lobo
          Já to ze začátku zkoušel právě číst všechno a zjistil sem, že na jednu minutu hraní mi připadalo víc 5 minut čtení. Jak řikáš pokud nejsi rodilý mluvči tak si ten všecehn fluff kolem toho tolik neužuiješ pokud nad tim nechceš opravdu ztrávit stovky hodin.
          Sem cca v první třetině a sáhnu po tom až bude čeština venku, abych to dojel. Akorát doufám, že implementace češtiny nerozbije savy nebo tak něco. *9*
    • Sr_Lobo
      Update 83,6% *14*
    • Corvus
      Zrovna včera jsem to četl. PARÁDA! Teď se to v létě asi drobet pozdrží... Ale i tak je to naprosto úctyhodný. Otázka je, jak rychle ještě kluci/holky přeloží datadisky... *4*
  • já už si asi počkám na Tides of Numenera. Všechny ty letošní RPG nestíhám hrát. Zatím jsem zvládl PoE a snad už brzo dohraju Zaklínače. K DAI jsem se ještě nedostal.
    PoE si znovu zahraju až to trochu vybrousí, hlavně ty herní mechaniky byly ještě trochu nedotažené, nevyváženost postav/skillů.
    • A to este ma vyjst Divinity: Original sin ta vylepsena verzia s novym pribehom ;)
      • kde jak kdy? vylepsenym? WTF, mam dohrano, je to bomba, ale trvalo mi to pul roku, njn neni cas
    • del0
      Tides of Numenera vypadá hodně nadějně. Lore, příběh, tuny možností roleplayingu... podobně jako Planescape. *1*
  • supr, ješte tak dva tri roky a snad to i dodelaji
    • tady musim s maxem souhlasit, nesvar dnesnich her, dodělávat je za chodu..a nejlíp pak vydat nejakou enhanced edici kde je uplne všechno jinak..rozumite, tu hru co jste si puvodne koupily, tak tam bylo všechno spatne, az teprve ted, po dvou letech, v ty enhanced edici to bude spravne..co na tom ze nase hra puvodne dostavala 8/10, byla to proste spatna hra a bylo ji celou třeba predelat..chjo..
      • Corvus
        Naráží tady snad někdo na božské Divinity: Original Sin?
        • Tak, nejen Divinity, například taky Wasteland - člověk aby se bál tyhle indie hry hrát po vydání, protože je tu riziko, že si to autoři po roce rozmyslí a udělají úplně jinou hru, jakože ta první neplatila, že to byl jenom takový pokus z nedostatku času a peněz. Pro mě je to prakticky odložení vydání o rok.

          Bohužel se to šíří i mezi normální vývojáře - nechápu například, proč dostal Zaklínač 3 truhlu až po dvou měsících na trhu, když do dvojky truhlu taky přidělávali a v jedničce taky byla. Prostě klasická dnešní mentalita - nějak to vydáme a pak to doděláme a kdo si to koupí day 1 nebo předplatí, ten holt dostane nehotovou hru, jeho chyba, že je blbej.
  • Nie je už známy dátum vydania?
  • na hybridni charaktery se moc tesim *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit