Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DE:HR sice nedosahovalo kvalit původního DE, ale i tak to byla hodně zábavná hra (až na ten odfláknutý konec) - 8.5-9/10, takže pokud DE:MD bude stejné, tak si to nenechám ujít.
    • Nedosahovat kvalit prvního DE není žádná ostuda. *1*
      • co ty jsi za deb*la *15* ? Pokud se ti moje názory nelíbí, tak je ignoruj a ne že ukradneš nick a napíšeš nějakou hovadinu
    • a já bych řekl, že to od jedničky není vůbec daleko, osobně bych to dal na stejnou úroveň. Sice jsem jedničku nehrál v roce 2000, ale až po HR a nemyslím si, že je to nějak o moc lepší.
  • Tak proč by měl taky překvapovat, žejo? Za mě ať je to klidně graficky vylepšenej Human Revolution v novejch kulisách a s pár novejma schopnostma a vychytávkama. Kdyby Deus Ex vycházel každej rok jak CoD, asi bych mluvil jinak, ale takhle? V pohodě. Krom toho, nalijme si čistého piva, HR byl natolik kvalitní hra, že každý překvapení by pravděpodobně bylo nepříjemný.
  • Na Deus Ex byla suprova slozka prave v RPG prvcich rozvoje postavy. Jak tu nekdo muze napsat, ze mu to tak staci a je spokojenej.... Vetsina tu asi opravdu jednicku nehrala. HR mam rad a projel jsem jej 2x ale ta hra zadny klenot neni. Co bych dal za hru, jako byl prvni dil nebo System shock 2
  • no tesim se tedy hodne ,, predchozi dil sem si paradne uzil a tyhle videjka me nalakali na to si ho zase zahrat ..jinak se me hodne libi level design mesta a tech ulicek ,kterej me trosku pripomel atmosferou half life 2(spinave, ponure,spousty detailu atd atd)
    ..jedine co trosku znervoznilo byl napis ze to neni finalni hra .. ale asi sem jen vyklepanej diky dlouholete a "kvalitni" praci ubi , kterej vzdy predvede super ukazku a ve finale to stoji za prd :) ... nastesti tohle je Eidos tak tady nic podobneho moc nehrozi


    jinak bych se vas rad zeptal .nevite jestli uz konecne nekdo predelal D.E : the fall do hratelne podoby i na pc ?,,,co sem to naposledy zkousel nekdy cca 2014 ,tak to byl hodne nepovedenej port..

    a jeste jedna otazka : co sem si tak ve videjku vsiml ..tak ten desnej ruskej prizvuk ..necekam dokonalou ang ..jen opravdu znime cizincum takhle ? :)
    .
    • ano čeština, polština, slovenštiina, ukrainština zní anglogermánům velmi podobně, všechna ta měkká písmenka, ostrá r, protažené a zakulacené samohlásky
    • Nejsem si jistej, jestli cizincům zníme úplně takhle, ale mnohokrát se mě v cizině ptali, jestli jsem Rus. I když těžko říct, jestli je to přízvukem, obecnou podobností všech slovanskejch jazyků, nebo kombinací obého. A nebo je pro ně všechno na východ od Berlína Rusko.
  • proč jsou ty levely tak lineární a naskriptované?
  • cumpi3
    no jo, to by musel byt ubisoft, aby tady lidi nadavali na kopirku *1*
  • Ptal jsem se včera a zeptám se ješte jednou. Proč to má takovej lineární a naskriptovanej leveldizajn? Už i v Call of Duty pochopili že tudy cesta nevede.
    • Lineární a naskriptovanej level design to má proto, aby se Bobík neztratil a nemusel u hry přemýšlet.
    • P.S.
      nevíte proč z hlavního hrdinu oproti puvodní hre udelali takoveho metrouše? Ten asi ráno tráví pul dne tím než si vystajluje bradku a vubec se tvari hrozne drsne.
  • Tak, už u předchozího dílu byl problém, že nepřinášel nic nového - tj. byl to v podstatě Spectorův Deus Ex, jenom horší a s nudnějším příběhem.

    To by se nemělo opakovat
    • mělo to lepší příběh než jednička, která byla strašný kočkopes.
      • Lepší příběh než jednička - to neni ani vtipný.
      • Tak, to je samozřejmě věc názoru, ale já - když vyšel Spectorův Deus Ex - jsem o konspiračních teoriích typu ilumináti do té doby skoro neslyšel, takže pro mě to bylo něco úplně nového. Naopak u Human Revolution mi přišlo, že v době Zeitgeistů nedala dohromady žádnou pořádnou konspirační teorii ani zajímavý příběh (řešila se vražda ženy, kterou jsem neznal a byla mi jedno). Navíc je tu konkurence v podobě pěti dílů Metal Gear Solid... tak uvidíme.
    • Still
      *7*
  • Hnisavec
    Ku stastiu mi staci ak pojdu aj bossovia porazit non leathal sposobom a nebudem.musiet ako master thief vsetko nabombovane v cloacku a hackingu 30 minut poskakovat po arene a dufat ze raketou trafim overpowered bossa a on mna nie.
    • maros.goc
      v Mankind Divided ich ani zabijat nebudes musiet ;)
    • Uaaaah. Myslim že problém s prvním Bossfightem v HR vyřešily patchem chvíly po tom co si na to lidi stěžovali.
      • Tvl...na kazdyho bosse platil emp granat, ale to by se musela zapojit hlava :-/
  • neprekvapil jo ty vole co ses to za bezducheho dementa
    • ty uz tady radsi nic nepis prosim te,evidente pro tebe hry nejsou a nebudou kdyz te deus ex neprekvapil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit