Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vydávat přeložený příspěvek z www.MMORPG.com za vlastní je minimálně velice trapné, "autore"
  • Stačí si najít neofiko sever kde je mod pro ochran báze... na takovém hrajeme a jsme v klidu.
  • Je težké si ho nevšímat, když je každým dnem čímdál víc mimo, navíc to tu tapetuje jak kdyby to měl na plnej úvazek
  • Na Steamu kdosi psal, že ho pravidelně někdo zabije a okrade, když se odloguje, protože po odlogování zůstane bezbranná postava normálně v herním světě. Kdo to hrajete, je to tam pořád?
  • Radkaa
    Dá se najít přátelská skupina mezi náhodnými hráči nebo se lidi hned zabíjejí ?
  • Momentálně tušim 65. Postupně to navyšujou, ale asi to nepůjde donekonečna.
    Donekonečna můžeš expit svoje dinosaury (který maj taky level limit, ale můžeš mít dinosaurů kolik chceš)
  • steam refund :)
  • Je tam nějaký strop úrovní, nebo se dá expit donekonečna?
  • Firingo
    Survival her je v poslední době opravdu mraky ale tohle je první která mě opravdu zaujala a vůbec nemám pocit že to působí amatérsky :) Rozhodně mám v plánu to zkusit i když se trochu bojím vyhodit za to nějaký 600 aby mě to pak nebavilo ale věřím že mě tohle bavit bude *1*
  • Jasně. A co teprve takový černožravec, že?
  • jako děti jsme říkávali: hele, nečum ;)
  • zkus se priblizit k takovemu dinosaurovi! ;)
  • no zalezi od velikosti a povahy, zkus se priblizit k takove srne
  • Jo, jde to.
  • proc by si ti mel vsimat bilozravec?
  • Sithard
    muzes si dat solo hru.. jestli je to uplne offline to nevim
  • Da se to hrat i offline?
  • chce to vic parametru pro nastaveni serveru.. hra ma nekolik parametru co me vytaceji.. ale kdyz si clovek udela svoje pravidla tak je to špica
  • já jo.. jeden českej vývojář na něm maká a maká :D
  • Teď jsi tomu dal perlu, takhle to zahrát do autu.

    "mišn akomplšd" *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit