Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Proč je na tom obrázku Gandalf? To je nějaká Lotr edice
    • I ty hlupáku ignorantská *8*
    • nastuduj si trosku muziku jo
      • hele jotr nejses ty jenom nejakej trololotr?
  • ZZ TOP yehaaaa
  • sirWallace
    Nejak postradam smysl hrani hry s plastovou kytarou.. Kdyz je tu Rocksmith..
    • Souhlasím s tebou. Je prostě super hrát hru na reálný nástroj a zároveň se učit, nebo zdokonalovat v reálné muzice. Šmrdlat plastové čudlíky, jako že jsem kytarista, je zcestný.
      Lidi co ke mě přišli, tak jsou nadšený. Spousta z nich hrát neumí a u tohodle postupně nachází cestu a je to super, když vnímají, že skutečně ten song hrajou.
      Na plastové párty není prostor ... to si buď zahraju sám něco lepšího ;)
    • RS mám a GH apod. bych si nikdy nepořídil, i tak máš odemě paleček dolů, srovnáváš dvě nesrovnatelný věci.

      RS - výukový program, řekněme škola hrou
      GH - hra

      Dovolim si pochybovat o tvým výroku "proč bych nemohl uspořádat párty s RS" - ano, mohl, ale dost pravděpodobně ne pro lidi, co nikdy nedrželi kytaru/basu v ruce. U RS "pár" dlouhých hodin trvá, než se jeden začne bavit, pokud začal s kytarou/basou od začátku/poprvé.
      GH je určená pro zábavu a ne pro výuku a v tom se přístup obou razantně liší. Opravdu nemá smysl to srovnávat s RS.
    • V obou dílech Rocksmith mám nahráno v součtu skoro 200 hodin, přesto úplně chápu smysl Guitar hero/Rockbandu. To josu hry z úplně jinýho žánru. Mimo jiné párty s Rocksmithem neuděláš...
      • sirWallace
        Takze jsi mi vlastne ted pomohl si uvedomit smysl Guitar hero, dekuju :D
      • sirWallace
        Nechci zpochybnovat Tvych 200.. ale nejak je divny, mi vysvetlovat, ze neudelam party v Rocksmithu, kdyz v mem je asi 14 ruznejch profilu a opravdu uz jsem par party udelal, tak nevim, kde je u Tebe chyba :D
        Jedinej argument co me napada je, ze to je v guitar hero jedodussi... To asi i mozna je, ale ver mi, ze vetsina lidi kteri se k tomu posadi.. i ti, kteri hry nehrajou, maji tisickrat lepsi pocit, ze zahrani jednoho tonu spravne na nejmensi obtiznost, nez z deseti na plastovou kytaru pro deti..Tedy aspon lide kolem me :) Ok.. chapu to pro deti do sesti let.. Dal uz asi ne... Tim nechci nikoho urazet.. ja to myslim vazne.. pak uz proste radsi normalni kytara .)
        • ja ta trosku nechápem o com vlastne vravíš. hovoríš len o nejakých zvastach ale to ze je tu vojna medzi ps4 a xbox one to ta netrápi že? ta dnešná mládež zaujímate sa len o povrchne veci ale nejde to hĺbky problému.
        • mx0r
          mam aj rocksmith s realnou gitarou, aj guitar hero / rockband s plastovymi... a na parties ludia dostanu moznost skusit oboje. a plastova vzdy vyhrava a je pri tom vacsia zabava. takze asi tam je zmysel. a osobne aj ja, ked sa chcem odreagovat, zoberiem guitar hero, lebo na rocksmith proste nie je cas na trening...

          // ale to uz som tu pisal aj minule vlastne
          • sirWallace
            Promin.. nevim, ale nejak Ti to nezeru, nemuzu si pomoct :D A ano, zkousel jsem i guitar hero.. a ne, proste nemas pravdu :)) Asi se tedy pohybujeme v kruhu totalne odlisnych lidi :)) A neni cas na trenink rocksmithu, ale je cas ztracet cas v guitar hero.. a jeste si koupit k tomu rockband.... no dobry, nebudu se v tom rejpat :D
            • Nerejpej, ma totiz pravdu ... Za tech 7? let hrani si s obojim (obema typy her) je zkusenost jasna ... s Rocksmithem zabavnou party pro nepolibene lidi neudelas, na rozdil od GH/RB.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit