Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • píšu to vždycky a napíšu to znova... je to GWINT
    • aby ses nepodělal...
    • Zrzzek
      Gwint je to hezky česky... Gwent je oficiální název... Se stim smiř
      • Veskoslav
        Gwent je pouze pro anglicky mluvící země. Německo, Polsko, Slovensko, Rusko, Maďarsko, my atd. mají Gwint. A jelikož my vycházíme z polského, tedy originálního názvu Gwint, tak Gwent není oficiální název pro nás:) U nás se to opět bude jmenovat Gwint, stejně tak všude okolo nás.
        • Asi takhle - jak myslíš že se bude hra jmenovat v Cz obchodech (co bude mít na krabičce a v menu)... z toho bych v této rozepři vycházel.
        • Myslím, že v knihách to byl dokonce "gwynt"...?
        • gwint zní naprosto teploušsky *15*
          • Fordzy
            Jak by řekl Adam: Hitni se boardem do headu a vyfič bro. *5*
          • Veskoslav
            Kolik ti je, aby jsi psal, že něco zní teploušsky? 10?
            • 12 ale pššššššttttttttt *3*
  • Veskoslav
    Ideální by byla možnost nějakého premium (řekněme nějaké ty placené karty ve větším počtu) a fyzické karty posledního balíčku, co přišel s posledním datadiskem.

    Edit: A vidím, že můj oblíbený klikač se probudil. No spíše začaly prázdniny *1*
    • Nechápu, že tě ta znaménka pořád tak žerou.
    • Zir074
      Obávám se, že v tomhle nemá prsty jen jedna osoba.
  • zdimacka penez z witcher fanousku. nic jinyho v tom nevidim.
    • Veskoslav
      Proto je to F2P *7*
    • To je velmi stupidní názor. Takto můžeš nahlížet na každou hru, za kterou chce dostat autor zaplaceno.

      Oni vymysleli nějaký koncept karetní hry, kterou dali jen tak navíc do své velké RPG hry. Zjistili, že ta karetní hra je vlastně docela dobrá a když vzali v úvahu, že se v současné době vlastně docela daří karetním hrám a že jich hned několik teď vyšlo a vyjde, prostě to zkusili a šli do toho. Rozpočet takové hry nakonec nebude tak velký, ale možnosti zisků můžou být docela zajímavé. Navíc si myslím, že je tu dost lidí, kteří si tuto hru rádi zahrají.
      • KrPa
        ono taky mezi vyjitim Z3 a ohlasenim gwintu vyslo asi 5 neoficialnich online gwint her od ruznych fanousku, ktere pak cdp stahnul, coz bude si ten nejztezejni fakt vzniku hry
    • tak to mas asi dost obmedzeny pohlad - staci sa pozriet na komunitu a dopyt okolo kartovych hier (ci uz na PC alebo boardovky) - neurobit Gwent na PC by bola hlupost...

      chcu to fanusikovia, aj na seba zarobi = win win
    • DLC obsahujúce pištoľ, alebo budovu, to je žmýkanie peňazí, alebo dokonca DLC, ktoré uzavrie príbeh postáv, na ktoré nevyšlo v základnej hre.
      Kartová hra je niečo iné. Kto nechce ju nekúpi, lebo sa hlavnej hry nedotýka. V nej má hráč Gwent a môže si ho tam užiť. A ak ho nebaví, môže ho ignorovať v základnej hre aj v tomto.
    • A on je snad nejaky jiny duvod, proc nekdo dela hry, nez aby na tom vydelal?
      • určitě bude aspoň jeden, co to dělá pro radost *4*
        • Zrovna u CDR je myslím leckdy vidět, že ty hry opravdu s láskou dělají. Jinak světe div se - zlatá herní éra let devadesátých, to byla především éra, kdy se hry dělaly čistě ze zájmu, pro radost a pro posun. Nikoliv pro peníze. Také to podle toho vypadalo a také to podle toho vypadá dnes.
          • Veskoslav
            Ano. Takové AoE II vyšlo jenom z lásky Microsoftu *1*
            • KrPa
              Ja ji dostal v humblu s 3 dilem a ani sem na ni nesahnul.
            • Veskoslav
              Maxíčku, jdi do hajzlu, jo. Chápu, že máš IQ nižší než u mrtvého koně, co spáchal sebevraždu skokem ze skály, ale jdi si zase hačnout z toho sluníčka. Evidentně Tě to dělá ještě dementnějšího než obvykle.
            • No nakupuješ ve slevách jako socka, pak se nediv že pc scena upadá. Vyvojari potrebují podporit
            • Veskoslav
              Já jsem je koupil za 5 euro:) Letos jsem se dostal k AoM a jsem spokojený:) Jako kdyby to dali na začátku za těch 10-15 euro, tak jim to hned koupím. Ale takto?
            • KrPa
              hlavne ta HD verze vysla z lasky ke hracum za 40€
          • Ale houby, v 90tych letech, zejmena ve druhe polovine, uz to byl relativne hodne solidni business. Ano naklady na vyvoj a zisky nebyly ve stamilionech a miliardach jako ted, ale pro zabavu nikdo zadny vyznamenejsi titul fakt nedelal.
            • Zrzzek
              Nazval bych to přirozeným vývojem...
            • Byznis to byl, ale ne tak masový jako dnes. Už jen fakt, že pár herních legend bylo komerčními propadáky svědčí o tom, že ne vždy šlo jen o kalkul. Víc se riskovalo (možná i díky menším nákladům) a dával se tak větší prostor experimentování.
        • To musi byt urcite vysoce perpektivni. :)
          • a proč ne, někomu stačí ke štěstí, že lidi jeho hru hrají a líbí se jim, ale u AAA her to samozřejmě moc nejde *4*
            • Zrzzek
              Ke štěstí ti to možná stačí, ale rohlíky za to nekoupíš...
  • Gwent mě ve hře bavil. Přeju tvůrcům aby jim i tento projekt vyšel *4*
  • Graficky to mají pěkně uděláno. za mě lepší jak kreslené blizzard karty a od nějaké doby kreslené vše od blizzardu :(
    • Nekomentuj Blizzard nebo tě fanoušci upálí jako kacíře. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit