Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady se davaj Bany za pravdu ?
    • Husa upálili, buď rád za ban, vole. =o)
    • SnakePlisken
      A jakou "pravdu" jsi zde napsal, smím-li se zeptat?
  • Ronox
    Co se mi na HS líbí je to tempo. Kola jsou do 20ti minut strop a je to dynamický. Všechno má animaci a je to rychlý. Napříkad hraju Scrolls, Infinity Wars a Magic DoP 2014 a tam ty tahy trvají hrozně dlouho a tudíž místo třeba deseti her večer u HS dám 3-4 u DoP. Navíc HS je casual jak sviň a pochopí to naprosto každej během pár minut. Je tam dobrej systém craftění a i na arénu se dá dobře vydělat aniž byste do toho dávali další cash. Ten model mají dobrej. Připadá mi to, že Blizzard je takovej Apple herního průmyslu. Většinu mechanik zjednodušuje, ale funguje to. Není to okleštění na úkor kvality (krom HC raidů u WoWka).
    • Já Vám nerozumím pane je to samé HS, DoP a člověk vlastně neví o čem píšete
  • Je to lepsi nez Arcomage ? :P
    • Je, ale na arcomage mam hezci vzpominky :))
    • Tushan
      *14*
  • Odulin
    Joo karetky ty já můžu a tahle vypadá moc pěkně. Doufám, že budu moct co nejdříve zkusit. Nedávno mě nadchla česká Coraabia, tak jsem zvědavěj co předvede Blizzard. Doufám, že to brzy bude na tabletu, protože to je pro mě ideální platforma na karetku.
    Kdyby tak ještě udělal ofiko digitální verzi Race for the Galaxy a byl bych spokojenej.
    • na tabletu to je.. ipad.. nakup karet ma byt levny.. Coraabia je draha jako blazen a proti hracum co do toho lejou penize se opravdu spatne hraje.. snad to tu takovy rozdil nebude.. no radeji hraju Magic Duels Of.... protoze tam si clovek koupi hru s kartama a uz do toho dal neinvestuje..
      • Spades
        Hlavne Coraabia je nehoraznej sh|t... Kdyz udelam karetni hru, tak opravdu karetni hru, ale tam je okolo vseho takovej bordel, ze ani nevim o co tam jde (Kdo sakra vymysli vlstni formu data a casu?!?)

        Navic je dost tezka pro vetsinu HC obyvatelstva (pozn. Radsi bych hral EVE Online, nez Coraabia). HS je lepsi v tom, ze je Eeasy2Learn Hard2Master jako vetsina blizzrdich her.
  • Nejsem sice žádným fanouškem Blizzardu ovšem po shlédnutí pár youtube videí musím konstatovat že to vypadá moc pěkně. Jediné čeho se trochu bojím je že po vydání lidé kteří v betě nehráli budou značně v nevýhodě když budou začínat na zelené louce. Asi se zkusím do té bety dostat taky.
    • kovar.jakub
      Plus pokud dobře čtu by měl být wipe, kde zůstanou jenom zlaťáky v přepočtu na reálné peníze.
    • Ronox
      No na to je nejlepší chodit do arény za zlaťáky nebo real peníze .. uděláš si tam challenge, získáš materiál na karty, balíčky karet + zlaťáky buď na karty nebo zase na vstup do arény. Aréna neznevýhodňuje lidi, protože všem dává náhodný karty a nejdeš proti někomu s určitým balíčkem. Navíc karty si otevřeš tutoriálama a questama další.
      • To je pravda,ale jemu slo o ty realny EXPY,do areny muze jit kolikrat mu je libo a treba za to vyhodit i penize,ale kdyz nebude vedet,jaky karty draftovat,tak je mu to stejne na nic. Takze IMO ziskat vsechny hery/classy, par her se zivim souperem a az pak zacit "vydelavat" na arene.
      • To zní skvěle, děkuji za upřesňující informace.
    • Overwatch
      Toho bych se moc nebál, od toho má Blizzard docela dobrý matchmaking. Navíc tohle je "problém" každé multiplayerové hry, která má betu...
  • mdkGT
    Jestli Hearthstone nekoho urazi, tak at ji ignoruje. Co jsem slysel, je to hra urcena primarne na tablety. Mohlo by se to ujmout, ja jsem nikdy ke karetnim hram nepricichl (krome prsi a sedmy v hospode :)). A zacinat asi nebudu.
    • Asharak
      Tjn, jedna z her kterou můžu hrát i na svém Wacomu *4*
    • Overwatch
      Primárně asi úplně ne, ale na iPad to bude. A už teď je tam vidět vliv toho "touch" přístupu (velké ikony, drag and dropování...), ale není to na úkor klasického ovládání myší, to je naprosto v pohodě.
    • Tak to nehraj a nelez sem ... komu tudle informaci cpeš, když to hrát nebudeš nikoho tu nezajímáš. Akorát tu kálíš nesmysly
    • to by davalo smysl akorat že tablet je zbytečnost, ani smartphone ani notebook
      • nemám tablet, ale myslím, že na filmy nebo seriály na cesty je lepší než notebook, hlavně díky výdrži baterie. Občas se na něco dívám na smartphonu ale není to ono
        • Veskoslav
          No zase takové terno to není a můj "ultrabook" vydrží cca 5 hodin na filmy, tablet mi umře cca po 3 hodinách (je tam 4800 mhA baterie). Tablet beru do školy právě místo notebooku, když potřebuji psát a nepotřebuji výkon. Je lehčí a když si píšu na přednáškách, tak vydrží těch 5-6 hodin. Ale nesmím mít zapnuté Wi-fi samozřejmě.
          • Co to máš za sh*t tablet, aby ti po třech hodinách chcípl. Mě iPad vydrží 7-8 hodin v pohodě.
          • Hm to se máš, můj notebook asus vydrží sotva 3 hodiny, ale zase si na něm slušně zahraju, nemám sice rád apple ale myslím, že ipad by mohl vydržet na filmy dlouho, ale osobně neznám nikoho kdo ho má takže to je jen dohad, nebo transformer, ale je otázka jak rychle jde dolů kapacita akumulátorů každodením užíváním. Mě z výšky vylili už dávno ale na noťasy jsme tam měli zásuvky jak datový tak elektrický, ale vzhledem k tomu že tenkrát jsem notebook neměl tak mě to bylo fuk *4*
            • Veskoslav
              On je +- na tom stejně jak ten můj tablet (mám Cube). No já mám tu první generaci těch notebooků, co má vydržet 7 hodin. Ale taky to není žádné dělo HD4000 grafika, nejstarší i5 3.2 Ghz. Ale jako jeden z mála v této třídě má mechaniku, což byla pro mě podmínka. Ale chce si to vyzkoušet. Protože kamarád má například Cube U30Gti PRO a ten mu vydrží přehrávat filmy i 8 hodin. A stojí i s poštovným cca 220 dollarů+clo.
    • Veskoslav
      Kde jsi proboha slyšel, že je to určené na tablety? *7*
      • beta startovala na ipadu.. a bude to na Ipad, Android, Pc, Mac.. ty neco taky nevis? lol
        • Veskoslav
          On which platforms will Hearthstone be available?
          Hearthstone will initially be available for Windows® and Macintosh®, with a version for iPad coming later.

          O Androidu ani zmínka. (Pouze se uvažuje o WP a Androidu). A pokud vím, tak na iPad ještě nebyla uvolněna beta.

          A stále to nemění nic na otázce: Kde jsi vzal, že je to určené pro tablety? Tudíž začneme tvrdit, že SW KOTOR II je určený na tablety, protože je na iPad? Nebo Skyrim, který lze spustit na poslední generaci tabletů od Microsoftu například? Pleteš si poněkud pojmy a dojmy. To, že je něco na tablety, neznamená, že je to pro ně určené. Primární je Pc a Mac u Blizzardu.
      • Spíš si přečetl někde newsku o podpoře a udělal z toho primární určení:)
      • mdkGT
        to je tajne
  • po zhlednuti videi jsem dostal chut si zahrat kings bounty
  • Autor zapomnel zminit, jak jsem ho ve 2 ze 3 souboju zrubal :D
    • Overwatch
      Jen počkej ty prevíte, já se pomstím! :)
    • coz je uplne putna...
      • Pochopitelne. Chtel jsem Adama, se kterym se znam, jen trochu popichnout. Nic vic v tom proboha nehledejte :)
  • Jack1947
    Spise mne zajima jak muze zajmout nezasveceneho hrace , ktery ke kartam pricichl maximalne v zakladnim Windows typu "Solitaire", teda jestli je to vubec mozne, hlavne neodradiho to ze by musel "zbytecne" platit za jakekoli bonusy ci vylepseni realnymi penezi (ktere nema).
    • Overwatch
      Přesně jak píše SnakePlisken a jak píšu hned v úvodu - taky jsem nezasvěcený, kartičkárny jsem nikdy nehrál a Coraabia mě na ně zrovna moc nenalákala. Žánr jako takový mě nijak nelákal, nevyhledával jsem ho, ale nebránil jsem se mu. Tak jsem Hearthstone zkusil a byl jsem příjemně překvapen. Fakt se to hraje hrozně pěkně a i totálnímu karetnímu neználkovi, jakým jsem i já, to všechno pěkně vysvětlí a nenásilně tě to uvede do hry.

      Co se týče placení tak se bát nemusíš, hra tě do ničeho takového vůbec nenutí a není to potřeba. Jakmile dostaneš classu na 10 level, tak máš všechny základní karty. Expert cards pak získáváš dalším levelováním a můžeš si je nakupovat za herní zlaťáky. Ty získáváš za plnění jednoduchých questů. Takže fakt nemusíš reálnými penězi platit za nic.

      Navíc ten kdo platí, nezíská automaticky lepší karty. V každém balíčku je garantována jen jedna epic nebo rare nebo legendary karta, takže si nejde koupit třeba balíček plný legendary karet. Fakt se toho neboj a až bude beta otevřená, zkus to.
      • Spades
        Jen poopravím. Za levelování expert karty získat nelze. Dostanete jen zlaté verze Basic karet.
        Ale dá se získavat balížky v aréně. Vstup je zpoplatněn (něco kolem 150G a 1,5€) a dostanete náhodný balíček. S tím můžete jen 3x prohrát a 9x vyhrát (lze pak pokračovat v hraní, ale další odměny už nejsou) Za každou výhru je lepší loot, ve kterém může být například booster pack, goldy, nebo arcane dust, takže se takhle dá získávat karty do hry, a nebo si znovu zpalatit vstup do arény (první je zdarma)

        Vzhledem k nízké ceně vstupu si karty po 3tí prohře nenecháte, ale jsou odstraněny (přecejen podobné módy kdy karty zůstanou stojí v jiných hrách stejně jako 5-6 balíčku, kdežto tady jako 1 a půl)
        • Overwatch
          Aha, díky za opravu. Arénu jsem zkoušel jen párkrát, na tu se musím ještě pořádně podívat.
          • Jack1947
            Diky tedy za obsahle celkem info, myslim ze asi i muzu zustat bez teto hry. Nevim karty by mne asi moc nebavily mozna jen treba do toho dozrat no.
    • SnakePlisken
      Myslím, že Adam právě takový je. Já jsem dokonce nehrál před tím žádnou karetní hru a HS mě neskutečně baví.
      • Jenomze ty jsi starej zavislej blizardovec, ktery slinta nad vsim co ti tahle firma naserviruje na stribrnem pdnose a i kdyby ti naservirovali ho*no, tak zde budes psat ody na to jak je to lejno genialni, protoze je od blizzardu
        • Asharak
          Jakou to má spojitost s tím něco se naučit? -_-
  • Kr.Pa
    Hrál jsem lepší karetní hry. No jo, jenže tahle má nálepku Blizzard...
    • SnakePlisken
      Blizzard to prostě umí prodat. Taky jsem zvažoval, jestli by tato hra byla tak úspěšná, jestli by byl kolem ní takový hype apod. Došel jsem k závěru, že nikoliv. Neumím si představit moc firem, které by z takto obyčejné hry na které pracuje sotva 15 vývojářů, udělaly takovou senzaci.
      • Kr.Pa
        Mojang
      • davidBray
        ale dyť je to naprosto logické. Taky si nekoupíš (v tomhle případě je to zadarmo) nějaký produkt od někoho koho neznáš a nevíš jestli ten produkt naplní tvoje očekávání. Takhle když znáš toho co to nabízí tak už máš šanci, že se ti produkt bude líbit. Nevidím na tom nic nepochopitelného. Nemám od blizzu jedinou hru, kdyby mě tady někdo nařkl z toho, že jsem fanboy :)
      • XorxoxTalarius
        Bohuzel prvne prodava znacka a az pak specifikace, tudiz na to nabehne zopar milionu lidi jelikoz je to Blizzard a postupne to bude opadavat, jelikoz az pak budou hledat jestli jeto to prave orechove. Ovsem tohle je vec zdarma, takze to je bezpredmetny argument. Pokud by to stalo nekolik set, tak by se mi nikdo nemohl divit ze bych si tukal na celo.
    • XorxoxTalarius
      Velmi dobre ti rozumim ...
    • Tahle má nálepku Blizzard, tak jsem to nehrál, ale už vim, že neni možný, aby to bylo dobrý :D Pochopil jsem to správně? :D
      • Kr.Pa
        Ne
      • kostejnesmrtelny
        E-e. "Tahle má nálepku Blizzard, takže je jasný, že to sice bude zatraceně návykový a hratelný, ale teď je v módě na Blizzard plivat, takže než se mi to dotáhne, půjdu si zapózovat na Games.cz"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit