Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alex81
    Ať si říká, kdo chce, co chce, ale trilogie MW je výborná.
    • corfer
      Každopádně a první Modern Warfare prostě měla zakládní esence dobře napsaný hry...
    • CoD uz nehraji, protoze furt kazdy rok vydavaji novou hru a ta predchozi ztrati velkou fanouskovskou MP zakladnu. CoD2, MW a MW2 jsem si ale uzil hodne.
    • ZvacA
      Souhlasím, zůstává však škoda, že třetí díl s tím tématem třetí světové nenaložil o něco lépe, ale slušné momenty měl a jako komplet funguje série pěkně, to ano. Však co jsem osobně mohl vidět z remasteru prvního MW, tak tvůrci do něj dodali pár zajímavostí, které právě na události třetího dílu odkazují, pochopitelně mám na mysli hlavně misi v Pripjati. :)
    • Veskoslav
      MW III byl sra*ka.
      • TheGGG
        kampaň byla luxusní, tak netrepej... lepší jak celý slavný half life---
        • uaxpk
          Ale, no tak. I ty, zapřísáhlý COD fanoušek, musíš uznat naprostou kvalitu HL série. Chápu, první díl je pro tebe asi dost starý ale dvojka je i po tolika letech stále špička. Nehaním MW, taky mě to bavilo, ale objektivně je Poločas Rozpadu lepší.
          • bukrr
            Osobně mě taky HL nějak neoslovilo. V době vydání jsem ho nehrál a když jsem ho zkoušel před cca půl rokem, přišlo mi to zastaralé. Rozumím, že díky enginu to muselo být tenkrát nářez, ale co to nabízí dnes? Nehejtím, netrolím, tuhle otázku myslím vážně, rád bych, aby mi to někdo vyjasnil *15* I když HL nemusím, respektuji ho, stejně jako jiné starší hry, které jsem nikdy nehrál, mám také pár takových her, na které nedám dopustit.
            • bukrr
              No zrovna jsme se bavilo o tom, že to tak není *15* Víceméně si sám řekl, že tě u Half Life drží nostalgie, ale jak jsem řekl, nikomu nic neberu a chápu to *15*
            • uaxpk
              bukrr: Nesouhlasím s tím, že hry stárnou rychleji. Možná je to na nich vidět, ale mechanika je stále stejná. To platí i pro filmy. Jde o to, že když film nebo hra se tanou milníkem ve své žánru, tak takové zůstanou napořád - nepřekonané (stroj času zatím lidé nemají). Kvalitní film=kvalitní hra. *3*
            • bukrr
              uaxpk:

              Jsem ročník 95 a všechny tebou jmenované filmy jsem viděl "nedávno" a každý z nich je sakra kvalitní film. Indyho trilogie je jedna z mých nejoblíbenějších *15* S filmy se to srovnat nedá, hry bohužel stárnou rychleji. *4*
            • uaxpk
              pav: co se týče těch emocí - v prvním díle (tuším 98?) technologie byla trochu jinde než aby šlo udělat něco smysluplného, dvojka v tom, pravda, pokulhává. Ohledně té dynamičtější akce - no právě, že tam nebyla! To bylo právě něco jiného, v době HL1 byla hlavní konkurence Quake 2 a Unreal (obě mám také rád), ale ten rozdíl je obrovský. SoF sázel na brutalitu a poměrnou realitu, navíc vyšel o něco později a z HL si bral např. skripty nebo i přebíjení zbraní (v tomhle nebyl možná HL první). Každopádně, jak jsem psal, je rozdíl když hru zažijete ve své době nebo se k ní dopracujete později s tím, že jste už máte něco nahráno. Toto je pouze můj názor, nesnažím se tu vymývat mozky. *4*
            • Tež mi to nedá, páč jsem oba HL hrál oba asi 2x. Tež ten hype trochu nechápu; HL má určitý styl, který nemusí být každému příjemný. Je tam velký důraz na logiku a snaha o prefekcionismus level designu. Na druhou stranu mi v obou dílech trochu chyběly emoce nebo dynamičtější akce. Je to takový pomalý postup spíše s méně nepříteli ale v podstatě hratelnost poměrně konvenční. Prostě jdete levely, střílíte a občas řešíte, jak se dostat přes nějaký prostorový zádrhel. Sem tam boss (nudná otravnost všech FPS, zeptáte-li se mě). Když si vzpomenu, podobnou hratelnost měly desítky dalších FPS, co během té doby, před HL i po něm, vyšly. (namátkou třeba tehdy moje oblíbené Soldier of Fortune ale tuny dalších). No a samozřejmě z enginu HL vyšly všechny modifikace, hlavně CS, což taky životnost té hry prodloužilo. Za mě má série HL nějakých 7.5-8/10.
            • uaxpk
              částečně máš pravdu, ale nejsem ten případ. Já si dám HL sérii každý rok a pokaždé si to užiji. Hrál jsem to poprvé hned po vydání a naprosto mě to ohromilo - ten pocit mám pořád. Kdy jsi to hrál ty? Jestli "nedávno", tak tě chápu. Dnes mi to nabízí to stejné, jako v roce 04. Stejné to máš třeba s filmy (Indiana Jones, the Thing, Alien...)
            • bukrr
              Nevím, proč nemůžu reagovat na tebe, tak to udělám takhle *15* Takže je to jen další hra, kterou drží v záři reflektorů to, že se o tom lidé baví s nostalgickou slzou v oku? Jak jsi i ty zmiňoval, ten engine byl ve své době super, ale mě strašně nebavilo přenášení beden, cihel a sudů do vah apod., přišlo mi to fakt otravné. Třeba Ravenholm (tuším, že se to tak jmenovalo) byl úděs po level designu. Asi mě hrozně ovlivnila ona aura Half Life 2 a čekal jsem od toho moc *15*
            • uaxpk
              Alespoň normální názor. HL měl na svou dobu výborný engine - nasvícení, fyzika, mimika postav, modifikace..., skvělé poskládání úrovní (střílecí a hádankové pasáže), pár vychytaných herních mechanik (gravity gun, antlioni), citlivě nastavené skripty atd. Souhlasím, že podobné věci měly i jiné hry, ale HL byl první a zároveň dokonalý. Je to hra, která mi ukázala jiný pohled na FPS, do té doby mě tento žánr moc nezajímal (myslím HL 1). No a tisíc lidí, tisíc chutí.
        • nj, ty maš rad koridory, tam nemužeš s tvym IQ zabloudit
          • A příště porovnáme Warcraft 3 a Rome total war.... Ty vole
      • Alex81
        Taky jsem si to říkal, ale nakonec si mě získala. Nejlepší je si to dát komplet 1-3 na jeden zátah.
        • bukrr
          Jeden zátah? Kdo má takhle volných 6 hodin...
  • bukrr
    Kazí to třetí díl, stejně jako v případě Black Ops *12*

    *7* *7* *7* Alex81
    • TheGGG
      kampaň v MW 3 byla luxusní, top FPS záležitost...
    • Alex81
      Už 2 BO se mi nelíbila, a 3 BO opravdu velký špatný.
  • Skoda,ze to prodavaj jen v tom bundlu ... bylo by hezky videt, jak remaster drti novinku v prodejich ... ale ono se to stejne casem ukaze v cislech online hracu ... kazdopadne remaster neni o kampani, chtelo by to neco vic o MP a jak moc si veme z promodu.
  • Mám původní Cod4, ale toto bych si za nějakou rozumnou částku klidně a rád pořídil. *13*
  • Mam to predobjednano tesim se ale zaroven i na IW
  • Skvělé vzpomínky. SP mě nějak nebral, ale u mulťáku jsem trávil snad stovky hodin. Parádní atmosféra byla hlavně u Search a destroy. Na některých serverech byli skoro pořád ti stejní hráči, všichni už se "znali" a respektovali se, alespoň většinou. Hlavně lidi z SK, CZ, PL, IT, GER. Anebo také tenkrát na GameParku to byly zlaté časy, ale pak to tam šlo nějak do kopru. Nej mapy: Crash, Broadcast, Backlot, Strike. Ježiši já to snad jdu instalovat.
  • Sithard
    Kdyz od toho odlepi to novy CoD a daj to za 30 ecek tak beru vsema deseti.
    • bukrr
      Když u toho nechají to nové COD a dají cenovku 30 euro, beru a to ještě s mírným váháním
  • hm, jako dobrý, ale u mě stále vede COD1 (s datadiskem) páč to má tu WW2 atmosféru. MW už byla jen fikce, sice zábavná ale už slabší.
  • Uz se nemuzu dockat ☺ nahral sem tisice hodin mp. Dneska se v cod uz ztracim, vlastnim vsechny na steamu ale ty mapy a hratelnost
  • Prý "grafické orgie" *15* Už jsem tu jednou psal, že to vypadá hůř jak 5 let starej Battlefield 3 a obrázky mě v tomto názoru jen utvrzují.

    Kdyby to byl aspoň úplně nový díl... ale u remasteru, kdy to může lákat jen grafikou...
    • cmd42
      tiez pozeram :D...a ked uz je to remaster tak som cakal aspon nejake hires textury...alebo to video je z konzoly ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit