Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    Priposrany misa...a co jako? *8*
  • To je survival jako prase *8* . Priposrany rex a co jako?
  • Pete.palis
    pro mě bude epická tahle survival hra *5*

    https://www.youtube.com/watch?v=aQM8yWoiy5s
  • whiterabbit
    V čem je to jak přes kopírák? :) stejné zbraně? Stejné prostředí? Stejné funkce? - funkce jsou ve většině survival her totožné a ne proto, že by kopírovali DayZ. Zbraně jsou ve všech hrách prakticky identické pokud se autoři drží reality, prostředí je naprosto rozdílné. Nemluvě o rozdílu zombie a mutantů atd. ;)

    Update: video ukazující detaily hry při nastavení grafiky na maximum :)
    https://youtu.be/XdcgPeSAbCA
  • Já teda DayZ nehraju ani nejsem fanboy. (jen Army *4* ) ale i já vidím, že to je jak přes kopírák.. když už chtějí za tu hru peníze, mohli by si na chvilku sednout ke stolu a něco vymyslet!
  • 1888
    Nezapomínejte že se jedná o EARLY ACCESS a ALPHA verzi.
  • whiterabbit
    Tak vám nevím, spousta z vás tu remcá, jak hra vykrádá DayZ a přitom se chvástáte, že DayZ hrajete i proto, že je z evropského prostředí. Z Miscreated absolutně čiší atmosféra známá z Revolution nebo Walking Dead (tudíž americké prostředí) takže už jen z tohoto hlediska se jedná o něco úplně jiného ;) Grafika a optimalizace strčí DayZ taky do kapsy už teď a až ho dotáhne i s obsahem budete se asi divit ;)

    Ikdyž já zapomněl, podle vás, věčných remcálků a DayZ fanboyů je to tak, že jakýkoliv survival je kopií DayZ :D
  • konkurence je dobra vec,nebyt techto projektu dayz by jen ryzovalo prachy
  • C-BEAM
    rozhodně mají grafiky kteří vědí co dělají, je to vidět z každého screenshotu.
  • jak poznat magora
  • na cry engine ta grafika vypada slabe ty texture nejsou ve vysokem rozliseni a vse je tak bez barvy takove vysedle
  • to jen dokazuje, že tyhle hry mají přínos jako sociologický experiment mnohem víc než jako zábava
  • a proč bys to likvidoval je v postaposvětě? vylez ven z nory a začni s tím hned teď, začni s tím hned teď!
  • Sr_Lobo
    Tak takhle nekopírujou snat ani číňani ne ? *15*
  • Je to postapo svět, ve kterém bys byl hned zabit díky nějakému podobnému joudovi s poruchou racionálního myšlení.
  • Proč potom nespácháš sebevraždu?
  • pockej a kdo rika ze mame zajem o preziti lidske rasy :D lidska rasa neni nic jinyho nez parazit. V postapo svete bych to likvidoval jednoho po druhym se slovy "qq" a "umad", zajimalo by je jestli by se potom tlemili tak stupidne u toho jako kdyz to pouzivaj vesele v bezpeci svyho kumbalu.
  • PreidaQ
    Když už jsme u toho vžívání se do postapo světa, tak právě proto, že to je postapokalyptický svět, tak bych nestřílel bezdůvodně do lidí, protože už jich tak moc nezbývá - v zájmu přežití lidské rasy. Musím přiznat, že hráči automaticky sřílící do ostatních hráčů z důvodu, že to jsou prostě jiní hráči, jsou to, co mě od podobných her poměrně odrazuje. (A ano - pořád rozlišuji tyhle hráče od hráčů prostě jenom střílejících neozbrozené lidi) Že se z toho docela vytrácí ten postapo survival duch.
  • Je to postapokaliptický svět, buď zabiješ nebo budeš zabit. Každýmu kdo tam šel bylo jasný, že jde do tuhého. A neříkam že jsme zabíjeli frešáky. Třeba se tam objevil borec co neměl nic. Zavolal jsem ho nahoru a dal mu sekyru a jídlo a poslal pryč. Jiný borec, angličan se chtěl přidat, pod oknama sem na něho kývnul pistolí a nestřílel ať de nahoru, no a když zjistil, že je nás moc tak se pokusil o úskok. A už šlo kdo bude rychlejší roztříleli jsem ho jako řešeto.
  • PreidaQ
    Ehm.. a proč přesně jste bezdůvodně zabíjeli jiné hráče?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit