Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Včera jsme trošku snipovali na Voj. základně, dva ruští bratři :) to koupili, pak se naše Česká grupa 5ti lidí přesunula do Woodhavenu naproti motelu. Rozházel jsem fosforový barvy před vedlejší dům a nahoru do obýváku a obsadili jsme vedlejší dům. Tak se to děla! :) Kámoš odpálil našeho červeného picapa winčestrovkou. Auto pak vybuchlo tak 15 minut jiskřilo, prskalo a doutnalo. Do 10 minut se seběhli všichni hráči na mapě. A pak začala ta mela. Jednotlivci i celé bandy banditu se pokoušeli zjistit co se to vlastně děje. A umírali jeden po druhém. Já nahoře v koupelně sem vystřílel všechny 4 zásobníku do devítek co jsem měl u sebe, odhodil jsem je na podlahu a pak už musela nastoupit bezbolestná(brokovnice). Další kamarád kryl schody a vchodový dveře, číslo 3 byl nahoře v obýváku a jen sem slyšel jak rachotila jeho puška vzor M1895 Mannlicher čtvrtý kámoš ve vedlejším pokoji nezůstal taky nic dlužen.
  • na prvni pohled to vypada paradne,prostredi a grafika ale az projdete celou mapku tak zjistite ze je to prazdny nic.spatny animace,zvuky,strasne malo veci,.......naslapnuto maji pekne ale do dokonceni to ma hooodne daleko.proti dayz nemaji obsahen zadnou sanci.update jednou za dva tydny prida minimum veci.toto je realita.rozhodne to neni spatny ale chce to pockat

    par screenu: https://plus.google.com/u/0/photos/102157755156303759748/albums/6142540777752971057
  • Jako jediné co je na tom dobré je ta grafika ta je fakt pěkná zbytek nuda....
  • Sithard
    Ten screen z kostela nebo co to je, je fakt jak dayZ s jinym UI :-O
  • Doufám, že autoři chcípnou v pekle *16* *2*
  • Jack1947
    Vykrádáme vydatně... a bez skrupolí. *12*
  • PR? Ta hra je opravdu, ale opravdu špatná...
  • WhySoSad
    All I can see is DayZ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit