Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obycejne custom mapy co udela komunita v editoru, a chcou zato penize. GG blizard
  • jsem fanousek SC2 ,ale nepotesilo mne to za kompletni hru jsem zaplatil 3x a ted jeste platit dlc mise *11* *10* *16* to mne fakt netesi
    • Veskoslav
      Až na to, že rozsahem se jeden Datadisk rovná délce původní hry SC....
      • KrPa
        Tim myslis tech 15-19 misi v jednom "datadisku" SC2? Ve SC1 mela kampan za rasu 9 - 12 misy. To si jeste vynasob datadiskem plus 6 kampanemi z Insurrection a Retribution.
        • to je veskoslav, jakakoliv snaha o argumentaci je marna *1*
          • Veskoslav
            Maxíčku, jdi zase hajat ano.
        • Veskoslav
          Co kecáš....Všechny rasy mají v SC I 10 misí....15-19? Chlape, ty ani netuší, kolik mají misí datadisky, co?:)
          • KrPa
            Ty neumis cist a ta tvoje neustala obhajoba Blizzardu a Valve je vrcholne trapna.
            • Veskoslav
              Takže napíšeš hovadinu a nechceš ani přiznat chybu? No myslím, že jediný, kdo je tady vrcholně trapný jsi ty. Raději jdi hajat za maxičkem, inteligenčně na tom budeme +- stejně.
  • Když jsem slyšel, že budou dělat na hře kde bude figurovat Nova, tak jsem si vybavil tu zrušenou TPS hru. Bohužel.... Tak já se jdu modlit dál... Snad jednou
  • Lukyz
    Máte někdo zkušenost jak běhá Starcraft: Mass Recall pod SC II a zda je to v pohodě hratelný jako původní hry?
    Díky moc
    • KrPa
      Tohle video ti snad odpovid
      https://www.youtube.com/watch?v=_03Yo4GdMiQ
  • Moment ja som myslel ze to DLC Nova Covert Ops je komplet nie ze to rozdelili po 3 misiach. To je ako trochu moc. Cakam kedy zacne Blizzard predavat dalsie hry po jednej mape.Ale sak len tak dalej, uz aj tak SC2 zdochyna, bohuzial. A to je to moja oblubena strategia.
    • Veskoslav
      Já jsem platil 14,99 euro za 3*3 mise. Bylo to jasně napsané a jasně dané. A délkou a cenou to +- odpovídá. A kdyby všechny hry byly jako Diablo III s datadiskem a Starcraftem, tak si pískám. Diablo III už dostalo tolik patchů, nových oblastí a předmětů, že polovina studií by z toho udělala DLC svým rozsahem. V SC začíná nová sezóna a je dalších 8 map. Být to CoD, tak to máš 2 DLC po 14,99 euro za 4 mapy.
      • Nevim kolik ti je, ale jestli si pamatuješ Warcraft 3 Frozen throne, tak k tomu kdysi vyšel patch 1.21 (zdarma) a ten přidal do hry 2 a 3 část orské kampaňě o Durotaru. A tahle kampaň může délkou odpovídat 15 eurové minikampaňi do Starcraftu 2 s Novou. Já v tom fakt jasně vidím activision fůzi.
      • Ja se bojim ze se prave projevuje fakt, ze activision koupil Blizzard. SCII mam rad, ale s touhle politikou nesouhlasim.
        • Spades
          Politika vydávat content zdarma, dát skoro celou hru zdarma (krom kampaně a rankedu) a sem tam vydat placené DLC? Jo máš pravdu, měli bychom platit za všechno...
          • o čem to meleš a kde maš content zdarma Starcraft 2 wings of liberty stoji 20USD, datadisk legacy of void stoji 40USD a tahle minikampaň je za 15EUR. Takže platiš za všechno ty fouňo :D
            • KrPa
              Vsechny ostatni online hry to delaji taky zadarmo, ono je snad Blizzard nejak zazracny, ze to taky dela?
            • Spades
              Jaké všechny ostatní online hry?
              SC2 není MMO, takže nemá měsíční poplatky, za které by se to zaplatilo, ani cash shop.
              Srovnatelné hry jsou klasické SP hry s MP, jako třeba Battlefield a CoD, kde to zdarma opravdu není.
              Dokonce v Homeworld a Civ platíš za mapy.

              Hm super... místo reagovat jsem zmáčkl upravit. Jebu na to jdu spát *1*
        • Veskoslav
          Activision nekoupil Blizzard. Proběhla fúze a obě firmy jsou si rovny. Proto se to také nejmenuje jenom Activision, ale Activision Blizzard, Inc.
    • plati se za cely balik. a to ze to bude rozdelene po trech misich bylo receno hned pri oznameni. a jinak co je najednou spatne s epizodickym vydavani her. pokud vim jiste herni studio na tom ma zalozenou zivnost a vsichni ho vyzdvihujou do nebe. Podpora starcraftu je naopak vic nez uctyhodna. vychazi tyhle nove mise, coop mise, blizz pracuje na novem ladder systemu, rozdeleni matchmakingu po rasach, pruhlednem systemu jak si ve skutecnosti na tom. Za sebe mohu rict, ze pokud budou vsechny dalsi dlc v takove kvalite jako toto, tak s tim nema zadny problem a rad jim tech park kacek dam.
      • Tak jestli je to pro tebe par kaček tak ok no :D ja jsem za to pul dne v práci :D Mě se zda, že dát 400 je trochu moc, obzvláště potom, co jsme se zde dozvěděli, že první tři mise jdou dohrát za hodinu. Jen doufám, že blizzard nezačne kasírovat za každou drobnost, co do hry přidá. Vážil jsem si jich vždy za to, že dělali parádní datadisky za slušnou cenu (frozen throne, lord of destruction). Tohle je datadisk k datadisku, pac já beru legacy of void jako datadisk ne? nerikam ze 400 jsou nekřesťansky prachy, ale ty ostatní mise by mohli trochu natáhnout. Znovu přirovnám již zmiňovaný frozen throne, který se v době vydání u nás prodával za 800 kč. A vzpomeňme na počet a kvalitu misí v něm + později v patchi zdarma přidaná minikampaň s Durotarem. Nějak mi přijde, že to Blizzard začíná flákat a doufám, že to nepůjde k horšímu.
        • On to nefláká, ale dnešní trh je trochu jinde. A ohledně Starcraftu 2 vznikají i skupiny lidí co chtěli Blizzardu dávat peníze na pokračování podpory SC 2 i bez nového obsahu. Tohle na mě působí jako fajn reakce :-)
        • presne od doby co je to Activision-Bližidzard jsou silene nenazrany a na prachy
      • Aha ok, no lebo z clanku to vyznievalo tak ze teraz sa zaplati za 3 misie a potom znovu sa plati za dalsie 3. No podpora, ano Blizzard sa stara ak berieme to ze vydava patche. Druha vec je ci aj riesia problemy ktore hraci maju alebo ktore v hre vznikaju. Blizzard sa posledne roky az moc orientuje na progamingovu scenu a hru 1v1. Podla toho ladi aj MP. A ranking system ? Ten je rozbity skoro od zaciatku. HoS to este viac pohnojil (napriklad s tym automatickym klesanim rankinku ak hrac dlhsie nehra) a LoV je na tom tak isto. Takze zmena celeho ladder systemu nieje ziadne pekne spravanie sa voci zakaznikom ale uz nutnost ak nechcu aby im odisli aj posledny hraci z Battle.netu.
        • ale vsak jo kazde 3 mise platis zvlast, ale muzes si koupit 3pack za "zvyhodnenou cenu!
  • velice povedene dlc
  • Hm. Co takhle World of Starcraft? Něco pro sci-fi fandy?
    • tak to bude leda az lidi prestanou hrat WoW, resp se to blizzu nevyplati dal provozovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit