Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On to nefláká, ale dnešní trh je trochu jinde. A ohledně Starcraftu 2 vznikají i skupiny lidí co chtěli Blizzardu dávat peníze na pokračování podpory SC 2 i bez nového obsahu. Tohle na mě působí jako fajn reakce :-)
  • Obycejne custom mapy co udela komunita v editoru, a chcou zato penize. GG blizard
  • Veskoslav
    Takže napíšeš hovadinu a nechceš ani přiznat chybu? No myslím, že jediný, kdo je tady vrcholně trapný jsi ty. Raději jdi hajat za maxičkem, inteligenčně na tom budeme +- stejně.
  • KrPa
    Vsechny ostatni online hry to delaji taky zadarmo, ono je snad Blizzard nejak zazracny, ze to taky dela?
  • KrPa
    Ty neumis cist a ta tvoje neustala obhajoba Blizzardu a Valve je vrcholne trapna.
  • Spades
    Jaké všechny ostatní online hry?
    SC2 není MMO, takže nemá měsíční poplatky, za které by se to zaplatilo, ani cash shop.
    Srovnatelné hry jsou klasické SP hry s MP, jako třeba Battlefield a CoD, kde to zdarma opravdu není.
    Dokonce v Homeworld a Civ platíš za mapy.

    Hm super... místo reagovat jsem zmáčkl upravit. Jebu na to jdu spát *1*
  • Veskoslav
    Maxíčku, jdi zase hajat ano.
  • to je veskoslav, jakakoliv snaha o argumentaci je marna *1*
  • Veskoslav
    Co kecáš....Všechny rasy mají v SC I 10 misí....15-19? Chlape, ty ani netuší, kolik mají misí datadisky, co?:)
  • KrPa
    Tim myslis tech 15-19 misi v jednom "datadisku" SC2? Ve SC1 mela kampan za rasu 9 - 12 misy. To si jeste vynasob datadiskem plus 6 kampanemi z Insurrection a Retribution.
  • Veskoslav
    Až na to, že rozsahem se jeden Datadisk rovná délce původní hry SC....
  • presne od doby co je to Activision-Bližidzard jsou silene nenazrany a na prachy
  • jsem fanousek SC2 ,ale nepotesilo mne to za kompletni hru jsem zaplatil 3x a ted jeste platit dlc mise *11* *10* *16* to mne fakt netesi
  • ale vsak jo kazde 3 mise platis zvlast, ale muzes si koupit 3pack za "zvyhodnenou cenu!
  • Když jsem slyšel, že budou dělat na hře kde bude figurovat Nova, tak jsem si vybavil tu zrušenou TPS hru. Bohužel.... Tak já se jdu modlit dál... Snad jednou
  • KrPa
    Tohle video ti snad odpovid
    https://www.youtube.com/watch?v=_03Yo4GdMiQ
  • o čem to meleš a kde maš content zdarma Starcraft 2 wings of liberty stoji 20USD, datadisk legacy of void stoji 40USD a tahle minikampaň je za 15EUR. Takže platiš za všechno ty fouňo :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit