Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já to chci na PC!
    • Na co? Jestli ti jde o hry, který mají stejný styl, tak na PC znám akorát Moonrise, ale určitě najdeš desítky podobných her, pokud ti jde o pokémony, nintendo 2DS seženeš nové za 2500 ,- s daní a v bazaru se dostaneš pod 2 tisíce, nebo pokud ti nevadí růžová *3* tak spousta obchodů vyprodává starou verzi 3ds pod 2 liltry novou. Já kupoval new 3DS víceméně jako (hodně drahé)spontánní rozhodnutí a od té doby na tom hraju stejně, ne-li víc než na PC, dokážeš si představit, jak blbě by pokémoni vypadali na velkém monitoru? Kdyžtak, pro zájemce hry podobné pokémonům(jedno z toho je sprostá kopie Yellow):
      https://www.youtube.com/watch?v=vHh4URwB-w8
    • To je dost smůla co
    • Dřív bude Nintendo vydávat hry na mobily než na PC
  • Zvláštní druh vizualizace pro zvláštní typ lidí *13*. Za svůj život jsem zatím poznal 3 "dospěláky", kteří mají velmi blízko k japonské mange......subjektivně mi přjdou velmi nevšední......i zbytku společnosti, ve které se pohybují
    • Až na to, že pokemon není manga.
      • aha...tak to se omlouvám, dost v těch názvoslovích japonskejch komiksů pokulhávám. Pro mě to vypadá všechno stejně teple a kýčovitě.......a je mi nějak fuk jestli se tomu říká Origami, Manga nebo hentai......někdy si řikám, jestli jsem jen průměrný evropský xenofób, nebo jestli nedošlo k reinkarnaci mojí duše a nejsem mrtvej US voják z tichomořského tažení, protože kdykoli tyhle buzerantský obrázky vidim, tak se mi otevře kudla v kapse, dostanu mžitky před očima a najíždí epilepťák a nemůžu si pomoct......pika pika
        • V tomto případě doporučuji navštívit psychologa jestly jen pouhý pohled na obrázek dostáváš epileptický záchvaty s příznaky s nadměrnoun aggresivitou. Opravdu nerad bych četl zprávy, kde dítě leží v kaluži krve držící časopis s pokemony.
          • :-) jasné! protože nesnáším japonské komiksy, tak jsem potencionálně nebezpečný mladým lovcům pokladů....pardón, pokémonů. Hoši, hoši :) co když je to tak, že se člověk nudí v práci a subjektivně se vyjádří....tak víte jak......tyhle seriály nesnáší dalších 7 000 000 lidí v téhle zemi (asi i mnohem víc, ale tak 3 000 000 děcek do věku 6 let to může mít rádo) Oni o takovémhle článku nevědí a v životě by je nenapadlo se k tomu vyjadřovat.......ale mě se vždycky na Games.cz líbílo, že do něčeho kopneš a rázem vyrazí do protiofenzívy 20 pokémonofilů a Witcherfilů a začnou se tlouct do hrudníčků a vřískat jak cvičení orangutáni. Díky za reakce a zůstaňte nohama na zemi - možná jste společnosti nebezpečnější než já a ještě o tom nevíte :)
            • co máš furt s těma psychopatama? :-D to je hrozně relativní. Pro tebe jsem psychouš protože hanim tvojí oblíbenou tvorbu (předpokládám) Zase si ale zkus připustit myšlenku, že mě se může jevit jako dost psychicky narušený, dospělý jedinec, který nad touhle vizualizací kouká zamilovaněji, než když dostal první pusu a svojí první školní lásky......no a teď si vyber, kdo je magor. Tvrzení proti tvrzení :)

              A zapřemejšlej nad výkladem českých slov - já si pod slovem scéna představuju něco mnohem peprnějšího.....ale rozumim, potřebuješ mě trochu sesadit ;) a negativní názory o to víc
            • Já jsem tě jenom opravil, že pokemon není manga a koukni kdo z nás tu dělá scény. Opravdu mě nenapadlo, že jsi psychopat a budeš reagovat tímto způsobem, když jsem zanechal jednu nevinnou poznámku.
        • Tak zrovna rychlá rota má k japonskýmu anime stylizací blíž než pokémoni. Jinak s epilepsií bys měl něco dělat, ale mám pro tebe špatnou zprávu - dá se omezit ale je neléčitelná, stejně jako tvůj další problém, kterým je primitivní omezenost, předem děkuji redakci za smazání celého vlákna *5*
  • Pre fanúšikov Pokémon hier doporučujem vzhliadnuť: https://www.youtube.com/watch?v=KrPKq4lk1NQ Podľa tejto teórie bude Pokémon Sun and Moon posledná hra série po ktorej príde reboot (žeby na NX?).
  • Díky za skvělé previewa jsem rád za nějaký ten Nintendo obsah. Jen houšť.
    • Jo, třeba se za nějakých 10 let dočkáme i nějakého infa o Xenoblade Chronicles X
      • Zapomenutá hra... alespoň tady na games. cz.
  • Můžu se jenom zeptat který díl ze série nejvíc bavil Miloše Bohoňka?
    • milos.bohonek
      Yellow. Ne proto, že bych kdovíjak tekl z toho žlutého pika-pika vocasu a ani ne proto, že by Yellow byl objektivně nejlepší díl, to by bylo asi dost zaslepený tvrdit. Ale začínal jsem na něm, nechal v něm nejvíc hodin a tak na něj přirozeně vzpomínám nejradši.
      • Mám to podobně, akorát jsem začínal na druhý generaci a nejradši mám Silver.
        • milos.bohonek
          Silver je můj druhý nejoblíbenější. Důvody obdobné. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit