Přejít na výpis diskuzí

Dojmy z hraní: Shadow Warrior 2 překvapí i nejstatečnější démonobijce

17.6.2015 15:21
Petr Poláček 6 příspěvků

Strašně se báli, aby hráči mladého Lo Wanga akceptovali a neřinčeli katanami, že chtějí zpátky původního hrdinu, který byl tou dobou už v důchodu pro akční pardály. Žádný řev fanouškovské komunity se nekonal. Restart značky Shadow Warrior pod taktovkou polského studia Flying Wild Hog se vydařil na výbornou,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tu môžte vidieť gameplay video z nového Shadow Warriora ( https://www.youtube.com/watch?v=UG7gyOxwQC0 )a podľa mňa to vyzerá oveľa lepšie ako nový Doom.. rýchly pohyb, dobré nápady, možno všetky problémy v jednotke vyzerajú byť v pokračovaní opravené a vylepšené, vyzerá to na veľmi dobrú zábavu, atď.
    Za mňa palec hore :)
    • Nový Doom byl pro mě zklamáním. Nemastné, neslané, pomalé, repetetivní málo nepřátel a málo krve.
  • U SW byla super grafika ve své stylizaci, tady se mi zdá se to ztrácí, což je škoda. Asi se tak trochu vytratí onen odstup od samotného zabíjení.
  • Mě popravdě zamrzelo, že po restartu série je hratelností hra spíš víc Serious Sam než původní SW. Arény a zpěsilý respawn protivníků...
  • Keyz
    Bude další rozesrávačka. Super.
  • spook.y
    Každá hra která nabídne dobrou co-op kampaň nebo vůbec co-op má u mě bod k dobru!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit