Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždyt to vizuálně nevypadá vůbec špatně. Pochopitelně to nebude asi vypadat jako Uncharted 4, ze kterého si pan Bohoněk stříkal do gatí jak ukázkovej fanboy. CI opravdu svoje hry posunulo dopředu nejen vzhedově, ba i designově. Enemy Front byla solidní střílečka na jedno odpoledne a Lords of the Fallen dobrá inspirace od Dark Souls.
    • Jestli ti ke štěstí stačí solidní střílečka na jedno odpoledne a kopírka známější hry, tak máš asi hodně nízký nároky.
  • TheGGG
    Už i CI dělá lepší FPS než valve LoL
    • Protože CI je špičkové studio, které vyvíjí jen TOP hry.
  • Těch 10fps v traileru a 15 let staré zvukové efekty ve mně opravdu budí důvěru *1*

    Jinak dodnes nechápu, jak tady mohla jednička dostat tak vysoké hodnocení. Ta hra působila jak levná kopírka sniperských misí z Call of Duty a díky příšerné AI vás nepřátelé viděli v džungli na půl kiláku. Jediný rozdíl oproti předchozím hrám od CI byl v lepší grafice a v tom, že to nepadalo každých 15 minut.
    • Mně se jednička líbila hlavně kvůli atraktivitě prostředí (vesměs tropická džungle). Že by mne nepřátelé viděli na půl kilometru jsem si během hraní nevšiml. Ono, když vystřelíš z pušky a není na ní tlumič zvuku, tak to nadělá celkem dost hluku na to, aby to přitáhlo pozornost.
      Spíš pro mne byla mírné zklamání dvojka, kde hodně misí bylo ve dvojici a nebylo moc šancí něco udělat samostatně a druhý z dvojice mi neustále říkal koho a kdy mám zastřelit.
      Uvidí se, jaká bude trojka.
    • První GW nebyla špatná hra a co se týče AI, se stealthem jsem neměl problém ani na nejvyšší obtížnost (a o kvalitě CoD sniper misí by se dalo polemizovat).
  • Ristoro
    Uvidíme, já jim to přeju. Třeba překvapí a udělají dobrou FPS s dobrými nápady, že to nebude vypadat jako Crysis 3, mě absolutně netrápí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit