Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PLuto.petr
    Na Syberii III se strašně těším. Ale obdobně jako u dalších sérií, až vyjde (a podaří se mi vyhradit nějaký čas), tak si nejdřív zahraju předchozí díly, abych se dostal do té správné nálady.
  • Spolu s kontrastne odlišným Poslom smrti, top adventúra aspoň pre mňa . Vhodná hra, po do-hratí Posla ,ako také menšie vyrovnanie - totálnej a dosť odlišnej atmosféry . Dvojka ešte aj dnes, vyzerá parádne, hlavne to spracovanie matky zimy, snehu a ľadu, ostalo takmer neprekonané.
  • nightborne
    Doplním, že v Evropě vychází hra už dvacátého, pětadvacátého v Americe =).
  • up_er
    Tohle je pro mě GOTY...ta nostalgie mě zase úplně pohltí a bude konec. Neskutečně se těším. *14*
  • mikezz
    Súhlas, 3D render by šiel dnes spraviť v podstate dokonalo, prostriedky a čas mohli autori namiesto budovania 3D máp naliať do modelov a animácii postáv. Technlogicky a možno aj výtvarne by to bola dotiahnutejšia hra. Ale tiež mám podobné spomienky a predobjednané *1*
  • já teda nevim, ale ve své době sem z grafického zpracování uchcával :)
  • Je to oboji. Jednu cast hry hral ten designer a komentoval tu, druhou jsem hral ja.
  • Corvus
    He.......... he. *6*
  • kostejnesmrtelny
    Moc mě mrzí, že tě můj žert nepobavil *13* *13* *13*

    On to ale nebyl žert *5*
  • Corvus
    Pro Syberii III jsem přesná cílovka. Já bych dokonce upřednostnil klasický render pozadí s 3D postavami. Ten přechod do 3D je zbytečně násilný, kor když na to nejsou peníze. Ale i tak se neskutečně těším a už asi před rokem jsem objednal sběratelku. Nikdy bych nevěřil, že se dočkám třetího dílu, že uslyším zase Kate Walker a Oscara... Mám na obě Syberie jen ty nejkrásnější vzpomínky. A ačkoliv mě o chloupek víc zaujala The Longest Journey, tak Syberie (vedle Broken Swordu I a II) patří do zlatého fondu adventur. Nikdy bych neřekl, že budu mít Kate Walker na poličce jako sošku. Čili pro mě jde o splněný sen *14*
  • Corvus
    He.......... he. *7*
  • Určitě někde najdeš LP z prvních 2 dílů a můžeš si to připomenout. Navíc, pokud to Sokal udělá jako ve dvojce, bude na začátku třetího dílu rekapitulace dvou předchozích her. *5*
  • kostejnesmrtelny
    Především synchronizace dabingu a pohybu rtů nebo animace obličejů obecně jsou vyloženě odpudivé ... "

    Tak já myslim, že SJW: The Game novej Mass Effect se snad postaral o určitý snížení nároků v týhle oblasti. 7/10 minimum, ne? *3*
  • Jsou to dojmy z hrani nekoho jineho, chapes?
  • MickeyMutant
    Já to asi nějak nepochopil. Článek je zařazený do kategorie "dojmy z hraní", to by snad mělo znamenat, že si jeho autor měl možnost hru aspoň nějakou chvilku zahrát, ne? Přesto v něm čtu věty jako: "Pokud lze soudit ze zhruba půlhodinové ukázky ze hry, Syberia III své věrné příznivce nezklame… Sokalův kolega během prezentace zdůrazňoval… V ukázce jsme vedle už zmíněné léčebny viděli ještě dvě další prostředí." Znamená to tedy, že v textu jsou dojmy z videa, prezentace nebo sledování vývojářského gameplaye? Já jen, aby to tu za chvilku nevypadalo jako u Džejdýho na Euroblogu, kde se všechno míchá dohromady jak v té Čapkově pohádce s dortem.

    Jestli to jsou ale skutečně dojmy z vlastního hraní, tak se hluboce omlouvám a polehčující okolností mi budiž ony citované matoucí věty.
  • těším se moc, switch verze bude mít exkluzivní hd rumble podporu tak jsem zvědavý http://nintendoeverything.com/syberia-3-may-support-switch-features-like-hd-rumble/
  • "Na obrázcích to není tak patrné, ale v pohybu a zejména při rozhovorech, působí Syberia III jako hra z minulé dekády. Především synchronizace dabingu a pohybu rtů nebo animace obličejů obecně jsou vyloženě odpudivé ... "

    Who cares?
    nic zlozite, nic nove, ziadna highend grafika, hranie na nostalgiu, Oscar... presne taka Syberia ako si ju pamatam :)
  • Srcovka!
  • Podľa mňa je trošku škoda, že to vychádza tak neskoro. Osobne som hral prvý diel niekedy v roku 2006, keď to bolo ako plná hra k Levelu. Už si z toho ale moc nepamätám.
  • x_ander
    Těším se a za tyhle návraty starých sérií jsem rád. A vůbec mi nevadí, že je to cílené na fanoušky, spíš naopak. Zrovna před pár dny jsem si konečně udělal čas a dohrál Dreamfall chapters, který mě nadchnul. Ale stejně tak chápu, že pro nového hráče ta hra nemohla být moc zajímavá. Podle článku to na mě působí, že Syberia na tom bude podobně - nové hráče neosloví, ale ty, kteří měli první dva dály rádi, nadchne. Sem s tím!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit