Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LA la la laaa laaa... Xbox one exclusive... go fok yer self microsoft ,,l,. la LA la LLAAAA laaaa...
  • to si zahraju, ja sem totiz prave ted neskutečně ztchořenej
  • Chtěl jsem si pokecat o tom League of Angels, ale nemůžu protože už nejdou komentáře. To je hrozný Games by se měli stydět *16*
    • Protože je to reklama. Teda jako oficiální.
    • Coffin.Corner
      Jak moc hrozný?
  • nevim kam jinam reagovat...to vam redakci nestačí ta raklama na žradlo pro zviřata co nema nic společnýho s hrama (na herním webu docela trapas)...ještě musite psat debilní reklamní články o f2p sračk*ch co nikoho nezajímají ? (reakce na league of angel2 kde ani neumožnili komenty...)
    • fallanga
      Kdybys neměl ten AdBlock, tak máš normální herní reklamu.
      • Teď tu o Karkulce...
        • fallanga
          http://www.detsky.net/index.php?option=com_content&view=article&id=53:pohadka-o-ervene-karkulce&catid=36:pohadky&Itemid=57
          • mi řekni kdo dneska nepužíva adblock ...bez toho bych prohlížeč ani neotvíral
            • fallanga
              V AdBlocku si můžeš zadat výjimky. Pokud tě sere reklama na psí žrádlo, dej games do výjimek.
  • Trosku mi to pripomina hru Sir, you are being hunted, coz me moc nebavilo. No uvidime.
  • A co to prsatý MMORPG? My chcem diskutovat o kozách.
  • Tesim se. A hodne!
  • Survival ve zdrogované společnosti si prožívám dnes a denně, proč bych to měl ještě hrát? *7*
    • Můžeš si užít dávání feťákům přes držku.
  • Ikdyby to byla dobrá kopírka Bioshocku tak by mě to vůbec nevadilo. Přecejenom her jako je Bioshocke jejako šafránu.
  • Osobně velmi vyhlížím, takové temá zbožňuji. Kdyby někdo z váš si vzpomněl na hru, či film založenou na stejné myšlence, napište název, díky =)
    • A Clockwork Orange, úžasná kniha, ale i dost známej film, i když to nejspíš taky nebude žádná novinka, je dost profláklá.
    • Stanislaw Lem - Futurologický kongres. Z toho co jsem zatim ze hry viděl mi její základní myšlenka nejvíc připomíná asi tohle. U nás to vyšlo v souboru Hvězdné deníky II. Případně je to i flim z roku 2013, ale jak věrnej zůstal předloze vážně netušim.
    • Equilibrium.
    • Vetsina veci od P. K. Dicka (z tech zfilmovanych veci Blade Runner, Impostor, Minority reports, Vyplata, atd). Drogy, totalitni spolecnost, jina realita, to bylo jeho ustredni tema skoro ve vsech jeho dilech.
    • uaxpk
      1984 - taky kniha. Ale počítám, že si už četl.
    • MickeyMutant
      Konec civilizace aneb Báječný nový svět od Aldouse Huxleyho. Pozor, kniha!
      • Musím si to někam zapsat, jelikož momentálně nevím jestli číst povinnou četbu nebo Malzské knihy padlých =D Díky
        • fallanga
          Vypadá to, že máme stejné dilema *4*
          • A jaká je tvá knížka co ti nabourává povinnou četbu? =D
            • Asi jo, ale bohužel až na ukvapený konec sériee to osobně za brak nepovažuji a tipuju že nebudu jediný
            • Rihez: On asi nemyslel Malaz, spíš toho Zaklínače. Holt co čekat od hipsty, než hating toho, co je moderní. *1*
            • Ale snad to nebude tak horký, takové Malazské knihy jsou mnohými počítany jak klenot fantasy a pokud vím, fantasy je žánr jako jiný. Jistě, můžu číst Orwella, Allan Poe, Vančuru atd, ale myslím že ti mi zatím s nedostatkem času stačí jako povinna literatura =)
            • Ach ty děti a jejich braková literatura.
            • Tak to já už mám Wičra několikrát za sebou, toho si dám znova až po matuře =D dosud nejoblíbenější příběh spolu s Warcraft Lorečkem
            • fallanga
              Kompletní knižní série Zaklínače, mimo jiné. A až vyjde The Winds of Winter, tak to bude ještě horší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit