Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidlec
    Každičkej chlap pod mým velením mi bude dlužit 100 náckovskejch skalpů. A já chci svoje skalpy!
  • No a to mají ještě spoustu materiálu na zpracování. Doufám, že budou i další díly a mohli bychom se podívat i do Japonska, nebo okupované Číny. To by byla atmosféra....
  • Luckiller
    upřímně nechápu celkoví entuziasmus. Jasně, New Order byla nečekaná pecka a vypadá to, že i dvojka si udrží akční hratelnost, ale o ní se skoro nikdo od E3 nezmiňoval (vlastně ani záběry z hraní neukazovali.) Jen sestříhané záběry z cut-scén, jako u jedničky. A v tom je háček. Vždyť ten trailer vypadal jak parodie na jedničku! Uvedu příklad. Scéna noční jízdy ve vlaku, kdy BJ je vyslýchán Frau Irene Engel a jejím árijským zájíčkem. Všichni to porovnávali s Tarantinovkou, aniž by si ta scéna vypůjčila jedinou věc od něho, kromě atmosféry. Nyní, scéna kdy nácek vejde do baru a objedná si mléční kokteil "jé,to je totální Hans Landa!" Doufáte vidíte, kam tím mířím. Na rovinu, už úvodní filmeček vypadal jak něco pro Fallout (a myslím si, že nejeden z nás ho při zaznění padesátkového melodie v úvodu očekával) než druhého Wolfiho, a divil bych se kdyby ho na svědomí neměli stejní lidé. Podívejte se znovu na trailery k New Order. Všechny série, se nakonec stanou v závěru svými parodiemi. U wolfa, jsem to ale nečekal tak brzo. *10*
    • residentevilfans
      Co to je za zblebt proboha. Cetl si vubec ten clanek co napsal Martin? Jestli ano, tohle bys nevypustil z chlebarny.
    • Preed
      1. Wolfenstein a Doom su pre mna naj FPS za posledne roky, takze ja osobne sa nemozem netesit
      2. pre mna to vyzera ako "more of the same" z nejakeho dovodu mi trochu vadi ten oblek,vyzera ako z dead spacu alebo co,nesedi mi tam,ale inak ok ani to americke zasadenie mi nevadi
      3. Wolfenstein bol mrtva znacka, to ze ju takto ozivili hratelnostne ale aj pribehovo je pre mna neuveritelne, atmosfera a pribeh hry dost balancuje medzi akousi parodiou na nazi buducnost(nemecke beatles) ale na druhej strane je ta parodia aj strasidelna, nevidim dovod preco by v druhom dieli toto malo prestat fungovat resp. preco by sa hra mala stat parodiou na samu seba, keby to bolo Wolfenstein 5 tak mozno.
    • Jack1947
      Jde oldschool střílečku a krom Dooma (pár indie nepovedenjch blbin) není jiné volby tak možná proto ? já bych to nepřeháněl ale je to super že i v dnešní době vzniká něco s lékarničkama a nezblblou ai.
  • Už teď má Wolfenstein náběh na hru roku, jako tehdy a mně se to velice líbí! Navíc, okořenění klasické "doomovské" značky o trošku nadsazený, po hlubším vnoření se ale i velice příjemný příběh, je podle mně super tahem na bránu. Z BJ není jen další hláškující hrdina podle šablony akčňáků z konce minulého století, alá Doom, ale konečně i pořádný charakter, se kterým se dá sžít a fandíte mu. Stále je badass řezníkem, ale s nějakým srdcem, názory a charakterem a to se mi na Machine Games strašně líbí. Odvedli v tomhle super práci, Wolfa od Dooma a spol. zase trochu odlišili a vydali ho vlastní cestou a navíc jednotlivé vlastnosti dotahují k dokonalosti, která k těmto střílečkám i dnes vzdává hold. Ted už jen tvůrcům přát, aby i sequel měl jak dělat čest svým starším bratrům ve zbrani! Sieg Heil, BJ! *5*
  • Ironií je, že tady ani nemusí být popravdě žádná svastika a podobně, protože je to sci-fi dalo by se s tím dále pracovat, nicméně ctí tradici a nebojí se toho, to je ke cti Bethesdy... Zatím co Activision má hluboko zaražené koule v zadku kde absence nacistických symbolů by pobuřovala hráče, hlavně že tam mají v SS ženy to je základ všeho...->Předpokládám, že Grygar a jemu podobní budou nad tím po večerech m*sturbovat...
  • Jack1947
    Navíc to je i těžší ( dle článku v Levelu) musí i člověk trochu přemýšlet pohyvb na vozíku je jiný složitější nedá se vyjet po schodech, neohrabaný... klidně ba tam podobných inovátorských věci mohlo být více nebránil bych se *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit