Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmmm, tak koukam ze opravdu zbyde jen ten Overwatch, protože todle vypada jen jako další BF, CoD....
  • Levelování? What the fuck? Odemykání zbraní? Přesně ty důvody, proč mi smrděl Battlefield a CoD, se teď objeví v Doom multiplayer. Asi aby se zavděčil uslintané generaci teenagerů. Skoro začínám litovat toho předplatného. CoD bullshit.
    • Já bych to tak černě neviděl. To, že si ti takhle udělali v iD neznamená, že pomocí SnapMapu si neudělají fandové svoji klasiku ;-)
      • To jednoznačně doufám lol
  • Tak uvidime za chvilu v open bete ake to bude, ale ak je to ako popisuje autor clanku, az tak moc ma to neprekvapuje. Akurat je to smutne ze z toho robia tamagoci pre nast rocnych. Asi som uz fakt stary a chcem nieco s nadychom klasickej strielacky ale toto vyzera fakt tragicky. Omalovanky zbrani, gui ako z crysisu, farebny level jak duha. IDsoft mal moznost spravit odlisnu fpsku ktora by stala mimo dnesneho mainstreamu, namiesto toho sa snazia silou mocou zapadnut medzi kvantum generickych fpsiek. Fakt nechapem preco.
    No a to odomykanie zbrani a levelovanie , tak to je uz uplna morda. Toto na dnesnych mp fpskach fakt nechapem. Ak si chcem zahrat RPG tak si ho kupim ale naco to je preboha v FPSke? Ak tie zbrane maju rovnake charakteristiky tak naco su zamknute, a zasa ak je tam rozdiel v ucninnosti medzi zakladnou a nejakou co sa odomkne na vyssom levely, tak hraci co pridu do hry po case od spustenia budu v prd*li kym nieco uzmolia a nahraju aspon nejaky level. Dovtedy budu cvicne ciele a vzhladom na to ze dodnes ziadna fpska nema rozumne funkcny rankning system, budu opatrne levelovat na serveroch pre noobov a dufat ze sa tam neobjavy nejaky onanista co si ich tam bude pohadzovat pre svoje ukojenie. Tak isto respawn zbrani bol prave sucastou taktiky v povodnych Doomoch ale aj Quakeoch. No nic, este dufam ze modmy sa to nejak doriesi a snad ID soft zatial ukazal tu horsiu cast, ale obavam sa ze to je uz len moje dufanie.
    Ono ale asi sa nedalo cakat ze to inak dopadne. Pocas vyvoja este prvej verzie Dooma 4 bol ID soft vo vnutornom rozklade (staci si pohladat par vyjadreni ludi z vnutra) a po restarte sa im tam asi dost slusne vymenil team takze uz sa to asi neda ani ID Softom nazvat. :-( :-( :-(
    • Pravda pravdúca, jediný zástupca starej školy je CS:GO ... ale keď si chcem zahrať nejakú rýchlu, frenetickú akciu tak proste nemám z čoho vyberať.

      Všade samý autoheal, odomykanie, hordy DLC a mizerný netcode. Ach aký som bol naivný keď som kúpil kompletku BF3 a myslel si koľko tam strávim stoviek hodín.
      Tak som silno precitol, pár desiatok hodín a nastala totálna nuda. Nasledoval uninstall.
      • BF3 ma kopec problemov. Je to ten klasicky zastanca modernej fps - odomikanie zbrani, ziaden ranking system, kopec roznych DLC, fakt deb*lny launcher cez web. To by som fakt rad vedel koho to napadlo spustat lokalnu hru cez web. Hodne divny feelign zo zbrani a ani celkovy pocit z ovladania a pohybu nieje idealny (beriem som zvyknuty na BFBC2 a je to otazka zvyku). Ale ak dnes sa novy hrac pripoji do BF3 alebo BF4 tak bude akurat tak frustrovany a moc si nezahra, teda pokial nejakym sposobom nenazbiera xp na zvysenie levelu (special severy na high xp, co je imho chore ked vobec nieco take hra potrebuje/vznika).
        CS:GO by som sem vobec netahal. Jednak to nieje vobec stara skola, len to vychadza zo starej teamovej hry, ale hlavne je to uplne iny styl hry ako Doom a podobne.
      • Nesmysl, pokud chceš zástupce staré školy, tak předělávku ROTT. Otázka zní, co je pro vaši generaci stará škola, jestli CS 1.6, tak je to pak jasné..
        • CS:GO je zástupca taktickej starej školy. Nemáš žiadny autoheal, žiadne lekárničky, neexistujú "featurky" ktoré by ti odomykaním cez levelovanie uľahčili žuvot.

          Zástupca klasickej frenetickej akcie, takej kde rozhoduje aim a reflexy proste neexistuje.
          • Zagro
            např. Quake Live?
    • Jack1947
      Unreal tournament pre alpha ? *7*
      • Přiznejte se kdo tohle celé přečetl... *6*
  • Kompromis zůstane pořád kompromisem.
  • MikRyder
    Lol. Ta zbraň na screenu vypadá jako teslagun z Fallout 4 *1*
  • hype funguje skvele
    • Blue.Shark
      Hype funguje, pokud máš čtvrt mozku a nedokážeš myslet sám za sebe.
      • Pokud mas pravdu a podivas se na prodeje soucasneho AAA odpadu, tak je to s lidma docela spatny
  • tesim se dost. Kdo nehral Quake mp nebo Quake: Arena, jako by nezil. Pokud to bude jen z polovina tak dobry, tak tuhle jarni nakladacku beru vsema jednadvaceti. Co jsem se bavil s lidma v okoli, podobny pocity. Snad budou zas firemni vecery u monitoru :-D
  • mx0r
    napriek tomu, ze som originalneho dooma hral este na 386tkach cez nullmodem a na lan-kach, toto ma v closed beta nebavilo... nejak je tam prilis vela vselijakych karticiek, loadoutov, customizacii... a samotna akcia uz nie je taka raw ako niekedy (najdi motorovku, zober duplovacku a sekaj co to da)... teraz je to select loadout, zasluz si novu zbran, vyleveluj sa... atd atd. proste moderne blbosti, ktore tu celu akciu v mojich ociach kazili a nutili ma robit nieco, co proste robit nechcem. ale mozno som uz len prilis stary.
  • Právě jste přišli o čtenáře a předplatitele, děkujte Kremserovi.
    • Jack1947
      Who actually gave sh*t ? *7*
      • angličtina jak víno... :D
        • maros.goc
          podľa mňa by mohol byť učiteľom :D
      • Jacku fakt se na tu angličtinu vyser. Buď rád, že se sotva umíš vyjadřovat česky :)
    • Tak aspoň písničku na rozloučenou... "odešel jsi mi v dál, já chvíli jsem plakal a chvíli se smál.."
      • Mustaffa
        A nebo jak by řekl Bohuš.. Běž běž, val val a už sa nevracaj :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit