Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    To ze si to nikdo nekoupi je velky omyl, jedny z neprodavanejsich (i u nas) her je prave BF a CoD, po boku serie Assassins Creed, v tesnem zavesu je Far Cry a GTA :) A je uplne jedno jakou to ma kvalitu, lidi to proste kupovat budou.
    • Jenomže GTA za tu cenu stojí, ale toto je fakt odpad.
      • flash789
        tak ono je pravda ze BF a CoD uz melou z posledního a ze se zrejme blizi doba kdy tyhle serie zapadnou do propadliste dejin, ale to ještě par let potrva.
  • Já jsem po první betě, a po tuně HYPE videí (díky Visceral/EA,DICE) taky přistupoval k BFH beta 2.0 poněkud skepticky. A opravdu BFH nesklamalo!! Byla to přesně taková katastrofa, jak jsem si myslel.!!!!! Většinu času jsem se spíš smál, jestli to opravdu autoři myslí vážně a nakonec za to dokonce budou chtít i peníze. 60e??? No tak mazec. Přeskynovaný BF4 s absencí asi všeho, co tu hru dělalo Battlefieldem - tím pádem oproti konkurenci také výjmečnou. Takže tu máme zbrusu nový datadisk k BF4, kde jsme vyhodily zajímavé věci a nahradili je RYCHLOSTÍ, MUSCLE CARS, TUPOU MUZIKOU (asi tam je, aby to bylo více cool), NAPROSTO SMĚŠNÝMI HLÁŠKAMI (jestli měly být směšné, tak je humor autorů žalostný a na úrovni americké střední školy). Welcome to CoD world folks!!! Souhrnem, jestli to někoho baví, já mu to bez debat přeju, Co člověk to názor. Ale.... Chtít za tohle takový prachy???? To je to, co mě na tom nejvíce vytáčí. Že je klvalita hry v pr... čert to vem, že se to svezlo do absolutního braku a mainstreemu, čert to vem. Ale že za rok spatlají rychlohru z jiné hry a pak za to chci tyhle peníze??? To už je na mě trochu moc..
    • Si musel probrečet hodně kapesníků při blití toho textu.
      • Za to ty ses nestačil ani nadechnout a zamyslet a už jsi klikal na "odeslat". :-)
  • Ona ta Beta není zas tak zlá, osobne si ale myslím, že cena, která tomuto obsahu sedí je kolem 10 -20 Eur. Rozhodně za to nedám 1200.
    Hotwire mod není tak zlý, ovšem vůbec se mi nezdá, že bych hrál za policajty nebo zloděje, je to prostě šílený chaos a příliš zběsilá akce. Teamplay v některých hrách vůbec neexistuje a každý si běhá jak se mu chce a spousta lidí vůbec neplní objective.
    No asi si počkám na slevu a pak to možná koupím.
    U mě zatím tak 6/10
  • Alex81
    Mě osobně se to trefilo do vkusu. Nejvíc času, z téměř 27 odehraných hodin, jsem strávil v Heistu.
    Ze začátku totální chaos a K/D většinou 1K 15D *1* . Ale po pár hodinách, jsem do toho trochu pronikl a začalo mě to neskutečně bavit.

    Je teda pravda, že jsem většinu času hrál s plným squadem na TSku, tudíž nebyl problém hrát takticky. S pubem to asi bude o poznání frustrující.

    Ten Adrenalin když běžíte s pytlem peněz, za váma hrozen policajtu, a těsně před vrtulníkem to dostanete od snipera z protější budovy *1* .
    • To je právě to. Ten Heist se dá hrát jen v sehraném týmu. Absolutně nemá cenu hrát na publicu, kde většinou dostaneš bandu retardovaných noobů. A taky pump action není nic pro mě.
      • Řekl bych, že to platí u všech her. Tedy co si pamatuji, tak s BF2 pro mne ta první komunikace s družstvem přišla. Jak byly dedikovaný servery, člověk chodil na 2-3 a většinu lidí už tam nějak znal. I RO byl zážitek, když probíhaly klanové bitvy. Project reality si dnes razí takovou kulturu, že kdo nemá headseat a nekomunikuji, je ze serveru vyhozen. Samo ve hře je donucen připojit se do squady, jinak ho hra automaticky disconnectuje. A ve hře by zas měl poslouchat squad leadera / nebo mít benevolentního, jinak ho může ze squady vyhodit on. K tomu opravdu hodně udělá to, když funguje pro celý tým commander a přinejmenším dává intel squadleadrům, pokud rovnou nezadává specifické úkoly. Všichni pracují jak včeličky a ze hry je mnohdy výborný filmový zážitek bez frustrace.
  • Je to horší než jakýkoliv předchozí díl Battlefieldu, ale špatný to není. Jenom bych to nikdy nekoupil za plnou cenu. Počkám si až cena půjde na půlku a pak teprve koupím. Pokud teda do té doby nevyjde nový Battlefront :-)
    • Taky to tak vidím. Není to špatná hra, jen není tak dobrá jako předchůdci. Pokud ale vydají za plnou cenu Premium edici třeba až po říjnu, tak to už čekám na Battlefront a no-buy.
      • Jen se ale bojím, aby Battlefront nedopadl stejně jen s tím, že místo reskinu na četníky a lupiče dostanem reskin na rebely a impéry.
  • Tak BETU jsem hrál a obecně shrnuto je to tragedie. Jako chápu, že to je BETA, ale ta hra je jen chaos a chaos. Jestli mají tvůrci záměr, jak se má hra hrát, tak jim vůbec nevychází. Hrát si na policajty a zloděje v téhle verzi hry vůbec nefunguje. Každý pobíhá kde chce, odevšad je všude přístup a o nějakém taktizování se nedá ani mluvit. Krást auta a jezdit s nimi po čtverci AxB, který je dost malý pro běhání pěšky je o ničem. Vykrádat banku, do které oba týmy naběhnout ze všech možných i nemožných stran je o ničem. Jediný hratelný byl starý dobrý conquest a na to si klidně budu hrát na vojáky.
  • Nudaaaaaaaaaa *6* Star Wars Battlefront 3 plz *5*
  • hodnota tejto hry pre mna tvori celych 10 - 12 eur. mali by to davat zadarmo k mcdonalds menu...
    • Pre mňa už s predstavy BF: policajti vs teroristi je na grc, to už si radšej nainštalujem CSko keď tak .... začinajú už s toho robiť jeden známy titul pod menom CoD
    • kebyze EA nie je nenazrane, tak takyto mod zbucha komunita za pol roka a zadarmo. a to hovorim ako hrac BF2 - 2400h, Planetside2 - 1000h.
  • nejvic lidi kouka na novu,nejvic se cte blesk a nejvic prodavana kucharka je ta od hrusky...lidi hloupnou a hardline se tak proda, zaplati a jede se vesele dal. A my ostatni, co si vybirame, a resime co se bude hrat tak vklidu zustaneme u svych Grimrocku,Alienu ci Insurgency...zbytecny se rozcilovat.

    Ps. Kdyz to vidim tak hned mam chut na pay day, jedine co sem si z hardline vzal je ta chut....
    • Na Novu nekoukám, Blesk nečtu, kuchařku nepoužívám žádnou, vařím podle sebe, hry si vybírám, a Pay Day mě přesto nechytil. Potenciál tam je, ale hra mi nevlezla pod kůži. Tak kde se stala chyba *8* Z toho, co jsi jmenoval, se mi opravdu líbí jen Insurgency. Ta je podle bě skutečně bezva. Holt někdo nepohrdne občas něčím rychlejším a akčnějším. Že je to trochu zběsilý neznamená, že je to hned hloupý. Zbytečný se rozčilovat určitě je, stejně jako házet hned všechny do jednoho pytle. Mně se to fakt líbí, a ne proto, že to říká sousedovic Mařena, ale proto, že jsem si zkusil betu a baví mě to. Divný lidi, co? *3*
      • Divny :) Ale je to dobre, pac kdyz bavi tak bavi a splnuje to uz ten zakladni nazev Hra. Proti gustu zadny...
        Ty hry byl jen tak vycet co me napadl, co uz neni masova vec a jen uz pro trpelivejsi hrace.
        Dohrat G2 byl mazec, a Insurgency tedy take se naucit a nebyt terc jen...no a Alien, simulator narocneho ukladani sice bavil ale dal me zabrat...

        Hardline si bude muset sednout a jit do slevy pak zkusim :) pac su fanousek BF, zejmena 2 a 3 ale aktualne me napada jen slovo pytlovina
    • lidi nehloupnou, nikdy to bohužel nebylo jinak.
      že herní průmysl splynul s mainstreamem je už věc jiná...
  • Neuveritelny jaky sragory se tedka vydavaj, neuveritelny ze za ty sragory chce nekdo 60E, počkám si na Battlefield 12 tomatoes vs terrorists... nekupujte jnic od EA, Ubisoft apod. jsou to nejvetsi zlodeji..
    • Abych byl upřímný,máš pravdu i ne.... Jako opravdu si myslím, že se za poslední EA dobou dost zlepšilo to, že chtěj peníze na tom asi nic nepochopitelného není ale, že z hráčů dělají blbce to už asi ne. Nicméně víte proč si to můžou dovolit? NE ? Protože si to stejně najdou lidi( NE málo co to koupí).
      Poslední věc to, že se dělají sgrágory to bych tak černě neviděl například světlo na konci tunelu bych viděl EVOLVE to vypadá vcelku zatím fajn... Horší to je u Ubisoftu nejenom, že ty hry jsou recyklace ale nejdou ani spustit WTF ?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit