Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to soukroma firma, se tam nesustne papirem bez toho aby otom gaben nevedel.

    Vite kto muze za nevydani HL3? Gaben.
    Kto muze za euro=dolar ? Gaben
    Kto muze zato ze uz nedelaj hry a jen rejzujou na steamu? Gaben

    a takhle muzeme pokracovat.

    Lidi ho ospevujou ale meli by delat presnej opak.
  • Prelude je fantastická záležitosť, asi si to idem znova zahrať ;)
  • Mě přijde Portal 2 složitější než jednička. Multiplayer jsme projeli jedním dechem a fan mapy na multiplayer jsou taktéž skvělé.
    To Portal Prelude je už těžší, tam jsem v jedné místnosti nevěděl, jak dále. Ale dám si to znovu, snad už to po těch letech půjde lépe.
  • Můj ticket je otevřený už více, než 2 měsíce - a to i po 2 bumpech.
  • Veru, nedávno som si zahral ten mod portal stories mel a bol som až príjemne prekvapený aké dobré a kvalitné to bolo.
  • Náležitě obtížných výzev - místností, jsou k dispozici mraky ke stažení, kampaň hodně slouží nováčkům, musíš to chápat i z téhle stránky.
  • Pravda, predajné čísla neklamú, je po tom dopyt. Ono ja sa nesťažujem, ja preferujem hry s pútavým a zaujímavým príbehom, len je to až do očí bijúce to porovnanie s portal 1.
  • předlož své zkušenosti, když jsou tak marný.

    Pokud ti přijde 48h na vyřízení žádosti jako nepřijatelné tak radši nepiš jiným společnostem
  • jn ..ma na sobe vic sadla nez nas reznik za vylohou *15*
  • FattyPillowFan
    bůček je mňamka
  • spis cokoliv na bucek *3*
  • Zjednodušené jsi chtěl říci, že?
    Prostě chtěli větší dynamiku, více akce podřízené vyprávění... Ono obecně, když zahrneš do hry příběh, tak bude muset dojít k určitému podřízení hratelnosti jeho dynamice, dynamice zažitých a téměř neměnných způsobů vyprávění (od dob antického divadla po holywoodskou školu)...
  • Videl som to cez víkend, pre fanúšikov hier od valve to je priam nutnosť. Čo ma ale tak trošku sklamalo a zároveň aj vôbec neprekvapilo je akým spôsobom bolo pokračovanie portalu simplifikované...
  • Kupoval jsme Orange Box jen kvůli Portálu, nakonec se mi však libil i Half Life
  • A proto dodnes Steam support funguje jak funguje...
  • Na Portalu je nejpozoruhodnější to, že dokáže zaujmout a nadchnout lidi do kterých byste to neřekli, i lehce retardované, analfabety a strobilodromofobiky.
  • Vidlec
    Je známo, že svatý Gaben mění vodu na víno *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit