Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilusiveman

That's one Doomed Space Marine.

• Ilusiveman

PS: Kéž by udělali také Duka - Po technické stránce a po umělecké by se mohli použít originální lidé. <3

• Whoossain

Pro mě určitě jedna z nejočekávanějších her letošního roku. Musim před vydánim zahrát ještě jednou 2016...

• Doom 2016 bola super hra, ale chýba mi tam sloboda starých Doomov, kde ma po vstupe do lokácie nenútili tvorcovia najprv všetko vystrieľať, aby ma pustili do ďalšej miestnosti/koridoru/arény. 

• Derp_1337

Staří hráči pravěkých Doomů nebyli zrovna cílovka nového Doomu. Od té doby se doba hodně pohnula a ten starý gameplay by dnes nikoho nenadchl. Byla potřeba nějaká změna.

Já osobně jsem velmi nadšen z DOOM (2016).

• ja_nic_nevim

Zase chytrej jak rádio. Doom 1+2 jsem ze srandy projel predloni znovu. Level design, brutalita, pocit zbraní... ta hra je zábavná pořád. Stejně jako commandos2, Tie fighter, nebo třeba Tiberian sun, žádná nostalgie. 

2016 omezení na uzamknute arény a dokola respawn nepřátel považuji za absolutní fail. 

• Derp_1337

Ty máš problém s pochopením psaného textu??

Jak jsem říkal: ty jsi jeden z těch starých hráčů, který hrál původního Dooma. Hrál jsi to tehdy, vyrůstal jsi na tom, a tak se ti to líbí.

Dnes lidi výrůstají na něčem jiném a tak zastaralý gameplay je moc nenadchne.

Tohle je prostě common sense. Když na něčem vyrosteš, tak se ti to bude líbit i když jsi dospělý. Platí to filmy, hudbu, hry, módu, prostě všechno. Vkus se sice vyvíjí, ale pomalu.

• ja_nic_nevim

Na Doomovi je znát, že na něm dělal Romeo a Carmack. Tu kvalitu si nesou jako všechna umělecká díla. Zkus si je zahrát a překvapí tě, že nejspíš pobaví po těch letech i tebe (natož brutaldoom).

A ty pořád s tou svou písničkou s nostalgií... Game design je u Dooma 2016 špatný. Pokud to někdo hraje za nižší obtížnost a nezakysne v soubojích...pak asi OK a hra odsýpá. Ale za nejvyšší obtížnosti hrát pořád dokola ty samé arény...s těmi samými nepřáteli.... to ne.

• TheGGG

meh toto mě vůbec nezajímá, očekávám že v nabušeném roce 2020 toto zapadne

• vindalooo

Předobjednáno od loňského léta a čekám...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit