Přejít na výpis diskuzí

Door Kickers je nezávislá taktická strategie ve stylu Rainbow Six

21.5.2013 12:58
Aleš Smutný 12 příspěvků

Realistická akční taktická strategie o SWAT týmu? A viděná shora, tedy 2D? Door Kickers se rázem stává velmi zajímavě vypadajícím projektem. Momentálně se hra nachází ve fázi hratelné alfy, do které se za předobjednávku můžete dostat. Jinak jde ale pro projekt hlasovat na Greenlightu, kde se dočtete...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohl by mi někdo poradit, vytvářím vlastní deskovou hru, a právě hrací desku bych chtěl mít jakoby z uhlu "ze shora" jak to maji v tyhle hře. Nevite někdo o nějakych programech ve kterem bych to mohl navrhnout?
    • VonHayek
      Tož teoreticky by Ti na to mohl stačit SketchUp od Googlu, dá se v něm i "kreslit" ve 2D a pak si vytvořit šikmý ortogonální náhled. Jen ve free verzi budeš omezen možnostmi exportu výsledku. *9*
      • super diky za tip :)
  • Door Kickers je nějakej vtip na Medal of Honor, ne? :D
  • Vypadá to vskutku zajímavě, ale o SWAT se pravděpodobně nejedná, spíš jde o nějakou vojenskou složku, protože SWAT nestřílí bez varování, střílejí pouze v sebeobraně a obraně civilistů. SWAT rovněž nenazývá ozbrojence "Tango".
  • hodne mi to pripomina Frozen Synapse (http://games.tiscali.cz/frozen-synapse-14139)
  • Jaj tak tohle vypadá velice dobře - TEN NÁPAD JE SKVĚLÝ. Držím palce, ať to dopadne jak má.
  • Co na tom bude strategickeho?
    • sirWallace
      Vsechno ?
      http://cs.wikipedia.org/wiki/Strategick%C3%A1_po%C4%8D%C3%ADta%C4%8Dov%C3%A1_hra
  • XorxoxTalarius
    No tak tohle se panum povedlo, je to presne ten typ hry, kterou mate nahranou a vratite se k ni kdyz mate naladu. beru vsemi deseti :)
  • Já taky. Tyto taktické koktejly mě vždycky navnadí.
  • fizola
    Samotná hra vyzerá ako plánovacia fáza v Raibow Six: Raven shield, ktorý saom sa nahral do aleluja, a vačšinou som len sledoval naplánovsnú akciu (dosť som to kazil, keď som skúšal hrať za niekoho z týmu), som jasná cielovka *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit