Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty ruzovoucky futuristicky tanciky, vsude mnogo plamene a vybuchu, aby to vypadalo trochu akcne, pritom to vypada... no, jako by to spadlo krave do zlabu.
    Neee, tohle hrat nebudu. Zlaty Company of Heroes..
    • SalemCZ
      Nepamatuješ si doby kdy každý hráč měl svoji barvu? nejčastěji modrá proti červený? Co když ta růžová je jenom zvolená barva hráče. V dnešní době tě snad už nebudou vývojáři dávat z možnosti 6 barev, ale barvu si zvolíš s celého spektra.
  • Blue.Shark
    Team 17. Přemýšlel jsem, kde jsem určité grafické prvky viděl.

    Modulární konstrukci fandím, ale bude pekelně těžké vybalancovat ji a udělat ji zábavnou, nepřekombinovanou. V tuhle chvíli mě zajíma kampaň, která tam evidentně bude; pokud se vydají směrem Earth 2150, bude se na co těšit. Jsem každopádně zvědav.
    • pokracovani/evoluce 8-bit armies
      • myslíš ten osekaný C&C, kde zapomněli najmout grafika a chybí tam textury? Ten projetk jsem vůbec nepochopil. To už si radši zahraju původní hru, která vypadá i dnes lépe než 8 bit.
        • Ona se i navic lepe hraje.
    • SalemCZ
      On Team 17 je mám pocit jenom vydavatel.
  • zase kresleny hnus...Supreme Commander forever....
    • Kdyby se někomu povedlo upravit Supreme Comander, aby využíval více jader v procesoru a díky tomu se nesekal, tak by to stále byla top hra... Takhle je to hezká vzpomínka, ale při cca 800 jednotkách na mapě se začne šíleně zpomalovat :(.
      Nehledně na to, že i path finding a AI jednotek je z dnešního pohledu slabota.
  • XorxoxTalarius
    Na muj vkus je to az prilis omalovankove, nevim co je to ted za modu ze vsechno vypada jako z knizky pro deti
  • Redakci: ne nedorazila, jen se otevrel early access, ale hra nemohla dorazit protoze jeste neni ani z daleka hotova, i kdyz funguje uz v Beta mode
  • Sice je teprve v EA, ale už teď je to mnohem lepší hra než Ashes of Singularity (Escalation) po 2 letech od prvního vydání.... Když si vzpomenu, jak jsem se na AoS těšil, jako na nástupce Supreme Comandera...
    Tohle je sice něco jiného, ale kvalitních RTS je v dnešní době jako šafránu.
  • SalemCZ
    To je ta hra od nových Westwood Studios?
  • Mne sa nepáčia stratégie kde je blob (zhluk) jednotiek chaoticky strieľajúci na seba zblízka. Od tankov a leteckých jednotiek by som čakal nejaké formácie. Zhluk jednotiek mi príde normálny napr. u Zergov v Starcrafte alebo Orkov.
    To je problém cez ktorý sa ťažko prenášam, hoci ma RTS bavia a je ich málo. Napr. mi to vadilo aj v Starcrafte alebo v Act of Aggression.
    • akoze ty posielas artilerku do boja z blizka ci ako to myslis? ved kde ich das tam budu ne... ci jako?
      • Pozri sa napr. na prvých desať sekúnd tohto videa: https://www.youtube.com/watch?v=xZZdaTWh-QQ. Proste ten štýl hry kde je všetko pohromade, ty to všetko označíš a keď chceš zaútočiť, klikneš pravým tlačítkom. Inak som mal viac na mysli tanky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit