Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bodmrazu

    Kdysi jsem na to videl reklamu a koupil hned jeste v early accessu s 10 procentni slevou. Hraju to na steamdecku a funguje to paradne. Takova odpocinkova gameska, na par minut po praci kde se clovek nemusi moc soustredit. Za me rozhodne doporuceni ;-)

  • Trochu mi to připomíná Townscaper. Stejně nenáročná odpočinková hra. Možná je to zajímavý směr. Nevyužitá oblast. Možnost pro casual hráče zrelaxovat bez nějakého stresu a napětí. 

  • Tohle by mě lákalo hrát spíše na tabletu, než na PC.

  • Není to špatné, ale velmi rychle to omrzí a je to spíš taková hříčka, založená z velké části na náhodě (budou vám chodit nepasující dílky, tak vás to zařízne a nijak to neovlivníte) než plnohodnotná hra, tak úplně nerozumím tomu číslu na konci.

  • KIMCID

    Proč ve videu o hrách, musím koukat na reklamu na sekačky? 

    • twicer

      Protože sis ještě žádnou nevybral.

    • Náhodou, ke stavění vesničky se docela hodí. Pokud je to reklama ve videu, tak budiž, ale horší jsou automaticky spoušťená reklamní videa přímo mezi textem. Nejen, že text po dohrání poskočí (zkus pak na něco kliknout), čemuž by šlo předejít zobrazením stejně velkého statického obrázku, ale na mobilu s omezeným množstvím dat je se takový žrout toleruje jen těžko.

    • Hidden

      Chce ti to taktne naznacit, ze by te mohla zajimat hra Lawn Mowing Simulator... ;)

      (ano, skutecne existuje a ma i celkem pozitivni hodnoceni)

    • Maxianimal

      Abys mohl koukat na video o hrách.

      • KIMCID

        tak dám tematické reklamy ne něco co nezajím ani mě ani puberťáky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit