Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maxianimal

Celou dobu, co jsem četl ten článek, jsem si říkal - oh my god, who the hell cares? Vážně nerozumím tomu, co je k nepochopení, že to chtějí jako FP? Jakože když to bude RPG, tak tam přece musí bejt FP i TP? Vážně budou lidi brečet nad každou hovadinou, nebo že nebudou moct čumět na virtuální zadek V?

• jakubc

Souhlas, článek je bohužel napsaný pohledem dnešního klasického hráče, který furt nad něčím fňuká, místo aby si vychutnal kvalitní hru, která má nějakou vizi.

• Corvus

Jo? Říkal sis to takhle v angličtině, jo?

• Maxianimal

Ano, jelikož je to celkem známá hláška ze seriálu a hlavně dost známý meme, který je ideální zrovna na tyhle situace. Nevadí, třeba se taky alespoň jeden další jazyk naučíš a přeložíš si to. Někdy. Držím ti palce. 

• ja_nic_nevim

Z práce nesnáším mužské pije co si na něco hrají a potřebují míchat angličtinu do češtiny, aby ostatním "ukázali" jak jsou osvětoví. Čím hloupější člověk a hloupější vzdělání, tím to dělají raději. Jedinou výjimkou jsou lidi, kteří strávili dost času v zahraničí / se zahraničními kolegy a prostě si už zvykli "přemýšlet" jinou řečí.

• Morlang

Muzske pije? the fuck? :D Jakoze holky anglictinu do cestiny nemichaji? Tady ma nekdo mozna problem s piji.

• Maxianimal

A jinak teda pro neznalé...

https://giphy.com/gifs/reaction-QgejSvXmwpvnW

• Maxianimal

A to je přesně můj případ, malý člověče. Z Čechů mám tři kolegy, jinak Turecko, Rumunsko, Řecko a donedávna byl můj šéf Ital. Co tam máš dál? Já si tím skutečně nic dokazovat nechci a nepotřebuju, přijde mi, že v dnešní době kdo neumí anglicky, je tak trošku "pozadu"a druhý jazyk je standard. Díky a čau

• ja_nic_nevim

Jde o to, že nekdo se stydí za to, že je personalista a tak si říká human source manager, někdo dělá rozpočty, jiný potřebuje skládat budgety.... Jestli někdo dokáže myslet a mluvit stále v Aj, jen dobře. Ludi co se musí za velkými anglickými slovicky skryvat moc ocenit nedokážu. 

• Anon-ym

Okurková sezóna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit