Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    Až u mě najdou originálky a flashku, budu zapírat a tvrdit, že mi je někdo podstrčil *1*
  • calwin
    ale zasa ťaháš mi sem chudobné štvrte... každé mesto tohto typu má predsa také štvrte dokonca aj new york či londýn musí mať... osobne som v parktowne nebol neviem sa k tomu vyjadriť...
  • Tak ti doporučím Johhanesburg osobně.Dokonce i v downtownu se pohybují partičky,které vytahují lidi z aut a obírají o vše možné.A Sowetem proletíš raději v doprovodu ozbrojeného policisty....Do Ciudad De Dios to nemá vůbec daleko:)
  • zadrželi jednoho člověka, to musel bejt teda zátah *1*
  • calwin
    ten joke ti beriem :)... ale juhoafrická republika nie je zrovna riť sveta tak ako v zbytku afriky

    ak si niekto totiž myslí že johanesburg je niečo jak "mesto bohú" tak je mi do smiechu :D
  • Amylee.Anderson
    V JAR se hraje? Možná tak GTA IRL.
  • ... a tím zatkli celých 33,3 % uživatelů PS3 v JAR... :-)
  • a jakej rozdíl je mezi rabujicíma negrama, který jenom porušují zákony? *6*
  • Tak koukam ceska OSA hadr, meli by zmenit nazev. *15*
    Kazdopadne kdyz na nej delali razii, musel(i) to prodavat opravdu ve velkym, nebo buhvico vlastne delal(i) - nejaka tezka mafie s ps hrama? *1* Jinak si totiz nedovedu predstavit takovy eskamotersky akce jen kvuli nekomu, kdo ma doma hacknuty playstation...
  • zx_spektrum
    Co má film odehrávající se v brazílii - jižní americe - společného s jižní afrikou? Vždyť i ty jejich problémy jsou zcela odlišné...
  • Jo, taky jsem byl na fízlárně a to jsem si žádnou pálenou hru na PS1 nekoupil stačilo, že jsem byl u nějakého borce v databázi. Celkem 2x na Policii a pak si mně ještě zvali na soud a to jsem dotyčného vživotě neviděl, naprosto jsem netušil o koho jde a co vlastně prodával.
    A i když jsem nic nevěděl tudiž vlastně nic nevypověděl tak vyšetřovatel kriminálky spachtil 8 strákový protokol *5* teď, když si představím, že si soudce ten spis čte tak to má pár let co dělat.
  • pro dobrotu na zebrotu
  • Celý článek jste totálně zabili větou "kopie her pro PS2 a originální hry pro PS3, které měly zřejmě v budoucnu sloužit právě ke kopírování".
    Tohle není novinařina ale normální PR propagace.
    Jediný způsob jak neporušit zákon je nevlastnit PS3 - tedy zatím jen v Africe *16*
  • jinak doporučuji kouknout se třeba na město bohů *12*
  • Když se začal JailBreak v srpnu prodávat, tak jsem si ho přes nějakého překupníka koupil.
    Před Vánoci jsem dostal dopis od policie, že jsem si koupil ilegální věc, která slouží k prolomení ochrany.Šel jsem na policii.Tam jsem řekl že jsem to vyhodil a nefungovalo to.
    Kdysi jsem byl na policii, když jsem si objednal pálené hry na ps1( to stálo 1 CD i přes stovku).
    Chtěli ty pálenky donést.Donesl jsem jim 2 ohraný originálky a řekli mi že jsou to zdařilé padělky zřejmě z Bulharska. *1*
    Nevím jak v Africe, ale tady v česku jsou policajti blbci v tomhle ohledu.
  • v téhle zemi jsou piráti ti poslední, kteří by se tam měli chytat a trestat....
  • "originální hry pro PS3, které měly zřejmě v budoucnu sloužit právě ke kopírování"

    Njn, pokud pri razii u vas najdou originalni hry, tak to mate smulu!
  • Hm, o jaký byznys v jeho prospěch se mělo jednat se z článku člověk nedozvěděl, z originálu taky ne, tak nevim co to má za smysl, jediné co se člověk dozví je to, že už i originální hry jsou v podstatě jízdenkou do průseru, protože se kdykoli může říci "má originální hru, ale ta měla sloužit pro budoucí kopírování" což znamená, že nebýt zločince znamená snad jen nemít doma ani originální software. Jestli má doma nástroje na prolomení je snad jeho věc pokud prolamoval svojí konzoli, takže ať to čtu jak chci, nějak jednoznačně mi ten dotyčný jako zločinec nevychází. Spíš to vypadá na odstrašující příklad a SAFACT jako nějaká JAR obdoba nechvalně známé bandy BSA. Osobně bych chtěl vidět nějaký zdroj na informace poskytnutých od SAFACT na základě kterých tuhle razii orgány provedli, na to snad měly být nějaké pádné důkazy, ale v článcích co jsem si našel nic takového nezmiňují, samé "měl" "mohl" atd. ale něco hmatatelného jako "ten člověk prodával po netu kopie, dával si inzeráty, pálil širokýmu okolí za peníze atd." tam není. Je hezké jak se v JAR starají o takové "zločince", v zemi kde je nebezpečný vycházet i za bílýho dne musí mít páni ochránci autorských práv velice silnou lobby.
  • Doufam, ze se nezastavi u me. taky mam spoustu zajimavych veci. Originalky PS3 her a dokonce i USB disky. Sem to ale hajzl.
  • zx_spektrum
    Tak zrovna JAR... Země kde se od konce apartheidu dějí po všech stránkách naprosté šílenosti... Tohle by klidně mohlo být i na objednávku Sony.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit