Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mam velkeho ptaka a je barevnej
    • calwin
      tak aby si sa neposral...
  • Jazz
    Let's go win some muthafuckin' money!
  • kostejnesmrtelny
    Hlavně ať si Valve pospíší. HoN jde do kopru strašným tempem...
    • HoN v konkurenci s Dotou a LoLkem nikdy sanci nemel.. kdo chce dotu, hraje dotu a kdo chce trochu jinou dotu, hraje lol.. U HoNka se vzdycky tvrdilo - noobove odesli z doty do hon.. Nechci bejt hnusnej, ale co jsem u toho nekolik hodin stravil, je to vetsinou tak.. (je fakt, ze to je jak b.net)
      • Tak jesne ze ti to neslo a dostaval si cocky tak si rekl ze to je pro nooby. Mozna taky 700stovaku te odradilo, no tedka to mas zadarmo tak to tam muzes chodit feedovat.
    • Jakto ? chtěl jsem si ho vyzkoušet jak je teďka free, sice jsem slyšel hodně pro a proti, ale přišlo mě že se hra stále dobře drží ...
      • kostejnesmrtelny
        To je na delší reportáž... Ve zkratce: F2P model, (ne)stabilita serverů za poslední cca 4 měsíce, F2P model, zuřivej přísun převážně zbytečnejch novejch hrdinů, F2P model...
        Jo, a abych nezapomněl, F2P model.
  • Já jsem zvědavej co nového a úžasného bude dota 2 mít, protože už je dost úspěšných her stejného stylu :)
    • jedina uspesna hra tohodle stylu je Dota1
      • League of legends ?
        • Ethy
          Jo ty myslíš tu hru s komiksovejma panáčkama kde se schováváš v křoví ? -.- kravina... Nejlepší byla Dota 1, HoN a LoLko jsou jen slabé napodobeniny (a ano, oboje jsem měl možnost vyzkoušet si)
          • Tak proč se po celém světě hraje Team fortress ? Blbá hra s komiskovejma panačkama ? Aha, tak se prober...
            • Ethy: Tak DotA vychází základem z mapy Aeon of Strife pro Starcraft, stejně jako LoL vychází základem z Doty Allstars. Ale mě jde o to, že LoL staví hratelnost celkově na jiných pilířích než DotA. Např. ve hře nelze deniovat vlastní creepy a soustředí se v téhle fázi hry na harass a gangování, které dokáže soupeře zbrzdit stejně a je toho více.

              Jinak LoL kopíruje hrdiny možná tak stylem samotného hera/championa - zmíněný Brewmaster/Gragas, Lord of Avernus/Yorick, Storm Spirit/Kennen, ale žádný není přesnou kopií z Doty, podobné spelly jako v Dotě se najít dají, ale naprosto identické jsem zatím neobjevil. To naopak S2 s HoN doslova okopírovali některé hrdiny.

              A ano, na League of Legends pracuje Guinsoo.
            • Ethy
              @Shango Pokud vim tak DotA (Allstars) je první svého druhu, ale to se možní mýlim, nicméně prostě HoNko a LoLko jsou napodobeniny, vím že třeba na LoLku dělá (Guinsoo myslim ?), defakto tvůrce originální doty, ale pořád to je prostě laciná napodobenina, která hratelnostně nemůže Dotu 1 porazit. Jinými slovy, lepší pandaren než tenhle skopčenej jouda GRAGAS

              @gg TF2 hraju 3 roky, rok klanově tak vím co myslíš. Ale není cell shadeovaná grafika jako cell shadeovaná grafika (+:XIII,TF2,Borderlands) (-:LoL). A za úspěchem TF2 stojí hlavně výborně spracované classy, skvělá hratelnost a pak až někde originální grafika. U LoLka je ta hratelnost dost divná (schovávání v křoví), absolutně PITOMEJ systém pickování postav, kdy si nikdy nemůžu picknout jakoukoliv classu, jen ze skupiny kterou mi NĚKDO pro určitý týden určí - prostě kravina a hodně divnej F2P model
          • Takže něco, co staví na stejných základech jako DotA je napodobenina? Dobře, v tom případě je podle tebe napodobenina i samotná DotA, ne?
            • Ethy: No doufám, každopádně to mezi Dotou a LoL bude hodně zajímavý boj.
            • Ethy
              @Shango Dobře, asi máš pravdu, uvidíme každopádně jak to dopadne..Snad nás Dota nezklame :)
  • ForeverAlone
    1 milion$$$ ? Neni to nejakej rekord ve vysi ceny?
    Gaming scenu tak nesleduju ale vim, ze treba za vitezstvi ve wow turnajich byva kolem 10-50 tisic....

    Mozna ze v CSku byvaji takhle vysoky ceny? Poucte me :D

    Samozrejme za predpokladu ze tahle castka je jen pro vyherce a nikoli prizepool ze kteryho se to pak rozdeluje
  • Doufám, že to neznamená, že si je Valve jisté, protože šli cestou minimální inovace. To by taky mohlo Valve tvrdě narazit na Guinsoovo League of Legends, které je herně v mnoha ohledech pokročilejší než původní DotA. Ale snad se mýlím a DotA 2 překvapí.
    • Tie itemy v LoL su skutocne len pre tych ktory nevedia ktorou cestou sa vydat, davaju z kazdeho rozku trosku a dohromady nic. Pre zaciatocnikov je to dobra vec, pre skusenych hracov len rozsirene vyhladavanie itemov v shope (preklikat sa cez vrchnu listu je jednoduchsie ako hladat to cez menu).

      Co sa tyka doty, tak som si odohral svojich par rokov, pametam este takych herov ako bol Gambler atd. Kym dota nemala supera, bolo to super. Ked prislo LoL (a HoN ktore som ale nehral, predsa len zadarmo > platene), otvorilo nove moznosti (ArP, Magic pene, ABILITY POWER!, ...), zmenili gameplay (zalozili hru na teamovych akciach namiesto kvality defenzivnej hry kazdeho hraca ako v dote) a hlavne si spravili vlastny engine do ktoreho si mohli zasahovat tak, ako autori chceli, nemuseli byt limitovany wowmap editorom.

      Po dlhom case (pocas vypadku LoLka pri rozdelovani) som zo sentimentu stiahol a zahral poslednu verziu doty, pripojil sa na stary ucet na dota lige (kde som mimochodom hral VIP hru na 2200 pointoch) a zahral si si jednu vintenage akciu... Dotu som hraval nejakych 5 rokov a LoL len dva, ale dota mi po tych dvoch rokoch prisla strasne neohrabana a obmedzena, takmer nehratelna a o zazitku z hry ani nehovorim.

      Nehovorim ze niekomu sa dota nepaci viac, len nech sak je to jedno. Co chcem povedat je ze Calwin je obycany troll, tak stfu a gtfo, kk?
      • calwin
        k tebe sa môžem vyjadriť fakt asi len takto...
        http://www.youtube.com/watch?v=BNsrK6P9QvI
        choď hrať LOLko je mi to absolutne ukradnuté... samozrejme k tvojmu úspechu v lige ti gratulujem :PPP
        • Someone can use it better

          http://morscata12.files.wordpress.com/2009/01/facepalm.png?w=430&h=404
      • Presne tak, ono ked som si po roku a pol na lolku zahral dotu ktrou som 3roky nevidel, tak jednak som hodinu, fakt hodinu cakal na svoju hru kde po 5minutach neitko neleavne (v lol sa može počas celej hry reconectnut spet a nemoze zatial hrat inu hru ak povodna neskonci) hral som hera ktoreho som nikdy predtym nevidel a skoncil som s najlepsím skore a to som nehral so žiadnymi lamami, to bola hra kde bolo treba mat vysoky level aby ma nekikli takze už len to hovorí o kvalitach tychto hier. ked v lol-ku mesiac nehram nejakého hera tak mi aspon 2 hry trvá kým sa do toho za neho zase dostanem ako jedinečný daný hrdinovia su
    • calwin
      to akože čo sú za inovácie potom?... rotujúca paleta hrdinov? skrývanie sa za kríky? dokupovanie si kostýmov? samotný shop ti radí aké itemy máš kupovať?
      podľa mňa je LOL o krok pozadu než je pôvodná dota a ešte k tomu si za to pýta viac peňazí
      • ze začátku kdy mi např. v HoN radí, jaké itemy kupovat atd. je dobré, já tu hru hraju ze zábavy a někdo to zase hraje "profesionálně" takže ti hráči určitě ser.ou na nějáké postupy a rady přímo ve hře a vědí co je nejlepší pro to aby vyhráli.. já jako občasný hráč, akorád zdržuje to být v základně a pořád hledat to co by bylo asi tak nejlepší..
      • A víš vůbec proč to tak je ? .. ani bych se nedivil kdyby dota 2 to měla taky co kupovat atd ...
        • kostejnesmrtelny
          Ono je to taky v pořádku. Jenom zatvrzelej elitář (čti: blbec) co nevidí za nejbližší roh (čti: do prvního fóra, který vygoogluješ) může mít něco proti tomu, aby ty informace byly přímo ve hře.
          • calwin
            je rozdiel keď ťa hra vodí za ruku a keď ti iba ukáže cestu... to len úžastne skúsenému hráčovi (čítaj: lame) takáto "inovácia" hry vyhovuje... LOL som hral, a nepáčilo sa mi to pretože to je až nehorázne jednoduché a zo všetkých tých efektov je na bojisku akurát tak bordel... všetky tie itemy ktoré majú strašne veľa nových statov sú na jedno brdo... tak ako v dote sa kedysi hľadelo na štatistky tak sa teraz hrá skôr na itemy ktoré majú funkciu spellovania ako skôr zvyšovania abilít hrdinovi... ide o to ako si ich vieš vystavať---> a práve na tomto pohoria hráči ktorý neskôr hrajú LOL... preto sú z neho celý napichaný...
            • kostejnesmrtelny
              Já LoL nehraju, jsem HoNkař, a neboj se, svoje jsem si odehrál i v klasický DotA. V HoN jsou taky doporučený předměty, a je to jednoznačně věci prospěšný. To, že víš jaký skládat itemy je stejně pořád tak desetina hry, takže s tím "ukázání cesty" jsi se celkem trefil.
            • "Protože je to až nehorázně jednoduché"

              Tady promluvil člověk z horní poloviny ladderu, že?

              A možná bys to neřekl, ale v LoL je mnohem méně itemů s activkou než v Dotě, kde to je jediná věc, co je to s orby jediná věc, co je dělá nějak odlišnými. A v Dotě snad nejde o to jaké itemy si hráč postaví? No, když myslíš.
          • Taky proti tomu nic nemám. Ba naopak jsem rád, že aspoň vím co koupit. U doty mě to vadilo a ze začátku jsem měl problémy co a jak kupovat. (ještě se vám vysmáli jaká jste lama atd.) takže nevidím důvod proč by to někomu mělo vadit :)
      • Mluvím o inovaci hry, ne free2play. Mluvím o více statech ovlivňující hru jako Armor Pene, Magic Resist, Ability Power, Spell Vamp..., o rozličnějších spellech, implementaci run a masteries, o itemech, které nejsou většinou, tak černobílé jako v Dotě, o passivkách, které dělají hrdiny mnohem rozličnějšími, o propracovanější jungli a o větší potřebě map controlu.

        Hrál jsi to vůbec?
  • blbost
  • calwin
    nemal som možnosť vyskúšať si ligu páč som nemal dosť dobrých spoluhráčov a DIV safelow-safehigh predom dohodnuté tímy nepodporuje (battlenet)

    možno že si ťa niekedy najdem ak to môj procák utiahne ináč budem museť upgradnúť obávam sa... 1,8 vs 2,2 ghz už bude asi rozdiel :D
    • muzes kdyztak garena JohnyTheZik :D.. nehraju tam tak casto uz, ale tak muzes si s nama nekdy zahrat klidne..
  • pekný protiútok valve na diablo III :)
    • wtf?? Diablo nema s Dotou vubec nic spolecnyho..
      • len to že dota je spojovaná s blizzardom... a diablo je momentálne najpozorovanejší titul od blizzardu ktorý má takmer rovnaký dátum vydania... (aj keď to pravdepodobne nestihnú...)
        • Mam tam spatne napsanou vetu s tim, ze se zeptas hrace na dotu, jestli rekne blizz nebo opravdovy vyvojare.. moje chyba, neprecet jsem si to a myslenka se zmenila :D.. Myslim, ze chapes, jak to myslim...
        • Dota v dota komunite nikdy s blizzem spojovana nebyla. Je fakt, ze blizz uz pak vydaval patche i kvuli dote, ale tak to je tim, ze to je na w3. Nicmene pochybuju, ze kdyby ses zeptal jakyhokoliv "lepsiho" hrace doty (jakoze sam sebe za lepsiho povazuju :D), tak ti rekne eul, guinsoo, icefrog.. Predevsim ted teda icefroga. Ale jinak s ostatnim souhlasim, je fakt, ze datum vydani je podobny, nicmene nemyslim si, ze by podobny vydani nejak ohrozilo prodeje ty druhy hry.. Je to pro uplne jiny hrace..
          • calwin
            do blizzardu som samozrejme zahrnul aj icefroga aj keď s nimi nikdy nič spoločného nemal... ale blizzard si na hru tak či onak nárokuje kedže je to mód vytvorený pod hrou ich tvorby detto editor... (btw sám som dlhoročným hráčom doty už takmer od samého začiatku takže sa tiež môžem považovať za skúseného hráča :D ale myslím si že to je fakt ktorý zaváži akurát tak pri pive a poldecku v krčme :D )
            • tak my jsme v pick-lize na dl.com ted v div 3 a docela se dari a ggc nicime vzdy :D.. ale tak to je takova sranda, nejdulezitejsi je to nehrotit :D..
              ja bych to tak nezobecnoval, ale tak to je asi taky vec nazoru.. w/e mej se a potkame se v dote 2 :D:D..
  • Uz jsem cetl vcera. Tohle je pecka pecek vsech pecek. Tesim se jak maly decko *14* a vsadim svoje novy boty, ze nam Valve vytre zrak!
    • Jako vzdy.
      • Jj. Navic me docela dostava to jejich sebevedomi, ze rovnou napali hru, kterou nikdo (krome testeru a samo vyvojaru z Valve) nikdy nevidel, na prozatim nejlip zasponzorovanej turnaj co kdy byl, primo do soutezniho klani a jeste k tomu se v nem budou proti sobe rezat ty nejlepsi teamy z doty na W3 enginu... To je proste masakr kterej nema obdoby *8* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit