Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasněěěě
  • tak u prince me nikdy nenapadlo uvazovat o necem jinym nez o vektoru, u kreslenych adventur jako chapadla a opicarny presne naopak...
  • MikeR
    Může bejt, nejsem si jistej, proto to píšu v uvozovkách. Rozhodně Tentacle tak vypadá a ve FT tak vypadaj některý objekty. To že není grafika vyhlazená je daný rozlišením, pořád to může být technicky vektor. A minimálně Tentacle tímhle způsobem půjde předělat, ať už je v originále bitmapa nebo vektor. Jinak vektorová grafika je součástí her, do kterých bys to neřekl, postavičky v prvním perským princi jsou taky takhle řešený, to nejsou sprajty. Nebylo by se čemu divit.
  • Vektorová grafika ve Full Throttle a Day Of The Tentacle?
  • Tak to vyzerá parádne, vybavujem si vela o full throttle, som zvedavý najmä na tie reťazové súboje na motorke :D
  • hoši tak full throttle moje druhá originálka po CIV1.. takže remake sežeru!!! *1*
  • Na Full Throttle už nějaký obrázek venku je...

    http://i888.photobucket.com/albums/ac87/luisimage/FT_comp_zpsdcc02f6b.gif
  • Přesně tak.Akorát příště se mareši přihlaš.Psát jako anonym je pod tvojí úroven.
  • Full throttle? Sem s tým !
  • MikeR
    Tak tak, Tentacle má v podstatě "vektorovou" grafiku, to lze předělat do moderního kabátku a přitom dokonale zachovat původní vzhled. Full Throttle bude podstatně větší oříšek, tam se používá jak "vektorová" grafika (hlavně postavy), tak pixel art (většina prostředí). Nemusí to dopadnout blbě, ale na rozdíl od Tentacle jsou obavy na místě. Hlavně ať to nedopadne jako s Monkey Islandem. Udělat z Guybrushe Gaybrushe fakt nebyl nejlepší nápad na světě. Jako nic proti preferencím kohokoliv, ale hrát za motorkáře z baru Modrá ústřice se mi nechce. *1*
  • Řekl bych, že Monkey Island má detailnější styl, Day of the Tentacle je trochu jednodušší, vlastně jsou to jen jednobarevné plochy (něco jako starší díly Simpsonů). Tak jako tak se mi to líbí - takhle má totiž podle mě vypadat REMASTER - jen technicky zdokonalit původní obsah a zároveň nic nového nepřidávat.
  • Vždyť to vypadá parádně. Před pár dny jsem dohrál remasterovaný Monkey Island 2, udělaný v podobném stylu a s těmi pixely to není pravda. Na dnešních monitorech je to hnus, pokud se to nespustí v malém okně. Remaster na celou obrazovku je nádherný a vůbec nepůsobí jako tak stará hra.
  • Masamune_Date
    remaster takové 2d adventury, zbytečnost a vyhozený rozpočet
  • Sorry, ale vypada to hrozne, v tom rozpixelovanem to vypada mnohem lepe, kdyz se to byhladi tak to vypada hrozne nedodelane...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit