Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevěděl jsem, že TF2 je výhradně holčičí hra. - nepředstavovaly :-D
    Osobně tenhle pláč nechápu. Sám píšeš, že Tě to nikdo používat nenutí.
  • Tak když přijmu premisu, že slibovali rok, max rok a půl mezhi epizodami, tak vzhledem k vydání základní hry dvojky v listopadu 2004 to u první epizody naprosto dodrželi ( (vyšla v červnu 2006, to je rok a sedm měsíců), stejně jako u druhé epizody (říjen 2007 - to je 16 měsíců od první epizody), jen u té třetí ne.
    Jenže oni původně slibovali epizody každé tři měsíce, pak to vypadá trochu jinak.
    Každý, kdo ví, jaké potíže provázely vydání dvojky - krádež kódu a kompletní předělávka hry - chápe, v jakém kontextu ten slib s epizodami vznikl a proč. Dvojku totiž kompletně přepracovali za půl roku (!), takže se nedivím, že počítali s rychlým vydáváním epizod. Jenže při předělávce měli z čeho vycházet, měli již scénáře atd., kdežto na epizody nee. Sami už uznali, že epizodický obsah se ukázal být nešťastný nápad, že každá hra, byť datadisk, potřebuje u firmy, která chce vydávat jen AAA tituly, ne hry šité horkou jehlou, dostatek času na vývoj.
    Osobně jsem rád, že Episode Three ještě nevyšla a že každé tři měsíce ty epizody nevydávali.
    Víš, jak by to kvalitativně dopadlo? To by spadli s laťkou hodně dolů.
    Valve jediné ví, proč třetí epizoda není ještě na světě. Evidentně má být epickým vyústěním druhé části hry a nemohou to zkrátka ošidit na vývoji. Takže ať to klidně vydají až za dva roky, zato ať jde o příběh se vší parádou.
  • To by me taky docela zajmalo cim ze se tak blizz zmenil. To ze ma obrovsky kapital v podobe wow je naopak jen vyhodou, protoze ma mnohem vetsi finance a moznosti pri vyvoji jinych her. Viz SC2, nova hra od blizzu a porad pecka. To stejne plati i pro Valve, je pravda ze uz delsi dobu nic nevydali, ale kvuli steamu maji velke zazemi a moznost vpodstate jakoukoli hru vyvijet presne do podoby jakou chteji a nejsou nejak tlaceni vydavatelem s teminem vydani apod.
  • pravě protože vydavají tak malo a tak pomalu tak to žadny zazrak není. Spíše prodejní napady
  • tak to je nejvetsi blbost co tu je... Nevim co presne myslis tim premium uctem, jestli myslis nejakej ucet na serveru, kterej ti dava lepsi schopnosti, tak to neni vubec zalezitost Valve ale serveru samotneho, holt sis vybral blbej server, jestli tim myslis jiny zbrane, tak to taky neni pravda, zbrane by mely byt +- vyrovnane
  • Tohle mi zrovna na TF2 nevadí, protože to nepoužívám, itemy neměním. Ono to těm premium hráčům stějně moc nepomůže, žádnou extra výhodu to nedává, zabít jde pořád každej. Navíc si vezmi, jakej je TF2 fenomen v ohledu podpory komunity... o co zdarma nabobtnal od vydání, různý legrácky na helloween, soldier vs. demoman akce, atd. Takhle kdyby ke svým produktům přistupovala každá firma, měli bychom se jako hráči parádně :)
  • nelze nez souhlasit,half-life je legenda a vzor jak by mela vypadat fps.Dnesni prescriptovane hry by se meli ucit ,jak se maji scripty pouzivat.HL1 byla prvni hra ,kde se scripty pouzivaly ve vetsim meritku,ale pri tom si zachovali STRIDMOST v jejich vyuzivani,coz spouste dnesnich fps vubec nic nerika.Script strida script,do toho nejaka cool slow mo akce a zase script script.....
    Staricky HL strci vetsinu dnesnich fps do kapsy.Tot muj nazor *3*
  • Hanzales
    Já už EP3 ani nějak nevyhlížím. HL1 jsem dohrál asi tak 50x. Dvojka byla hodně vymakaná, ale tu jsem dohrál už jen tak 5x. (Když jsem celých těch pár let čekal na dvojku, představoval jsem si ji dost jinak, ale na kvalitě hry to nic neubírá. No a epizody jsem dojel sotva 2x. Mnohem více se těším na BMS, který pak asi taky protočím víckrát než HL2 s epizodama dohromady. Naopak jsem rád, že Valve zkouší i jiné věci a s tímhle šikulou, kdo ví co šikovného se na nás časem nového ještě vyrojí :)
  • ...HL2 genialna hra, pre mna v tom case herny klenot, kedze som predchadzajuci diel nehral. Po vydani hry slubovali jednu epizodu rocne (max. rok a pol), no nic nenaplnili, a HL2 EP3 je totalne fiasko. Stale v nedohladne, vydavaju ine tituly, spustili sluzbu STEAM, kde ide asi najviac ich financii. Keby chcelo Valve , tak nemusi ani jednu hru vydat a stale by vykazoval ohromny zisk.
  • Valve se stalo legendou již před 12 lety, kdy vydali Half-Life - jednu z nejlepších her všech dob.
  • Ta frekvence vydávání titulů má svý odpostatnění, já si raději i pár let počkám na jeden vyjímečný titul než hrát pořád dokola stejnou hru kterou někdo vybleje za rok vývoje. Tohle bych spíš oceňoval, že jim jde především o kvalitu hry než jen o ty peníze. Už dnes pověstný Valve time vždy vyústil v kvalitní produkt, ale je pravda, že s Episode 3 už to přehnali, tady to bohužel nebude jen o tom, že by tak dlouho pilovali hru samotnou, ale o tom, že hodně lidí přelili na Left 4 Dead hry a Portal 2 :-(
  • ale takove RDR jsem pravda nehral,takze to co jsem napsal je mireno pouze na gta
  • rockstar se vym gta podle meho preslapuje na miste,posledni gta ,ktere me bavilo bylo gta 3 a rekneme vice city,pak uz me to prislo furt to stejny a prestal jsem to hrat
  • Jedničkou je ale RockStar
  • ...hehe pricucnuti k penezim je bohuzial aj Valve a ine velke herne spolocnosti, staci si pozriet steam, ved Valve nemusi ani jednu hru vydat a ma obrovske zisky :)
  • Presne tak. Jeden hrac z premium uctom dokaze pokazit celu hru. Vas team vyhrava a k druhej skupine pride hrac co ma premium, ktori je rychlejsi, silnejsi a vy aj ked ste vyhravali o 20 bodov prehrade.... Toto je najvacsie sklamanie tejto hry :(.
    No jedna hra sa odpustit a preto je umna Valve stale na 1 mieste.
  • kostejnesmrtelny
    Chtělo by to drobet specifikovat. Konkrétně by mě zajímalo, čím Blizz býval a teď už není. Ale jak říkáš, každej to může vidět jinak.
  • o tom rpiccihntui k penezum nevim jestli znas Team Fortress 2 pro me uzasna onlinovka pak se ve hre zacaly obevovat specialni itemy - Zbrane pak Haty (klobouky) a ted je z toho spis Hat Fortress 2 coz ej skoda dokonce uz maji ve hre i catalog a za eura pres kartu si muzes kupovat itemy jasne nikdo te nenuti ale rozhodne to neni to co si mnozi z nas predstavovaly ze ve hre kdy bude :/ samozrejme Valve neodsuzuji nahodou je to muj oblibeny vydavatel her
  • Valve > Blizzard. Valve mi připadá mnohem přátelštější a svým specifickým Valve-humorem v dobrém smyslu střelenější.
  • ja jen osobne doufam,ze nebude blizzard nasledovat i v tom co se z nich stalo nedlouho po vydani wow a pricuchnuti k penezum.Podle me uz davno neni blizzard to cim byval.Ale to je jen muj osobni nazor a ostatni to muzou videt jinak *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit