Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takze ted jsem se dozvedel ze mam beta key na RIFT... chci vedet kolik byste mi daly kdybych vam ho prodal jestli se mi to vyplati. *3*
    • lol predavat beta key, ktory sa da lahko ziskat zadarmo.
  • www.rift.wgz.cz
  • Dá se ještě sehnat někde klíč do bety (jestli ještě běží)? Jestli někdo má vyzkoušeno a už betu nehraje, napište mi na ICQ 491791025. Jinak pokud hledáte opravdu revoluční MMO, tak si počkejte na Guild Wars 2. Zatím to vypadá na opravdu kvalitní a zábavnou hru.
  • uz se mi patchuje beta tak uvidim,ale oproti tere ktera prinasi mnoho revolucnich veci to moc nadejne nevipada.Uvidim jaky to bude ,ale za tode platit asi ne.
  • Hra je graficky mnohem lepsi jak wow. moznost skladat si povolani z nekolika je taky zajimavej napad a co tyce tech portalu tak je prijemne obohaceni i tak zajimave hry
  • Vypadá to pěkně ale když za to chtěj peníze no nevím. . .si muzu zahrát wow nebo aion a bude to defakto to samý jen to bude jinak vypadat a hlavně to bude zadarmo. Podle mě tam bude žhavou novinkou jen ten systém bran a i ten mě nějak teda neohromil xP souhlasím s kim jen proletí. . .
    • vetsina her je placena stim nic nenadelas. WOW je ohrana hra a uz toho moc nenabidne, RIFT mi oproti WOW prijde graficky mnohem lepsi a herne taky. AION je velkej pruser NCsoftu a vetsina lidi co tam slaz rychle odesla.
  • Koupim V.I.P beta key .) nebo ucet do bety. ICQ 232 707 356
  • Nemate nekdo RIFT V.I.P key nebo ucet do bety ? Koupil bych kdyztak icq 232707356
  • Will I have to buy a subscription to play RIFT?

    Yes, you will need to buy a monthly subscription to play RIFT. However, the exact price is still being determined and will be announced much closer to game’s launch.

    V překladu:

    Budu muset platit poplatky, abych mohl hrát?

    Ano, budeš muset platit měsíčně aby jsi hrál RIFT. Každopádně, přesná cena je stále rozhodována a bude ohlášena blíže k datumu vydání hry.
  • kde mam stahnou tu hru ??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit