Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm... pěkné, něco jako woko, ale o hodně lepší mi to připadá, no nechme se překvapit. Snad brzo po vydání bude free server...
  • A ja uz si to za hodku a pul zahraju :D
  • Popravdě tomu vůbec nevěřim minimálně po první půlce videa sem nevěřil, posledni slova ve videu zněla něco jako the world is revolutionary a U can find there everything u want, by mě zajímalo jak autoři vědí co tam chci najít :D ale to sem nechtěl říct spíš já nevim co na tom bude revoluční? A nebude to revoluční až moc že to zas nikdy nebude chtít hrát jako to bylo u darkfall? Já nevim no chtěl bych konečně mmo s origináplníma characterama a povoláníma a já nevim proboha co tady mám řikat jak chtěj prostě dělat další typický mmo vedle guild wars 2 a podobnejch her kterejch je plno už z toho začíná být ohrané klišé, takže řeknu to co vždycky držím palce a hlavně to nepo...te :D
  • Hodně mi to přípomíná Dragon Age XD
    Vypadá to dobře ale hlavně záleží na hratelnosti.
    Například sem si koupil AION a hral jsem to ale moc mi nesedlo to ovladaní.
  • No vypadá to zajímavě ale chtělo by to méně světýlek a více krve
  • Hra vyloženě špatná nebude. Otázkou ovšem zůstává ten dynamický content v podobě otevírajících se bran... ačkoliv je to hlavní marketingový tahák autorů, zdá se to být nebývale nudné. Osobně se mi moc líbí systém souls, kde si kdykoliv respecnete na cokoliv v ramci typů classů.
  • další hra co kolem jen proletí
  • Po jednom videu těžko soudit, ale nevypadá to zle. Pokud mě vyberou do bety, jsem ochotný jim to otestovat :) Bohužel o platebním modelu jsem se ještě nikde nic nedozvěděl.
  • Bude se za hraní platit nbo to bude free?
    • sleepless
      Hra bude fungovat na bázi klasických měsíčních poplatků...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit