Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím! Sesumíroval jsem všechny známé a neznámé informace o Skyrimu do jednoho článku.

    http://blog.sablatura.info/hry/the-elder-scrolls-v-skyrim/
  • a půjde si tam vytvorit hrdinu ? Porad nabyvam dojmu ze ten "viking" je pevne dana postava..stvalo by me to, zvlast kdyz uz bych se nemusel stydet hrat za orka...vite prece jak vypadali v oblivionu :-D ...Jinak se fakt hrozne tesim, nadherny prostředí, draci, slibnej pribeh. Akorat me zase desi to levelovani s postavou, v oblivionu to byla hruza když vas i na konci hry mohlo sejmout ubohy prase :/
  • To se mi zdá nebo skály a vůbec textury prostředí vypadají jak ty v Oblivionu?
    • Nezdá. Akorát je to tak líp nasvícený....
  • Ještěže to vyjde relativně brzo. Čekání na Skyrim zkrátí nový Deus Ex, čekání na Deus Ex zase Zaklínač. Pak do toho nějak vložit ještě nové MaM:Heroes a je opravdu se na co těšit.
  • Core
    S každým dalším dílem vypadá příroda krásněji a přesvědčivěji. Osobně asi nejvíc ze všeho dám v rpg právě na přírodní scenérie. Oblivion mi kdysi ze screenshotů vyrazil dech a Skyrim vypadá zase o řád lépe. Pěkné. Nicméně TES série mě nikdy nechytla...
    • Tak tak, at žije Gothic I a II. U ničeho jiného jsem se tolik nebavil.
    • Možná je to ze stejného důvodu, jako u mě (hovořím o Oblivionu). Je dost přihlouplá a nelogická. Snad se vývojáři inspirovali Obsidianem a bude tomu u Skyrimu jinak.
      • Proste vice detska. Teto herni serii by prospelo mit trochu dospelejsi svet (jako treba F:New Vegas), ale osobne tomu neverim. Bethesda si potrpi na nizky rating u svych her. I tak se ale tesim
        • Morrowind byl dospelej hodne
  • Odulin
    Jen na máloco se vždycky těším, jako na nový díl série Elder Scrolls.;)
  • se tesim asi vic jak da diablo 3 :-)..vypada to opravdu moc dobre zatim.

    sem zvedavej hlavne na prekopanej vyvoj postavy.....doufam ze to nebude moc zjednodusene.
  • Vývoj téhle hry moc nesleduji, ale čím více se o ní píše, tím více mě to láká! Jsou už známy nějaké HW nároky a jak to bude s lokalizací do CZ? Je to macek, tak s tím moc nepočítám. :-( Asi to bude trhat pajšl HW na kusy, co?
    • Podla toho, ze to ma bezat aj na xboxe tak si myslim, ze poziadavky bude mat primerane dnesnej dobe.
  • "Ve hře vás jinak čeká přes sto dvacet dungeonů " Snad to nebude prez 120 dungeonu, ktere si budou podobne jako vejce vejci :-/.
    Kdy si uvedomi, ze copy/paste dungeony & jeskyne jsou velke zlo zabijejici hratelnost.
    • MrSanta
      Ve Skyrimu by se už styl copy/paste objevovat neměl. Na dungeony a podobné radosti mají speicální tým, který je znatelně větší než byl ten pro Oblivion. Přesné číslo takhle z hlavy nevím a teď nemám čas to hledat.
      • Speciální tým? Mám pocit, že mají speciální ty na každý aspekt. Bohužel to pak neladí dohromady. :)
      • V Oblivione to mal na starosti tuším jeden človek, teraz by ich údajne malo byť osem.
  • Ať už nic neprozrazujou-to se nedá vydržet:-DD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit