Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Takže už to bude +- MMO dobré

  • Jez3vec

    Ta EA to nechápe...

  • kolikrát ještě bude hráčská obec tolerovat přešlapy EA, resp. Bioware?

    Vyšel ME: Andromeda - velký neúspěch- Ne že by to byla špatná hra, mě se celkem líbí, ale není to prostě AAA titul, na který byly lidi od Bioware zvyklí.. Po vydání a negativních recenzích EA přišlo s tím, že recenze byly přehnané, že hra je dobrá a že lidi nevidí potenciál, či podobné sra.. kecy..

    Vyšlo Anthem - velký neúšpech- Ne že by to byla špatná hra, mě se celkem líbí, ale není to prostě AAA
    titul, na který byly lidi od Bioware zvyklí.. Po vydání a negativních
    recenzích EA přišlo s tím, že recenze byly přehnané, že hra je dobrá a
    že lidi nevidí potenciál, či podobné sra.. kecy..

    Vyjde Dragon Age 4 - co asi bude následovat..

    už je konečně ten čas, kdy se hráči ozvou a budou prostě NEKUPOVAT hry od EA? co hra, to problém.. jen prachy..

    • species

      naivko, bioware neni ani zdaleka prvni obeti EA. Koukni se na bullfrog, westwood, maxis......

      • proto jsem psal


        NEKUPOVAT věci do EA


  • Jen ne online! Oni to proste musi znicit. Ja chci stary klasicky RPG. Dragon age je moje srdecni zalezitost. A oni mi ji takhle chteji zlikvidovat?! To nejde! 

    • Knifer

      Ředitel EA jasně řekl že single hry nemají budoucnost takže všechno bude online. GoW,Horizon, Spiderman, Sekiro..atd jsou jen vyjímky co určitě nic neznamenají

      • uzivatel1982

        Tak hry jako služba je pro EA mantra u které čekaj, že jim bez práce bude dojit prachy. Pro normální hráče je to o ničem, protože hry jako služba jde použít jen u pár titulů a na omezený počet žánrů a i tam je to věsměs vždy na škodu. Jen mi příjde divný, že i po tolika problematických hrách s tím dál pokračují. Bioware by měl někdo odkoupit a zkusi jim nechat tvůrčí svobodu a aby dělali hry, kterými si dřív nabrali hráčskou základnu. A podle reakcí a uspěchu třeba Kingdom Come je ve světě po klasických hardcore RPG pořád hlad. Nad DA bych ještě hůl nelámal. Ve výsledku je to ještě v dost ranném stádiu vývoje a třeba to nakonec dopadne líp než se čeká. Jen škoda, že spousta kreativních a zkušených lidí z vývoje odešlo pryč. To, že používají Frosbite a některé věci co se v něm naučili u Anthemu by na škodu být nemuselo. Anthem byl průšvih kvůli mnoha jiným věcem. Když udělají něco na ůrovni Inquisition v grafice Anthemu u které nebudou mít jen pár měsiců na vývoj, tak by to mohla bejt i slušná hra. Online složka hry snad bude jen volitelná pro lidi který by o ní měli zájem. V tuhle chvíli jsou to všechno stejně jen spekulace. Celý článek už od Kotaku my příjde jako takový Clickbait. Očividně uspěšný, tím jak to přebírají weby po světě.

  • species

    Vim jak se citite fandove biowaru. Ja si tou samou spiralou prosel pred par lety s Westwoodem. Uplne stejna pohadka. 

    • Jo, kdyby před pár lety. Čas utíká a už to je docela dávno.

      Westwood zavřeli v roce 2003. A podle mě to byla velká ztráta a začátek konce nejlepší éry PC hraní.

      Dodnes mám a hraju jejich klasická dílka. Dune 2, 2000, Emperor, CnC 1,2 RA 1,2 , Blade Runner

      Všechny hry mám v bigboxech z originálních edic, ještě když to nehýzdilo logo EA. Můj poklad :)

      • uzivatel1982

        Pěkná sbírka...Jen u C&C i RA jsem měl rád hlavně první díly. Jen jak jsi je zmínil, tak jsem dostal chuť si z nich po letech dát kampaň. Stejně některé hry se dají hrát pořád dokola i dnes.

        • species

          joo jo puvodni red alerty jsou pecka. Dvojku jsem dohral nedavno :>


          Nicmene i tak memu srdci lezi nejbliz Tiberian sun ;)

          • uzivatel1982

            No v té době jsem byl radikalní a tiberium sun mi přišel jako moderní sr..ka:). Ted zpětně ho mám vcelku i rád. Moc nemusím RA2 a RA3. Ale první command a ra jsou prostě etalon rts. Multi v RA95 je překvapivě dobrý i dnes.

            • species

              tak to jsi asi starsi generace :D Ja vyrustal prave na tib sun a RA2. Moooozna bych dal jeste pass tomu datadisku na generals, Zero hour, takovy posledni zaskubnuti westwoodu bych rekl :(


              Jinak ale asi vidim odkud vychazis, precijen RA2 mel docela "kreslenou" grafiku oproti jednicce. Puvodni C&C mam original ale nikdy jsem nedohral, za me je tibsun jednicka :D

              • uzivatel1982

                Reakce na příspěvek:

                No kdybys našel čas, tak doporučuju dát kampaň prvního c&c. Pokud možno Gold edici, která se dá rozběhnout i dnes. Pořád je to zábavné a dá ti to základ do lore. 


                Generals je asi nejlepší díl z těch "nových". Angry mob byla moje oblíbená jednotka. Celkově tematicky slušný díl. Pokud jsi fanda rts doporučuju i joint task force. Sice to není westwood, ale je to pecka. 




    • skaven

      ale ved bioware uz je davno mrtve, zacalo zomierat pri vyvoji ME 3, a zomrelo tesne po nom.


      • Derp_1337

        Napiš to přímo: Bioware začalo umírat na konci vývoje ME2, když se tehdy nechali odkoupit od EA.

  • Sem netusil ze neco co se tyka her muze takhle zabolet...

  • Opat niekolko rokov vo vyvoji a opat nevedia co to vlastne ma byt a zase nejaky restart, ktory bude teraz vystavany na zakladoch Anthem ...

    Dalsia cierna diera od EA a necudujem sa im, ze chcu vytrieskat z toho co najviac penazi... budu mat co robit aby sa im to vratilo ...


    Apex im zaraba nad ocakania ,tak teraz budu tlacit tento herny model- "hra ako sluzba" vsade...Streamerom zaplatia opat miliony € a opat si mozu vsetci na konci roka rozdavat odmeny. Zatial mi hraci, ktory cakali konecne SP hru budeme citat PR clanky o tom, ze toto sme predsa chceli...

  • Knifer

    Takže jeden provar ve sféře live service her jim nestačí. Dobře takže pohřbí další značku stejně jako Mass a pak budou dělat že nechápou co se pokazilo. No doufejmě že je další průšvih nakrkne natolik že EA zustane jen u sportu 

  • Nebojte se, YouTubeři natočí zase nějaký cool videa, kde budou křičet do mikráku, děcka si tuhle blbost budou kupovat a prachy se jen pohrnou, tohle je bohužel čistá nabídka a poptávka v praxi......Bohužel pro nás, normální hráče :/

    Škoda, původní koncept vypadal prima (hodlali zmenšit svět! :O), ale za tohle jim nedám ani halíř.

  • iSpirit

    tak snad tam budou lootboxy a nějaký easy mod by se taky šikl.😉

    • Ronox

      A hlavně srozumitelný tutorial 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit