Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Najlepšie by bolo keby DA3 nadvezovalo na predchadzajuce diely.
  • Oh please, hádejte se tu kdo kolikrát hral Baldur's Gate -_-

    DA2 naplnil má očekávání a nevěřím že jste tady všichni až tak znechuceni vyskakujícím trashem odnikud. Nalháváte sami sobě že vám to strašně vadí, až vám to nakonec vadit doopravdy začne -_-
    Já hrál DA2, protože ten masterpiece co to nastartoval vytvořil krucifixiální svět, který jsem žral všema třema očima. Na třetí díl se těším, protože jsem zvědavý jak posune dějovou linii, ne protože doufám, že zlepší reputaci celé série -_-
    stali se z vás kritici, kteří soudí hru "špatná / horší".
    Sincerely all yours, Dave
  • mna začína štvať ten ich ikonický rozmer, načo potom dávajú do hry rôzne veci ktoré môžu herovia na seba navliecť (DA2 nie) ked sa to nikde neprejaví to nemá ani význam tam dávať nech rovno na začiatku nakreslia nejakého hera ktorého uvidíme až do konca ked sa na hre skoro nič nemení tak to asi nikoho nebaví
  • Warden zmizel, Hawke zmizel...ve trojce by se mohli potkat *1*
  • Bioware by znova malo pohladat svoje stratene gule a urobit hru hlavne tak aby s nou boli spokojni oni. Ono si to svoje publikum najde. Ak sa chcu zavdacit masam, nezavdacia sa nakoniec nikomu. Ale po DAII ma uz tento titul nezaujima...
  • MrSanta
    Mě baví oba díly a na další pokračování se těším. Líbí se mi rozhodnutí BioWare ponechat u každého společníka vlastní vzhled oblečení / zbroje. Když se vyvarují známým chybám z dvojky, tak u mě není co řešit. Doufám, že se bude hrát opět za nového hrdinu. Větší svět a rozvoj konfliktu templů a prskavek se mi zamlouvá.
  • PO II dilu pro me DA upada v zapomeni.
  • Mozna by se na tu dvojku mohli vykaslat, maximalne z ni pouzit nejaky modely postav ale to je asi tak vsechno. Spis udelat pokracovani skvele jednicky. Protoze dojku bych si znova nekoupil ani nezahral. Jednicku a datadisk jsem hral nekolikrat.
    • Ja to dohral asi 11x a porad mne bavila.
  • No nevím, tak jak jsem měl rád DA:O i celý Dragon age svět mi sedl, tak po vyzkoušení DA2 mi to dokonale znechutili, podle mě by DA3 měla začít probuzením vaší postavy z DA:O , která by řekla : "Měl jsem strašný sen: byl jsem v nějakým hnusným městě, ze kterýho jsem nemohl nikam odejít a všechno tam vypadalo stejně, tak jsem tam pořád pobíhal po schodech a na každým místě jsem byl nejmíň 10x a furt na mě jen tak z nebe skákali nějací mamrdi, co mě chtěli zabít a tak jsem taky musel skákat a ať jsem se rozhodl jak chtěl, vždycky to dopadlo stejně. Fuj to jsem rád, že jsem se probral, tak kde jsme to skončili.."
  • Celkem by mě zajímalo, co se dále dělo s Wardenem, i když se obávám, že bez masivní rány obuškem do hlavy a totální amnézie by se to neobešlo, protože na konci Awakening konkrétně můj Warden p*děl firebally a škytal lightning bolty. *4* Naopak Hawke je mi lhostejný.
    • Hairy_Ass
      To už je problém většiny rpg hrdinů. Někde (ve většině případů) to řeší tou amnézií, zraněním atd (ME2). Jinde na to rezignují, a dělají jako by nic (Zaklínač 2). Nebo taky nechají hrdinu zmizet/zemřít a nahradí ho jiným (DE2). Warden byl na konci mega silnej slavnej přemožitel Arcidémona. Podobně jako se Shepardem z ME by u něj musel přijít nějaký ještě víc epický úkol. V obou už to moc víc nejde - Shepard by musel zachraňovat celý Vesmír a Warden asi celou sluneční soustavu (Svět v podobně zastavení Nákazy už má úspěšně za sebou). *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit