Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skaven123
    "Dá se tedy říci, že se vlk nažere a koza zůstane celá."
    :tazko, 1 som kupil a odvtedy Bioware nepodporujem, DA uz nikdy viac s tymi supa novymi trendami
    • skaven123
      som sa snazil spocitat BG2 ma cca 300 kuziel(divine aj arcane)
      DA1 do 100 :/ z toho pouzitelny cone of cold a stonefist alebo fireball
      dalej assasini v2jke su taki silni zevraj tankovia su Bcka...
      a zbytocne uz pisat, vsetci co to hrali tak to vedia

      tolko ku taktikam
  • Black_Hand
    to "hello" v krvi je naprosto dokonaly :).
  • rancor1223
    Ok, mě se líbily oba díly, každej měl něco do sebe. Těším se.
    • Tolik chyb! Oprav si to.
    • Asi tak. Oba díly měly svoje. To, co zprasila jednička dvojka napravila, a to, v čem jednička byla dobrá, zase zprasila dvojka. Jestli se z toho poučí do trojky, tak se máme na co těšit.
      ________________________
      * Jednička: Určení zranění při počátku útoku, ne při zásahu (lze udělit zranění mečem i postavě, která už dávno stojí na druhým konci místnosti). Nevyvážený dialogy, místy vícero lákavejch variant, místy žádná, za kterou bych se nemusel stydět. Hlavní hrdina nastrčenej panák bez osobnosti - chybí dabing. Příliš epic a hype.
      * Dvojka: Repetetivní prostředí. Odfláknutej level design. Bugy grafický/příběhový - postava dokáže vrhat vlastní stín ve stínu budovy, po-questovej dialog na začátku questu atd, atd... Po boku Far Cry 2 nejhorší systém respawnu nepřátel. Zaměřování plošných útoků a nemožnost vyzoomovat "stropem dungeonu".
  • Lars
    No, zatím to zní zajímavě.Pokud hodlají vzít to nejlepší z obou dílů, pak by to nemuselo dopadnout vůbec špatně. Uvidíme, jak se to vyvine...
  • MidnighT91
    Jedničku jsem dohrál asi 6x, dvojku jsem neměl odvahu ani stahovat...Takže výsledek bude že u trojky vydržím max tak na 2 dohrání, jestly jí vůbec budu mít potřebu dohrát...
  • enchantment?
    • Cahir
      enchantment!
  • Preed
    No snad sa poucia,na margo toho boja to imho potrebuje hodne vylepseni,friendly fire bol uplne spraseny nielenze na nizsich obtiaznostiach nebol ale aj ked bol zapnuty tak vdaka nejake debilnemu nepomeru hp mojich hrdinov a hp protivnikov,museli davat moji hrdinovie velky dmg aby dokazali protivnikov zabit ale zaroven mali malo hp proti dmgu co davali,cize ked som si nahodou trafil party nejakym relativne slabym aoeckom co pritovnikom ubralo tak 1/10 hp tak sa kludne mohlo stat,ze moji borci dostali instant kill,nehovoriac o klasickych veciach ako spawnovanie z luftu,diverzita nepriatelov a podobne ale to uz asi budu riesit tie DLCKa a tiez som dost nepochopil ulohu nepriatelskych magov v DA2,furt boli v nejakej ''invincible'' guli a nedalo sa s nimi nic robit,sem tam to vypol zacastil 1 spell a zase a potom ked vsetci umreli tak zacal bojovat,no imho maju co dohanat,boj z mojej strany bol imho lepsi ako v DA:O lepsie animacie,vyzeralo to epickejsie aj rozdelovanie bodov do abilit sa mi pacilo ale to jeden z mala plusov co ta hra mala,no snad to dopadne dobre..
    • Mas taku zaujimavu vec v menu kde mozes menit obtiaznost a oto ide ak si davas obtiaznost nightmare, su aj take triky ako tahanie za steny, pouzivanie control spellov ci pouzivanie disspelu na magov v guli :D ...
      DA:O - boj bol pomalsi ale lepsi kedze islo o pripravenost a vyvazenost a spawny boli prevazne normalne a pernamentne.
      DA:2 - boj bol naspeedovany, spawny nepriatelov boli otrasne bud vyskakovali ako aladinovia z striech alebo sa objavovali ako neviditelna armada ...
      • Preed
        To,ze sa meni obtiaznost samozrejme viem,hral som na nightmare vacsinu casu,chcel som tym len povedat ze friendly fire by mal byt zapnuty stale alebo by sa zapinal/vypinal samostatne nie na zaklade obtiaznosti a to,ze bol debilne urobeny je proste fakt,ohladne toho dispelu,samozrejme viem,ze tam je,ja som sa akurat cudoval nad AI akym bol urobeny ten mag,prides do boja,mag vycasti na seba bublinu,20 sek stoji a nic nerobi,zhodi zo seba bublinu,vycasti 1 spell,nahodi bublinu,stoji 20 sek a opakovat az nepobijes vsetkych jeho kumpanov a potom zacne normalne bojovat a co s tyka toho boja,tak som pisal,ze sa mi pacilo ako ten boj prebiehal a vyzeral z mojej strany,postavy mali lepsie animacie,cele to vyzeralo ''epickejsie'' a krajsie,to ze boj zo strany AI bol debilny -> spawnovanie z luftu,malo druhov nepriatelov som pisal tiez
  • kéž by dvojka nebyla ,ale hold už se stalo *9*
  • Že by? Že by? Ne, neuvěřím, dokud neuvidím, ale pokud to vážně hodlají udělat takhle, tedy smíchat lepší části obou, což podle toho, co zde vidím hodlají, pak zbývá jedině zvolat haleluja! Jen aby se dokázali ubránit tlaku EA mít každé dva roky novou DA hru, slovy klasika tedy: "Vyvíjejte, chlapci, vyvíjejte a až budete mít kvalitní, odladěnou, neodfláklou hru, přijďte, zúčtujem spolu!" *1*
  • hlavne at udelaji normalni hlavni postavu a ne nejakyho egoslava

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit