Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Doufám, že se poučili z chyb dvojky a trojka bude zase stejně dobrá (nebo lepší) jako jednička.
  • nekromant33
    Jsem na to zvědavej, dvojka mě i přes viditelný nedostatky bavila, byl to trochu experiment, ale minimálně příběhově byla zajímavá. Krok k otevřenějšímu světu je fajn. Doufám, že se bude týkat i dalšího Mass Effectu.
    • ME by mel byt mmorpg. Potencial na to ma. ME by nebylo ME bez Sheparda a toho podruhe krisit by uz bylo trapne. Ras je tam dost, nic otevrenejsiho nez vesmir asi neni, takze uz zbyva jen aby se do toho nekdo pustil.
      • Nie nie nie. Prosim len nie dalsia seria (vid elder scrolls) pokazena nejakym mmorpg paskvilom..
      • jezis jen to ne, další mmo z nekonecny rady.
        • Je mi jasne, ze by to spousta lidi neprekousla. Ale oc horsi by to bylo, nez stokrat nastavovana kase do ktere by to v pripade dalsich dilu stejne smerovalo. Tak at treba udelaj dalsi singl, ale ani mmo by nebylo spatne. Rozhodne bych sel do obou.
          • ne dufam ze uz ziadny ME nebude, vsetko co by nasledovalo po tych "uzasnych" koncoch by nemalo zmysel, a prequely by to fakt zaklincovaly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit