Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    To snad jo. Ostatně i DA2 měl obdobné konzolové ovládání, ale PC verze měla action bar.
  • Magister_Peditum
    Chtělo by to ukázat ovládání i u PC verze.
  • Vypadá to dobře ,animace a grafiku mají zmáknutou, ted už jenom spád a děj hry ,ale myslím že i to se povede na tuhle hru čekám dlouho spíš na co se netěším budou další kvanta dlc co budou vycházet ale pro mně dlc nikdy nebyli nějak důležitý ,dlc mám rád jenom v multiplayerových hrách nové mapy,zbraně atd
  • Já stále (naivně) doufám, že těch spellů bude víc, a že PC verze bude mít klasický action bar jako DA:O.
  • S tahovým soubojovým systémem jdi někam ;-) v DA:O mělo pozastavování smysl, hra byla o hodně těžší než DA2 a podle toho co vidím tak i DA:I.

    V jedničce si spolubojovníci dělali co chtěli jen když si je měl blbě ( neměl vůbec ) nastavené, pokud sis dal tu několikaminutovou práci a nastavil sis jejich chování, tak to bylo bezva.
  • Přijde mi, že pauzování v Dragon Age (a už úplně v tady tomto) nikdy nemělo úplně své místo. Resp. že to tam bylo vnuceně vecpaný, aniž by se k tomu ten soubojový systém hodil. Člověk nikdy nezískal úplnou kontrolu nad bojištěm, protože nemohl ovládat všechny čtyři bojovníky zároven a tři z nich si obvykle dělali, co se jim zachtělo. Kolem a kolem si stejně myslím, že nakonec budu ručně ovládat jen mága a ostatní nechám, at si tam rubou nepřátele sami a zapauzuju jen ve výjimečných situacích. Je to škoda, Dragon Age by podle mě neskutečně slušel tahový soubojový systém
  • X,Y,B tri spelly na char, super hyper cool. Casual consolists approved ! *11*
  • Jesper666
    Konečně! Na tohle video čekám od doby co DA:I bylo oznámeno :-D má víra v DA:I byla o trošičku víc obnovena!
  • TheGGG
    Snad to nebude úplná bída. Bioware mají dost kolísající kvalitu.
  • Lotr
    Nu a teď ještě aby to mělo ve hře smysl.
    Může to být stejně jako v DA2 nesmyslná funkce. Pro správné a nebudeme si nic namlouvat dobré fungování jakéhokoliv taktického systému je potřeba aby hra "spolupracovala".
    Žádné náhodné spawny nepřátel seskupující ze střech nebo ještě lépe z oblohy. Pak totiž jakákoliv taktika nemá smysl a formace jsou jen ozdoba.
  • To bude zase nolife az to vyjde :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit