Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no bodejd tahle mladsi segra ME neni nic jineho nez fantasy ME v horsi grafice*11* coz opravdu nechapu, kdyz prvni dil vydali az po ME2
  • Tohle vazne nechapu.
    Proc strkat MP do kazde hry a za kazdou cenu,i kdyz se to do te hry naprosto nehodi.
    Je to naprosta zbytecnost,kdyz stejne clovek nenarazi na jediny server uz par mesicu po vydani.
    Kdyby radsi ten cas venovali jinym vecem.
    Vetsina tehle "hybridu" ,kde se MP narouboval bez nejakeho smysluplnejsiho duvodu,se stejne v MP nehrajou dele jak par mesicu po vydani.
    • A multiplayer u Neverwinter Nights byl co? By definition je "mulitplayer" základem RPG hraní. Slézáním se nad pen&paper to všechno začalo. Teda pardon, dnes je moderní pojem "tabletop"
      • smejki
        tabletop je i "člověče, nezlob se". PnP RPG je tedy podmnožinou tabletop her. Nepleť si pojmy s dojmy
    • No je to zajímavý přístup. :-) Udělají první díl pouze single stavěný na RPG základech, má úspěch tak udělají druhý díl, který je stavěn na akčních základech a když si hráči stěžují tak udělají trojku s multiplayerem a tím se to všechno vyřeší přece! :-D
      • druhy dil stoji na dost podobnych RPG zakladech jako jednicka. Jen je hnusne (az nevkusne) provedenej, animacne prestrelenej, orezanej o dost cinnosti a neskutecne, ano neskutecne odflaklej (dungy mesto - skyrim je proti tomu poctiva prace na entou i pri tom rozlehlym svete). Jinak trefny
  • Preed
    Mna by skor zaujmalo preco urobili DA:O a datac ako dost dobre RPG a cele to teraz kurvia,asi aby sme videli,ze su schopni robit dobre hry,ale jebu na to radsej daju multiplayer do povodne pauzovacieho RPG..
  • Kdyby raději vyladili single player - po druhém dílu by jim to snad mohlo dojít.
  • Okamžitě se přestaňte rozčilovat, podle průzkumů, které si v Americe nechala EA udělat, multiplayer 90% z Vás chce a kdyby tam nebyl, hru si nekoupíte, tak ticho a předobjednávat.... *1*
    • Samozřejmě. Už pár let se musím dívat do průzkumů, abych vůbec věděl, co vlastně chci.
      • Ty to jeste nevis,ze tvurci vi prece lepe,po cem tve srdce touzi,nez ty sam? *1* Oni to s nama mysli dobre.
  • No tak pokud si dobře pamatuju, tak už Dragon Age 1 měl mit coop multiplayer, který tam ale nakonec nedali. Ve hře jsem dokonce našel hrob u ktereho bylo napsane "RIP Multiplayer".

    Jestli to nebude povinna čast hry, tak si myslim že to nebude tak hrozne. Projedete single a třeba se ještě něco dozvite v coopu a k tomu s kamošem.
    • Ani mi snad nevadí přítomnost multiplayeru ve hře, ale to že to odvádí tvůrce od vyladění singleplayeru.
      • Máš naprostou pravdu. Multiplayer by mi vůbec nevadil, kdybych měl jistotu, že singl bude výborný. Přesně takový strach mám z ME3 a teď navíc tohle.
      • tak to zase zaleži spiš na nich, jestli si daji zaležet na singleplayeru a k tomu jako + daji multiplayer nebo jestli single nechaji tak jak byl a nic nezměni a k tomu daji multiplayer protože zrovna dneska je v modě..
  • Tak a další "RPG" jde směrem ke slavnému multiplayeru sbohem Dragon Age, Sbohem Mass Effecte3 sbohem, kterákoliv singleplayerová rádoby propracovaná hro se zbytečným multiplayerem, budete mi chybět, počkat vlastně nebudete jdu si zahrát vaše první díly a jdi do haj*lu EA, ty který vysáváš dobrá herní studia a cpeš do nich své pitomé marketingové nápady. Super práce. *16*
  • DarkHawk
    MP v DA3 bude bonus, tak jako coop v ME3.
  • smejki
    [joke]Už to pádím předobjednat![/joke]
  • Cahir
    Ježíši, to je zase plno keců. Multiplayer mělo i Baldur's Gate2 i NWN. A ublížilo to? Neublížilo. Tak vidíte.

    Pro mě je mnohem zajímavější ta zpráva o novém enginu.
    • NWN 1 je jedna z mých nejoblíbenějších her :D . A NWN multiplayer hraje ještě dnes plno lidí.
    • Jestli to ublížilo NWN? Hmmmm to je otázka pohledu. Tomu kdo chtěl hrát single ano protože původní kampaň byla naprosto prázdná, datadisky už se polepšili. A tomu kdo chtěl hrát MP rozhodně ne protože to byl nejlepší zážitek, ale serie DA začala jako single only, kdežto NWN byla nová značka.
      • Cahir
        Model je skoro stejnej, stejně jako u všech her od Bioware. Navíc mají s mutliplayerem zkušenosti, tak o co jde?

        Jestli implementace mp do NWN byla příčinou slaboučké kampaně je hodně diskutabilní otázka a nemyslím si, že si zde mlže kdokoliv z nás nárokovat právo na pravdu.

        Mimochodem, jsem rád, že se našel alespoň jeden člověk, který se mnou sdílí přesvědčení o NWN. *1* Podle mě jejich nejhorší hra.
        • Takto - NWN - minimálne aspoň jednotka bola od začiatku robená ako multiplayerová hra a singleplayer tam bol len do počtu - čo napokon aj bolo vidno - singleplayer bol aspoň pre mna veľmi slabý - predovšetkým tým že ste tam boli skutočne single :-) - a je to jediná hra ktorú som od bioware (okrem DA2 ale o tom inokedy) nedohral do konca. Multiplayer (na ktorý bola hra cielene zameraná) bol zase naopak fantastický a v podstate pararelné svety fungujú aktívne dodnes.. No a naspať k správe - mna tiež najviac zaujala informácia o frostbite (!) engine. Len sa teraz veľmi modlím aby elfovia nevypadali ako tí domordoci z avataru bo to bol pre mna imho najvačší elf-fail v histórii všade ever..
          • Cahir
            Ano, dočetl jsem se to tehdy snad ve všech recenzích. A už tehdy jsem to považoval za sprostý alibismus.

            Co se týče elfů, tak hnusnější než ve Skyrimu už být opravdu nemůžou *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit