Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle anime mě provázelo celí dětství. Prostě moje srdcovka, ale jsou odost lepší hry DBZ než tato. *1*
  • Mně se hrozně líbí ten overmothafuckin nadšený řečník v traileru :D
  • vojtaruzek
    Vysvětlil by mi někdo, o co v celém DB univerzu jde?
    • aniz bych videl rekl bych ze o to stat se nejsilnejsim z nejsilnejsich, simple as that
    • To se musíš podívat na celý ten trojseriálek, který má...eeem...moc dílů :)
  • Ferdis2
    Smutné že zbytočná mlátička si zaslúži recenziu a kopec skvelých hier nie (Bravely Default, Ys: Memories of Celceta, Danganronpa: Trigger Happy Havoc, Toukiden: The Age of Demons)
    • Bravely Default zaraza aj mna, ale tie ostatne ani nie - YS v Europe vydali NIS America ktori snad na CZ/SK nemaju oficialneho distributora (resp. ziadny distributor hry od nich neberie, ono je docela problem tie hry u nas vobec kupit), Danganronpa to iste. A Toukiden je Tecmo Koei, oni su na tom lepsie, tak mozno sa na to casom dostane.

      Plus samozrejme su to Vita hry a treba dodrziavat dojem ze na Vite nie je co hrat :D
    • jseš nějakej herní hipster ne? Z toho cos teď vyjmenoval, znám jen jednu hru a to je Bravely deafult.
      • Tak si precti aspon recenzi na paradni Toukiden: http://spokojeny.blogspot.cz/2014/02/recenze-toukiden.html
      • Ferdis2
        Ak by si mal Vitu, tak by si ich určite poznal. Ani o jednej sa nedá povedať, že by bola obskurným indie titulom.
        Ale ako to povedal Cotillion nižšie, je treba vytvárať dojem, že na tento handheld vychádzajú len konverzie a indiáni... Pritom PSV mala začiatkom roka jednoznačne najlepšie portfólio hier spomedzi všetkých konzol.
        Fakt, že sa im pozornosť nevenuje Games, by som ešte chápal, ale keď ich ignoruje i špecializovaný Konzolista.cz, tak to už je na zaplakanie... *13*
  • petr.moutelik
    Špatná anime -_- jistě, jako otaku mě tohle vážně bije do očí :D
    • nemusíš bejt zrovna otaku, aby tě něco takovýho bilo do očí :D každopádně děkuju autorovi recenze aspoň za to, že mi pomohl s tim, co budu dělat dneska večer...pustim si pár dílů DBZ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit