Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celkově příjemně napsaná recenze nicméně tak nejak nechápu, o jakem grindování to autor pořád dokola mluví a zda má vůbec představu, co tento pojem vůbec znamená...
    Velkým problémem byla nízká obtížnost původní hry. "patch" na vyšší obtížnost mobům přidal akorát HP, takže opět téměř vše chcípalo na jednu ránu. Jedniná výzva je UR na online...
    Dostat se na lv 50 je otázka pár večerů pohodového hraní a potom na lv 100 cca 3 hodiny :) Ono to jde i rychleji :)
    Datadisk je oničem a to mám DD hodně rád. Kdo má původní hru nekupovat, kdo ji nemá, vzít s datadiskem. Dále je potřeba zdůraznit neschopnost autorů ani po vydání datadisku umožnit instalaci na disk, takže mechanika řve přes půl pokoje a hra se seká...
    Moje hodnoceni datadisku 3/10.
    • boze ty jsi pitomec..doufam ze te nikdo nebude poslouchat..
  • Proč to nedělaj i na PC :(
  • Není co řešit, tohle je nej RPG na konzole, fakt zvláštní, nejdřív nahraju na PC cca 50hodin Skyrim a chrochtám přitom blahem, a pak začnu hrát DD a za pár hodin nechápu co sem na to Skyrimu vlastně viděl *3*
    • ne..tohle je nej rpg vůbec:)
  • DD je ta Hra, kvůli které jsem se rozhodl pro konzoli. Sháním první full-time práci, a moje první výplata jde na X-ko. :)
  • Odulin
    Skvělá a originální hra to Dragon's Dogma. Měl bych se dát do kupy a konečně navázat, kde jsem skončil a dokončit a pak hned tohle. *4*
  • frag.ment
    Mám hru koupenou, ale ještě nebyl čas zahrát. Dívám se právě do krabičky, ale dva disky tam nemám (PS3 verze), takže jsou ty HD textury na blu-ray a zvlášť je to jen na Xboxu? Nebo PS3 verze HD vůbec nemá?
    • Miserius
      Xbox ma tyhle HD textury na druhem disku (Treba Battlefield 3) Na blu-ray se to vse vejde
      • Textury - xbox verze ma textury na druhem dvd protože by se na první kde je hra nevesli, pokud si je někdo nenainstaluje a bude hru hrat jen z disku 1 hra pouzije low res textury a pak to vypada hnusne. je omyl si ymslet ze ,,HD,, textury jsou lepsi, nejsou, jsou to ty same co byly v puvodni hre. U PS3 verze se tohle diky kapacite media resit nemusi.
        To co se pise v recenzi je nesmysl, ze se textury instaluji kvůli rychlejšímu nacitani. Kazda xbox hra jde naistalovat komplet na disk, takze k tomu není důvod. Hra na x360 bezi plynuleji prave diky komplet instalaci, u PS3 verze je instalace jen castecna.Idealni je tedy si poridit pro PS3 verzi z PSN která pak bezi cela z disku a plynuleji. U diskove PS3 verze se část dat stále ancita z media a diky tomu hra občas skube a zpomaluje.
  • Matthew1J
    "postava na dvanáctém levelu skutečně nemůže vkročit do hlubin ostrova Bitterblack"
    :D
    http://www.youtube.com/watch?v=hDcDNwfwQCA
    • nojo ale vegeta je maniak.. viz treba co delal v DarkSouls :D
  • Jack1947
    Tak nevim, Hral jsem puvodni hru a skoncil jsem hned na te ceste, prislo mi to ze clovek se musi predtim poradne naexpit, jinak nema zadnou sanci. Nebo mi tyhle RPG asi nesedli ( prestoze trpelivost neni moje vysadni vlastnost, dokazu chvily vydrzet). V tom pripade u Dark soul se neda ani mluvit ( tam jsem vydrzel jen zpocatku a jestli bude 2jka taky takova ztraci to pro mne smysl.)
    (u skyrimu sem se zasekl u jeskyne ale datac bych zkusit mohl si myslim.) Ja moc vyzvu ve hrach rad nemam no, takze mozna proto mam radsi primejsi hry bez zbytecne te omacky okolo. (COD uz toliik ne). ( snad jedine RPG "tehdy mne celkem bavilo Titan Quest ale to byla svetla vyjimka.)
    • Já som na tom rovnako čeče. Hardcore hry proste nemusím.
      • Jack1947
        Tohle zas tak hardcore zastak neni, ( spis Dark souls ale to uz je prehnana vyzva a nikomu to neda nic zadarmo.)
        • Přehnaná výzva? Podle mě je to prostě jenom výzva. A na to není dost lidí zvyklých.
          • Jack1947
            Tak jo, hned priznam ze jsem ten typ hrace co rad radsi primocarou akci, nez dlouhe nic nedelani v uvozovkach a vyzvy rad moc nema, nehraju hry na max, tak mi proste (Dark souls nesedlo nejsem sam ne?) MNel sem rad i na Xboxu360 kdyz vychazeli hry podle filmu, ty destke proste mne bavily. *4* (prijemne odreagovani opd vypjatych akci... Nebudu dal uz psat, muj nazor jsem napsal a tim nikoho neodrazuji a neminim ho tady prosazovat, klidne tu muzete prskat ale prosim beze mne. *2* *3*
      • Ale hardcore por*o ti nevadí co?
      • Nejde ani tak o hardcore jako spíš o to, že jste lamy ...
        • Zato ty budeš neskutečný Ynteligent. *7*
          • bohužel má pravdu, člověče bez argumentů
  • DD:DA by se mel hodnotit jako celek a ne jen vytrhnout z kontextu pridany dungeon.
    Stiznosti na obtiznost BBI na normal obtiznost a v zakladni verzi dungeonu pro novacky je spis usmevna. Prava obtiznost prijde az na hard mode a při druhem pruchodu dungeonem, který se osadi novymi a silnějšími potvorami, tam je lvl 150+ nutnost vcetne vylepseneho vybaveni jak to jen jde. Jinak je fakt ze přídavek není zas az tak velky a jeho architektura po dvou ci trech projitich dost omrzi, takze pak uz vydrzi jen ti co chteji lvl3 vybaveni.
    Navic, rozdil hrat BBI za range character a melee character je obrovsky rozdil, z magic archerem je to celkem prochazka ruzovou zahradou a strileni z dalky a obcasne popobehnuti moc taktiky neprinasi. taktika je nutna při hrani třeba za fightera nebo warriora.
    Ale jinak celkem dobra recenze, asi nejlepší z ceskych hernich webu.
  • MickTheMage
    Nj, tiez si takto skumam ostrov a jeho podzemie. Spominam na stare DOSovske kobkovky a vsetko relativne ide. Vsak to poznate, nadavky pawnom aky si neskutocne sprosti - ko.. a pi.. zalezi na rode pawna :) Ale inak fajn. A potom si narazim na beholdera velkeho ako panelak - bojujem s nim asi tristvrte hodinu a nakoniec zhebnem. Odvtedy som to nehral. Ono stacil mi "zaverecny" suboj s drakom - tiez trval skoro pol dna :) Uplne zaverecny boj vsak nastastie bol celkom rychly - relativne. A potom sa clovek necha zabit, aby mohol hrat datac a je uplne v prdeli :)
    • nechtěj nikdy potkat monster hunter franchise, asi by ti praskla cévka ... pokud ti to v DD přijde dlouhý :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit