Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já som na tom rovnako čeče. Hardcore hry proste nemusím.
  • Jack1947
    Tak nevim, Hral jsem puvodni hru a skoncil jsem hned na te ceste, prislo mi to ze clovek se musi predtim poradne naexpit, jinak nema zadnou sanci. Nebo mi tyhle RPG asi nesedli ( prestoze trpelivost neni moje vysadni vlastnost, dokazu chvily vydrzet). V tom pripade u Dark soul se neda ani mluvit ( tam jsem vydrzel jen zpocatku a jestli bude 2jka taky takova ztraci to pro mne smysl.)
    (u skyrimu sem se zasekl u jeskyne ale datac bych zkusit mohl si myslim.) Ja moc vyzvu ve hrach rad nemam no, takze mozna proto mam radsi primejsi hry bez zbytecne te omacky okolo. (COD uz toliik ne). ( snad jedine RPG "tehdy mne celkem bavilo Titan Quest ale to byla svetla vyjimka.)
  • DD:DA by se mel hodnotit jako celek a ne jen vytrhnout z kontextu pridany dungeon.
    Stiznosti na obtiznost BBI na normal obtiznost a v zakladni verzi dungeonu pro novacky je spis usmevna. Prava obtiznost prijde az na hard mode a při druhem pruchodu dungeonem, který se osadi novymi a silnějšími potvorami, tam je lvl 150+ nutnost vcetne vylepseneho vybaveni jak to jen jde. Jinak je fakt ze přídavek není zas az tak velky a jeho architektura po dvou ci trech projitich dost omrzi, takze pak uz vydrzi jen ti co chteji lvl3 vybaveni.
    Navic, rozdil hrat BBI za range character a melee character je obrovsky rozdil, z magic archerem je to celkem prochazka ruzovou zahradou a strileni z dalky a obcasne popobehnuti moc taktiky neprinasi. taktika je nutna při hrani třeba za fightera nebo warriora.
    Ale jinak celkem dobra recenze, asi nejlepší z ceskych hernich webu.
  • Dík za info, už jsem se těšil, že prodám konzolové DD do bazárku a koupím na PC pro komplet replay. Člověk nemůže mít všechno...
  • "Už nepodporuje?" To myslíš PSX či co ne? :D

    A co se PC verze DragonsDogma týče, komunitní šéf Capcomu pro Evropu Svensson o tom s Japoncema z centrály průběžně jedná, ale asi nemají rádi peníze, podivné a to nejdřív Hiroyuki Kobayashi škemral po PC hráčích petici ve stylu Demon´s Souls, zjevně neví co chce. *4*
  • MickTheMage
    Nj, tiez si takto skumam ostrov a jeho podzemie. Spominam na stare DOSovske kobkovky a vsetko relativne ide. Vsak to poznate, nadavky pawnom aky si neskutocne sprosti - ko.. a pi.. zalezi na rode pawna :) Ale inak fajn. A potom si narazim na beholdera velkeho ako panelak - bojujem s nim asi tristvrte hodinu a nakoniec zhebnem. Odvtedy som to nehral. Ono stacil mi "zaverecny" suboj s drakom - tiez trval skoro pol dna :) Uplne zaverecny boj vsak nastastie bol celkom rychly - relativne. A potom sa clovek necha zabit, aby mohol hrat datac a je uplne v prdeli :)
  • A kde je ta PC verze? Na PS3 se mě to místama docela seče, nehledě na to, že myš a klávesnice je myš a klávesnice, škoda, že už to PS nepodporuje.
  • Malleth
    Já tam naběh asi na šedesátým a u prvního bosse sem byl v hajzlu
  • Malleth
    Příjde mi že ten datadisk hlavně ukázal to, co bylo špatně už na původní, jinak skvělý hře.
    Dragons dogma nejvíc zářilo právě v momentech, když člověk běhal po travnatých pláních a rubal tam Gryffy nebo Manticory. Ne když byl zalezlej kobkách.
  • God-of-War
    Já sem si řikal, že je to docela těžký:D. Sem si tam nalátal v lvl 35 a skoro hned sem vybublal *1*
  • nooo zase sem nevidel ten fightclub to musim zas cekat na konec tydne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit