Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Core
    Dobrá šílenost, ale jsem PC hráč... čili smůla.
  • Bliss
    Jsem opravdu jedinej kdo se na to těší? Capcom mě zatim nijak nezklamal v předešlých hrách.
    • I já se těším....pokud to vyjde na PC.
      • musíí *1* a taky to musí šlapat na radeonu 1950gt *11*
  • CRYPT
    Neverim Campcomu ani co by se za nehet veslo. Jedinou hru jsem od nih v zivote dohral a to Resi 3 Nemesis na PSX kvuli krasne Jill. Ovladani meli vzdy tragicke a celkove hry od nich mi prijdou takove porad stejne, s trochou obmen... Dle traileru to vypada na super parbu, ale neverim tomu. Spise zustanu u spolehlivych vyvojaru, kteri delaji kvalitni RPG jako Divinity 2, Two Worlds, apod.
    • Som toho istého názoru. Páni z Capcomu si sadli a povedali : 3rd akcie ako Lost Planet 2 alebo Bionic Commando už moc nefrčia, tak to skúsime z RPG západného typu, tie sa predávajú nejako podozrivo dobre...
      Ale chyba lávky, na hru podobného typu treba mať skúsenosti a tie pri Residentoch a Devil may Cry nabrali asi ťažko a na ,aby sa učili na vlastných chybách namajú čas.
      Jednoducho tu vidím ťažký držkopád... Konieckoncov EA by dokázala hovoriť o ambicióznom RPG zo sveta Tolkiena, ktoré musela radšej zrušiť, pred tým ako kúpila Bioware
  • MishKonn
    Herní systém mi zní trošku jako Dark Messiah of M&M z třetí osoby, a to tady zoufale chybí, takže bring it on!
  • Masa-san
    mimo soudek: Je to jen u mě nebo se také stává někomu jinému, že po kliknutí na "reagovat" občas vyhodí nové vlákno místo reakce na příspěvek? *7*
  • Ale tak není přímo ošklivá a pokud je hra opravdu dobrá tak na grafice aspoň u mě tolik nezáleží, jen to není tak úplně přednost této hry *3*
    S konverzí na PC by si mohli dovolit to jěště zkrášlit *5*
  • had vypadá docela hrozivě
  • Capcom a otevřený svět ? . Hmm.. tohle bude asi nejvíc Cool RPG přístího roku... pokud dobře namíchají západní hratelnost s japonskou příběhovostí a cool prvky, tak to bude pecka.

    Vypadá to dost dobře. Tedy ne graficky, ale co se týče Devil may cry fightů a skákaní po bosssech apod.
    Škoda, že se neobtěžují s přidáním 3x větších textur, více polygonů a vydáním PC verze. Tam by to teprve mohlo vyniknout *5*
    • mě se grafika líbí. taková jako že se nevnucuje. není příliš výrazná, ale přitom je to dost dobře odvedená práce. líbí se mi modely a jemné shadery ;))
    • Paulcz
      cool je synonymum slova hovadina ? :)
      • Netřeba reagovat... každýmu se líbí něco jiného. Podle mě je taky CoD totální kravina a tisíce děcek se z něj zcákávájí a hrajou pitomou kampaň furt dokola, jelikož nemají ani na koupi.
      • Tady mluvíme o Capcomu... no asi nemá cenu víc reagovat ;)
  • lííbí se mi to a moc! *4* z obrázku na mne "dýchá" zatraceně dobrá atmosféra *5* a vidim že designéři hry mají cit pro architekturu hradů, což mě někdy opravdu zarazí, když vidim některý spláceniny hradeb a má to vypadat jako hrad *8* vývojářům moc fandím a doufám že tohle bude kulervoucí hra *1*
  • miker17
    demon soul ripoff
    • fakticky ano... to neznamená, že to nebude dobrá hra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit